Kabelová televize od UPC. Jaká je kvalita?

ewuska
12. bře 2009

Ahoj, máte někdo zkušenosti s upc? Chtěla bych si od nich nechat zapojit kabelovku, mají tam teď nějaké výhody a zajímal by mě váš názor 😉 Jaká je kvalita, jak jste spokojeny atd....
Děkuji všem za názory

skuli
12. bře 2009

Koho znám a má to,tak nadává.Nejdříve lidi nalákají na výhody a pak to nehorázně zdražují.Kvalita dobrá,ale pořady a filmy neustále opakují.Taky jsme ji kdysi měli,ale odhlásili jsme to po 2 letech.

beruska2x
14. bře 2009

taky jsem mela, nakonec jsme platili 1700,- mesicne a filmy treba na HBO jsou dokola dokola a dokola... vyhozene penize, kdyz neco od nich chces - hlavne zruseni tak jednani katastrofalni... nikdy vice 🙄

mamartinka
14. bře 2009

no mi to mame v zahraniciu a spokojnost mozem povedat.aspon tu mame svoje programi a mozem pozerat svoje oblubene serialy.ja co som zasa pocula tak UPC je lepsie ako DIGI.aspon na slovensku.ked pride neaka burka alebo co tak to su hned kanaly poprehadzovane.viem to podla rodicov.oni DIGI maju.no ja by som osobne radsej to UPC.ale kazdy ma iny nazor.

ewuska
autor
14. bře 2009

holky děkuju vám za názory 😉 ikdyž jste mi vůbec nepomohly 😀 ale asi to nechám být, uvidíme časem 😉