Kadeřnictví Praha. Dáte reference?

smejdik
18. lis 2009

Ahoj,

sháním v Praze kadeřníka nebo kadeřnici, která je opravdu dobrá 🙂 Umí stříhat, aby vlasy držely a dobře poradí. Ještě jsem nebyla u kadeřníka chlapa, tak pokud o někom víte, tak prosím o kontakt...
Nebo dejte i negativní doporučení 😉

díky

mikayla
7. bře 2015

@mafeska Ahoj, a ke ktery z tech 3 kadernic, co jsou v kontaktu jsi sla?? Ja bych chtela barvu nebo melir, mam rovny slaby vlasy, tak se bojim, aby mi to udelali dobre 🙂

mafeska
8. bře 2015

@mikayla nějak nevím, odkud ty tři kadeřnice myslíš?

honza113
1. dub 2015

Dobrý den, mam krátké vlasy a chtěl bych si nechat udělat melír, kolik by mě to tak mohlo stát???? Děkuji moc za odpovědi

dova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dova
30. kvě 2015

Dobrý den. Krátké vlasy na melír nejsou tak nákladné, pokud máte krátké vlasy. Mám dobré zkušenoti s kadeřnicí Dagmar Vackovou. Stříhá v Praze ve Strašnicích. Je kvalitní a velmi ráda poradí a doporučí,co s vlasy.

jana_krasna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pady0210
17. srp 2015

Hledala jsem novou kadeřnici, jelikož jsem se přestěhovala a narazila jsem na tuhle stránku http://modnipomoc.cz/ . Mají tam i hodnocení služeb a ceník, což je skvělý, aspoň jsem si udělala představu v jaké cenové kategorii se to pohybuje. Kdyžtak zkuste, třeba Vám to taky pomůže 🙂

michjenca
27. srp 2015

@smejdik
Muzu jen doporucit kadernictvi na Praze 1, www.tomasarsov.cz
Jsem tam vsemi mooc spokojena 🙂

dova
8. zář 2015

Já mohu doporučit kadeřnicví na Praze 10. Byla jsem tam u jedné skvělé kadeřnice. Je občas i na Slevomatu

ewik22
25. říj 2015

@smejdik
@smejdik

Zkus salon La Cannelle na Praze 2, kadernik Jirka.. ;) chodime k nemu s kamaradkou a obe jsme spokojene.

loretad
18. únor 2016

Ahoj, já chodím do kadeřnictví Andel's http://www.kadernickestudioandels.cz/ Je takové malé, schované, ale stříhají tam výborně. Většinou chodím k Robertovi a jsem naprosto spokojená 😉

markytka28
4. dub 2016

Ahoj, jestli hledáte kadeřnictví v Praze, pak vyzkoušejte tento web www.najdisalon.cz/kadernictvi/praha ... najdete tam salon podle polohy, celkem to funguje 🙂

katerinalavkova
3. únor 2017

Zkus Esminu (http://www.esmina.cz) odvedli svojí práci dost dobře. Navíc přístup k lidem byl v pořádku. Je to novější kosmetický salon, ale o to modernější a stylovější. Vyzkoušej ho 🙂)

mrmag
10. únor 2017

Kaderřnický studio Snip🙂 Spokojenost největší

renatakuku
16. bře 2017

Ahoj, podivej se na Butybook.cz. Muzes hledat kadernika podle referenci. Urcite nekoho najdes a nebudes potom prekvapena jak vypadas!
Pa,
Renata

sharry
25. dub 2017

Upozorňuji na absolutní neslusnost v salonu ,,vlasy od Petry". Jsou arogantní, nekolikrat Vam zruší navstevu, jen proto, ze si to neumí zorganizovat a to je k nim objednaci lhůta asi 3-4mesice. Prezentují se jako snad kadeřnictví celebrit, přitom k nim chodí jedna modelka. Mají opravdu nepříjemného asistenta. Co se týče jejich práce, to nemohu posoudit, ale i kdyby byla bůhví jaká, za ty nervy to urcite nestojí.