Kadeřnictví v Brně. Doporučte nějaké kvalitní

lilly_brno
6. dub 2011

Ahoj,

mohli byste mi doporučit nějaké kvalitní kadeřnictví v Brně? Melír, barva, střih do 1.000 Kč? Doteď jsem chodila do Salonu Josefina, ale odešla mi kadeřnice na mateřskou. 🙂

verapa
6. dub 2011

@lilly_brno ahoj, já byla párkrát na starobrněnské ve slunečnici, nebylo špatný, jinak chodím do klieru v každým vetším obchodáku a nemám problém..

latvia
7. dub 2011

@lilly_brno skus sa opytat na www.beremese.cz , tam sa viac rozoberaju kadernictva 😉 heslo a login ti plati rovnako ako na MK.cz

miparime
29. led 2013

@lilly_brno Ahoj Lily zkus se podívat na stránky salonu Mia, mohlo by to být přesně to, co hledáš

romantickaa
29. zář 2013

ahoj, určitě mrkni na http://www.kdomestriha.cz/kadernictvi-brno jsou tam názory zkušených rezenzentů kadeřnictví🙂

ramra
3. lis 2014

Ahoj, já chodím už dlouho do Kalvodovy ulice - salon Helixé (dřív Madam), vždycky spokojenost a domluva bez problémů.

lenisek12
6. lis 2014
Uživatel lenisek12 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenisek12.

ja jsem se strihala tady minule a pani mi dala slevu na dalsi strihani na 50 % 🙂 http://www.studiograce.cz/index.php/kontakt

barabv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
editmu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janede
15. led 2015

Mně se vdává sestra v květnu , takže jsem začala hledat nějaké kvalitní vlasové studio, kde bych se nechala zkrášlit. 😎 Kamarádka mi doporučila jedno kadeřnictví v Krpoli (někde v blízkosti Mojmírova náměstí), že je s ním moc spokojená, ale nevím jak to tam vypadá cenově. Není prý moc vidět, ale dá se najít podle firmy, která sídlí hned vedle. Je to společnost, která vyrábí prapory, takže má vlajky vyvěšené i na vlastní budově. Musím pohledat jejich stránky, abych se zorientovala než tam půjdu. Jsem moc zvědavá, jak budu spokojená já... Chystám se tam v březnu, ať to ještě před generálkou vyzkouším. Určitě se pak ozvu a sdělím vám své dojmy 🙂

pavlinkapav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vlastaas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
editmu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavlinkapav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
editmu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vlastaas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emmaem
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
editmu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petrsrbb
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
shine2015
24. únor 2015
pavlinkapav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teerrez
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teerrez
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
editmu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
markytka28
16. únor 2016

Možná vám pomůže tento web www.najdisalon.cz/kadernictvi/brno ... tady jsem nějaké kvalitní kadeřnictví v brně našla 🙂

markytka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ala1970
9. čer 2016
Uživatel ala1970 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ala1970.

taky bych se měla po něčem kouknout. Změna je život 🙂

martinhalik
22. říj 2016

Tento web je na tohle super - http://www.kdomestriha.cz , narazil jsem na to díky tomu, že nám na web začali odtamtud proudit návštěvníci.

mh

anastazinka
30. říj 2016

Ahojky, moc prosim o nazor na styl studio pokorni, doporucujete konkretniho kadernika-honzu, pani ci pana pokorneho? Dekuju moc predem za recenze!!🙂

vaclav8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pepi_25
2. bře 2020
Uživatel pepi_25 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od pepi_25.

@vaclav8 to chodíme do stejného salonu. Byla jsem několikrát u Simči s Martinou v Hairexu a naprosta spokojenost. I manžel poznal rozdíl a to je co říct holky! Za mě tedy doporučuji taky www.hairex.cz