Kam jít posedět v Brně bez dětí?

llllucka
6. dub 2012

Ahoj Holky,mám takový dotaz.Po dlouhé době nám přijedou kamarádi a my "udali" děti,tak bysme chtěli vyrazit někam posedět.Ve městě jsem nebyla už dlouho,takže mě vůbec nenapadá nějaká vhodná restaurace nebo bar (ideálně nekuřácké).Kdybych měla brát děti,tak bych věděla hned😉Moc děkuju za radu.

jana189
6. dub 2012

S dětma i bez dětí - Výtopna na Hlinkách (u pivovaru). Je lepší zajistit si rezervaci.....

andy.ce
12. dub 2012

Las Pegas ve Slatině je fajn, nahoře i bowling a kuželky

wiwiane
30. dub 2012

co ke Stopkům na Českou horní patro je nekuřácké a je tam super obsluha , jinak nově jsou otevřené hospody u Všech čertů jsou v centru i v Kr.Poli , my zas nevíme kam s dětma, klidně Luci do IP
@llllucka

veruska007
30. dub 2012

Havana v Líšni 😉.... kdybych udala děti, jdu tam 😉

radovana01
30. kvě 2012

U Všech čertů jsou dobré hospody, Havana v Líšni také. Pokud jste pivaři, tak můžete zkusit bar Pod lékárnou (roh Slovákovi a Veveří) nebo Modrá růže (Kounicova mezi parkovacím domem a Českou spořitelnou) - ty dva poslední jsou ale dosti kuřácké... nebo potom Pegas na Jakubské (opět bohužel kuřácká).

Dobrou nekuřáckou hospodu aby člověk pohledal ☹

elisska2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pierrott
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elisska2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emisekkk
16. led 2015

@veruska007
@radovana01 do Havany jsme chodili radi,ale naspoledy velke sklamani-absolune silena obsluha,stolecek narvany mezi dalsi dva,nebylo tam k hnuti. Proste narvat co nejvic lidi na plac. a musim rict,ze i jidlo premastene. Zdrzeli jsme se cca 45 min,najedli (to jsme se museli prihlasit,zesi chceme objednat,pak pozadat o pribor a dochucovadla. Ubrousky jsme uz vzdali a ja vytahla z kabelky papirove kapesniky,abychom si utreli pusu po jidle). Bez tringeltu odesli. Neni to tam nejlevnejsi a uroven tedy znacne upadla.

pierrott
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elisska2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pierrott
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nicebebe
Odpověď byla odstraněná
Zobraz