Kam můžu darovat výbavičku?

zvirka
30. dub 2011

Malý nám roste a věcičky po něm už skoro nejsou kam dávat. Nechci je prodávat, za těch pár korun mi to ani nestojí, nekupovali jsme drahé značkové oblečení. Ráda bych je darovala nějaké organizaci. Nemáte někdo zkušenost, kde by o ně měli zájem a opravdu by aspoň trošku pomohly? Jsem z Olomouce.

latvia
30. dub 2011

mozes darovat aj tu v Bazare, kludne aj balik oblecenia

benjik
30. dub 2011

Ahoj,já to posílala do plzeňského kojeňáku a od té doby ,co máme po městě kontajnery na šatstvo na charitu,to dávám tam.

madormi
30. dub 2011

já bych to dala do nějakého kojeneckého ústavu, myslím, že tam se to vždy hodí. Vím, že kamarádka, tam výbavičku dala( takové ty obýčo věci tesco apodobně, ale zase ne žádné hadry na podlahu, nebo do azylového domu pro matky s malými dětmi

ivasad.
30. dub 2011

Ahoj, určitě bych to někam dala osobně, např. kojeňák, nebo charita. Oblečení do vel. 56/62 můžeš dát třeba i do porodnice - nevím jak kde, ale v pardubicích, kde jsem rodila, si maminky pak tohle oblečení - erár, na děti mohou půjčit na dobu pobytu a nemusí mít svoje. 😉 Dát to zdarma na bazárek - toho bych se bála, že si to někdo vezme a bude to dál prodávat. Což by mně teda štvalo. 😉

mauska
1. kvě 2011

Já jsem dávala do Klokánku v Dlouhé Loučce 🙂 jsou vděční za cokoliv

sichatka
1. kvě 2011

ahoj, já darovala Diagonii Broumov, dělá sbírky oblečení, nebo má i darovací kontejnery. Popř. oblečky malých velikostí 50, 56 uvítá každá porodnice do eráru.

violeta5
1. kvě 2011

A nemáte někdo zkušenost s nějakým zařízením v Brně? 🙂

hathor1231
1. kvě 2011

ahoj, mozes aj sukromnej osobe pomoct. je vela mamiciek v nudzi ktore potrebuju obecenie pre drobca. ja to robim takto,pretoze som mala neprijemnu skusenost s jednou organizaciou- drzo mi povedali,ze ich deti nie su zobraci a chcu sa obliect do noveho 😕 odvtedy som uz nepatrala a znama mi povedala,ze pozna mamicku ktora bude velmi vdacna.
takze urcite nic nepokazis ani ked sa popytas znamich alebo das inzerat,ze darujes oblecenie 😉 som si ista,ze sa niekto ozve 🙂

zuzka72
1. kvě 2011

Já dávám do SOS, nebo jsem přímo zanesla do kojeňáku, v Olomouci máme dost zařízení kde budou rádi, že jim to doneseš...

romcovaklarka
1. kvě 2011

Nebo možná do nějakého azylového domu nebo tak něčeho... Soukromé osobě na inzerát bych to asi nedávala - to se ti zas přihlásí někdo, kdo to třeba až tak nepotřebuje, jako ruku na srdce, kdo by nechtěl oblečky zadarmo 😒 Spíš nemáš kamarádky, které čekají mimčo? U nás v okolí se výbavička většinou "posílá dál" mezi známými nebo v rodině 🙂

hojda
1. kvě 2011

Já slyšela, že v dětském domově v Kamenici nad Lipou prý berou oblečeky taky rádi.

makreluska
1. kvě 2011

http://www.kumost.cz/kniha-navstev/ Já poslala sem ! 🙂

kacka.l
2. kvě 2011

Holky moje mamka dělala v kojeňáku a musím říct, že oblečků a hraček tam měli spousty- no spíše moře, v dnešní době mají DD plno sponzorů a jsou zaštiťovány krajem, dostávají nové a krásné, takže plno věcí ani neužili. Teď přešla do normální nemocnice a musím říct, že tam je to opravdu potřeba, tam to sestřičky i děti ocení mnohem více!!!

musko
2. kvě 2011

Ahoj. Dá sa poslať aj sem: http://www.vespojenios.cz/