Kam na hory a velehory chodíte?

aponchie
9. dub 2008

Mate nekdo rad hory,velehory a tak? 🙂 kam jezdite a jake mate zkusenosti.. 😉

jabber
16. dub 2008

aponchie - musím říct, že mě nejlepší přišla otázka Kolik stran má trojúhelník 😀 - jsem myslela, že chcípnu 😀 😀

aponchie
autor
16. dub 2008

no to je parada fakt ,ze jo nebo na te mapce :kde je korea a iran ..amici neznaji nic nez letni letoviska dovolenych a juesej 😀

jabber
16. dub 2008

Jsou to prostě jelimani 😀

aponchie
autor
16. dub 2008

krali jelimane co sou zac ..co sou zac!!!divosi 😀

kacka2
21. dub 2008

ahoj holky, tak se hlásím do klubu milovníků hor 🙂
Taky nejsem žádný profík, prochodila jsem spoustu hor, Vysoký i Nízký Tatry, Alpy, pyreneje a byla jsem i v Turecku na Kačkaru, vše během studií a stopem.
Co jsem si ale oblíbila jsou zimní přechody na sněžnicích a mačkách, vřele doporučuju, stačí ty Nízké Tatry 🙂 Je to nádhera, ani živáčka a ten vzduch!
Teď máme naplánovanou dovolenou do Itálie na ferraty, ale tentokrát to budu muset kvůli mýmu těhu bříšku vynechat 😉
Už se těšim až budeme šmajdat po horách s capartama 🙂

aponchie
autor
21. dub 2008

ahoj kacko vitame 🙂
jinak dneska sem byla male koupit nejake trekove boty a jsem bezradna v hudy maji nejake a jeste v gekko sportu za 1200kc vel.29coz je moc potrebuju 28,ale daji se objednat potiz je v tom,ze mala v nich asi v horku nevydrzi.pani rikala,ze by radsi koupila tenisky,ze se upece tak nevim,ale tenisky nejsou kotnikove a to nase male motovidlo je moc hrr a nechci aby si vyvrtla kotnik ..nemate nejake zkusenosti s botama pro male deti?dik

sue
21. dub 2008

Aponchie, ja si doteraz pamätám moje prvé vibramy 😵 presne 2 a pol roka som mala keď som ich dostala 😵 a nosila som ich ešte dva roky 🙄 prvý rok som mala dvoje hrubých ponožiek, potom len jedny a nakoniec len tenké podkolienky 😀 😀 😀
Prajem šťastnú ruku pri výbere a spokojnú nôžku pri nosení 😵

aponchie
autor
21. dub 2008

hehe sue toz to je dobry 😀

jabber
26. dub 2008

Tak zítra jde od 20,00 na ČT2 večer na téma 'Češi na K2' 😎 , tak to nezmeškejte! 🙂. Já už se těším 😵

aponchie
autor
26. dub 2008

jeee jabber diky ses zlata 😵 ja nestiham sledovat TV dobre vedet..co ty boty pro prcka..mas nejakej tip? 😀

jabber
26. dub 2008

aponchie nemám 😖

aponchie
autor
26. dub 2008

no ja premejslim nakonec nad nejakyma teniskama pac sme se ptala v Hudy a pani rikala,ze v tech goretex botach ji bud epekne vedro jeste v lete a bud eju palit nozka prej nejsou uplne prodysne a tak..no a ona ma prave ted nozku 27 boty 28 tak a ty lepsi se delaji az od 30nahoru

jabber
26. dub 2008

aponchie - no moje kamaradka co ma dvouleta dvojcata jim na podzim kupovala nejake goretexove boticky a byli s nima moc spokojeny, tak se ti muzu zeptat na znacku...

aponchie
autor
26. dub 2008

budes hodna..kazdopadne je to zahul ty boty stoji 1200kc a to je asi ani nebude mit na zimu az ji poroste nozka takze na letni dovcu 😀

jabber
27. dub 2008

aponchie - tak je to značka Superfit a říká, že jsou s nima moc spokojený 🙂 . Ale musím říct, že oni s nima nikde po túrách zatím nechodí, takže v horách odzkoušený nejsou 😖

aponchie
autor
27. dub 2008

jabber no prave..jedna vec je aby mela dobre fixlou nozku(coz myslim,ze zvladne i nejaka lepsi teniska..ovsem zda se dela kotnickova prodysna nevim) 😀 a taky ji nebudu vlacet na Rysy a pod 😀 max.na Hrebienok,Skalnate Pleso a mozna Soliska ,ale to si netroufam odhadnout jestli to vyleze..mozna ,ze vyleze ,ale sestup bude narocnej po tech balvanech a ja ji nechci vlacet na zadech 😝 co myslis?

jabber
27. dub 2008

aponchie - no já vůbec nevím kolik tvojí holčičce je........těžko říct, podle mě jí při sestupu po balvanech budeš muset asi nést 😅

aponchie
autor
27. dub 2008

ma 3roky a v lete bude mit 3a pul takze asi ji budu muset nosit ,ale uz ted vazi 17kg 😒

jabber
27. dub 2008

aponchie - no tak to je jako moje neteře 🙂 , tak nevím jak ta tvoje holčina, ale naše holky by to teda neušly ani omylem 😅

aponchie
autor
27. dub 2008

no ona vybehla Praded ve 2a pul letech s nejakou tou prestavkou poponesenim popojetim na kociku ale fakt sla..sice to trvalo dlouho ale v pohode dolu ,uplne nahore rvala jak blazen ,ze ji fuka do obliceje a lapala po dechu ,ale pak zase ozila nahore..dala si nanuka dzusik a bezela dolu..moje nervy!je to malej podes 😀 no a pak se treba uz zhroutila ,ze nemuze do travy a pal zase sla dal.Loni sme chteli jit na Praded cestou Bile Opavy jestli vis..je to 4hodiny prochazka.Ja myslim,ze cesta na Hrebienok je fakt lazoplazo zvlast tim lesikem a pak uz na Bilikovu chatu a vodopady a Strbske taky zvladne jen to Solisko asi nebudu riskovat 😀 jako nechce se mi tahnout ju na zadech

jabber
28. dub 2008

aponchie - no tak to je fakt dobrá, zdatná 🙂. No já myslím, že nahoru v pohodě, ale cesta dolů a po šutrech - to je kolikrát náročný i pro dospělýho, takže fakt nevím.....ale no tak co, přinejhorším jí prostě poneseš dolů na zádech, no 😀 😝

aponchie
autor
28. dub 2008

no praaaaave ja si taky myslim,ze skonci na zadech 😝 takze radsi neco lehciho..kazdopadne jsem jeste nikdy nesla z polske strany na Morske Oko nevis jake to tam je?jestli je to jen takova prochazka nebo stoupani po sutrech?uz jsem se kukala na obsazenost pokoju na leto v Tatrach a celkem se to plni 😠

jabber
28. dub 2008

netuším 😖

aponchie
autor
10. kvě 2008

tak se nam porad drzi snih na horach a ja uz bych nekam sla 😒

sue
10. kvě 2008

Aponchie, my sa zas motáme teraz po mestách - na horách sme neboli už dávno 😢 😒

aponchie
autor
10. kvě 2008

no me uz to taky tankuje v tom meste..jezdim aspon na zahradku,ale neni to ono.. 😒

lenerka
10. kvě 2008

já mám ráda výšlapy po horách
2x jsme byli ve Vesokých Tatrách bylo to super
a jinak jezdíme po Čechách
loni už s malou v krosně v Krkonoších a letos se chystáme zase s krosničkou do JIzerek snad vyjde i počásko né jako loni na začátku září na Sněžce už sníh 😝 ale dalo se to ani malá neonemocněla
doporučuji hory to je vzdoušek,ale nesmí před váma jít někdo kdo hulí to je pak na zabití 😖

aponchie
autor
10. kvě 2008

lenerko ja mam zkusenosti,ze tam kde lezu ja nikdo nehuli a navic je nadhernej vyhled..taky mam rada Tatry..me staci par dni tam nasat tu vuni ..a vsecko kolem a nabije me to na par mesicu 🙂

adetka
3. čer 2008

dievcata... mam na vas prosbu... nepoznate niekoho, kto by mohol predat krosna, turisticky nosic od phil & teds... velmi by som ho chcela kupit... kedze chcem s dcerkou chodit viac po horach... a na novy styri tisicky nemam... prosiiiim 😅

aponchie
autor
3. čer 2008

to fakt nevim a zkousela jsi mimibazar?nebo do googlu zadat? 😒