Kam na hory a velehory chodíte?

aponchie
9. dub 2008

Mate nekdo rad hory,velehory a tak? 🙂 kam jezdite a jake mate zkusenosti.. 😉

aponchie
autor
9. dub 2008

jabber to je mi jasne 😀

petraluk
9. dub 2008

Jééé, já takyyyy 😵

jabber
9. dub 2008

aponchie - na tom CN Tower jsme narazili zrovna na nějaké děti, nějaký asi školní výlet nebo tak něco, a děti na tom skle skákaly jak šílené, až se to celé třáslo 😀

aponchie
autor
9. dub 2008

toho Rakoncaje sem nevidela,ale nahradim si to v sobotu Vertical Limit v TV 😀

ikke
9. dub 2008

ja som na tom podobne ako petraluk, nemala by som problem s kominom z postrizin... 😅 zato moj manzel ma zavrat uz pri pohlade z nasko balkona na 3. poschodi. a zial aj chodenie ho bavi iba po nie prilis skalnatych a strmych cestach ☹
aj na lano by som sa zavesila hocikedy, akurat prilezitosti je malo

aponchie
autor
9. dub 2008

jabber:jezisikristepanenanebi fakt??? 😀 tak to ja jsem zbabelec

kajule
9. dub 2008

Tak Macochu miluju. 🙂
Jednou jsme byli s Petanem na jedny skale, on stal uprostred a ja sla az ke kraji, zacal bejt nervozni a hulakal at jdu k nemu, ze foukne vitr a jsem dole.

kajule
9. dub 2008

Jj, taky uz jsem jednou lezla na komin, kterej byl docela vysoko, ale to je tak pet let zpatky. 🙂

petraluk
9. dub 2008

Ikke přítel bydlel celý život v prvnim patře a když přišel k nám do 6, tak se bál podívat z okna 😀 On tedy vyleze všude, ale dělají mu problémy třeba schody, kterýma je vidět dolu. Byl na Eifelovce a prý z něj byli všichni nešťastný, jak šel pomalu a akorát tam překážel 😀

aponchie
autor
9. dub 2008

jako komin v Postrizinach nedam 😀 takhle to nedokazu proste ale jak sem rikala postupnym lezenim k vrchu se to da

aponchie
autor
9. dub 2008

pro me je horsi slezt dolu nez nahoru pac me desne boli kolena a lytka ,ale v Tatrach sem zahledla nejake silence co delaji beh ..proste startuje na hore nekde ve 2,500m a vali dolu rychle a zbesile ..to musi bejt takovej zahul na kolena 😒

palvap
9. dub 2008

Ahoj holky, když tady čtu ty ohlasy na výšky ano versus ne, tak musím přidat sovjí trochou do mlýna. Taky nejsme žádní machři co se týká lezení, ani extra odvážní, ale lezeme prostě rádi. Teda můj chlap taky se bál výšek, když jsem si ho brala, ale časem asi pochopil, že nic není horší než já tak to vzdal a leze taky. 😀
Jinak mě nadchla ferátka na Německé straně Lužických hor - Jeptišky se to jmenuje. Lezli jsme tam i s dcerou (asi 10 jí tekrát bylo a i s pejskem v batohu). Paráda. Přiznám se, že ale zahraniční lezení v dolomitech atd. je spíš ve snech než realita.

jabber
9. dub 2008

aponchie - tak na to můžeš mrknout v archívu ČT:
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/06.04.2008...

Mě Vertical Limit připadá spíš srandovní 😅 . Točili to v Dolomitech, když jsme se odtamtud vraceli, tak nám to pouštěli zrovna v busu a poznávali jsme kopce 😀

petraluk
9. dub 2008

Kolena to já znam, sportem k trvalý invaliditě 😀

kajule
9. dub 2008

Tak to ja radsi ten komin nez M.Everest. 😀

haluskacz
9. dub 2008

aponchie, znas Rohace? Uzasny hory... ale nevim, jak to tam vypada dneska, dlouho jsem to nebyla. Jinak mam prolezeny vsechny slovensky hory, nejvickrat jsem asi byla v Nizkejch Tatrach, Vysoky me neberou, tam je Vaclavak. Ja mam rada soukromi 🙂 a na to jsou idealni takovy ty zastrcenejsi kopce, jako min frekventovana cast Nizkych Tater, Mala a Velka Fatra (ale Mala je zajimavejsi, Velka je nizsi, takze zadnej poradnej vyhled).

jabber
9. dub 2008

kajule - tak nějak 😀

aponchie
autor
9. dub 2008

jabber to si pis ,ze je to nadsazene a vtipne ,ale mam zase moznost se pokochat pohledem alespon 😀
petraluk:tak tak a cim vic me neco boli tak tim vic to prekonavam 😀

ikke
9. dub 2008

petraluk, presne to so schodami ma aj moj muz. zatial najvyssie kam vyliezol, bola veza byvaleho kostola v utrechte. a aj napriek tomu, ze bola uz skoro tma, som videla, aky bol biely a drzal sa pri stene, ked sme vysli hore 😅

jabber
9. dub 2008

aponchie - no tak to jo, to je pravda, Dolomity jsou nádherný......Piz Boe byla moje první třítisícovka 🙂

aponchie
autor
9. dub 2008

haluska:znam 😵 me zase prave ty Vysoke Tatry..mam paradni prihodu..ja zkusenej chodec Tater 😀 sem loni kdy byla jeste zimni sezona tudiz zavrene Rysy Lomnicak apod.vybehla na Hrebienok a ,ze se dam na Teryho chatu no a tak sem jeste slezla na vodopady kuknout na sodovku na Bilikovu chatu a sla sem podle znacek a tak sem sla a sla a premyslela nad kravinama asi az sem dosla do lesa a sla smerem dolu!rikam si sakra to neni ono a potkala sem lidi asi 2!za 2hodiny..celou dobu sem s ebala medvedu 😀 a prej ze neee ze jdu nad skalnate pleso a ze tam chodi decka ze skolou v prirode a ze srandy otaceji tabule no malem svihlov tu chvili takovej pruser 😀 tak sem slezla do T.Lomnice a honem na S.Pleso a nafofr vylezt Skaliska no a mezitim me chytla desna bourka a blesky takze uz nemachruju a ctu pozorne desky 😀 😀

petraluk
9. dub 2008

No já už si můžu zarezervovat endoprotézu kolenního kloubu 😀 V jednom už mam artrozu a druhý je dobrej kandidát. Někdy to tedy fakt nedávam, hlavně na běžkách nebo kole. Na sjezdovky mam ortézu a dost mi pomáhá. Nejhorší to bývá po zimě, kdy celou zimu lyžuju, mudr už mi doporučil, že to fakt není sport pro mě 😀 Při pěších túrách to naštěstí nebolí, někdy tedy právě když jdem s kopce, ale dá se to přežít 🙂

aponchie
autor
9. dub 2008

eh solisko..

aponchie
autor
9. dub 2008

petraluk:me to prave vic boli kdyz tomu davam klid a zada o tom radsi ani nemluvim..jako ti nosici v Tatrach jsou silenci

aponchie
autor
9. dub 2008

jo a ty plesa v horach 😵 to je boziiii se tam rozvalit a kochat se na slunicku

neeve
9. dub 2008

aponchie s těmi vodopády a skleněnou cestou to je uplně šílená představa... 😕 😝 😀

aponchie
autor
9. dub 2008

jo neeve to je 😀

petraluk
9. dub 2008

Mě ty kolena bolí hlavně po zátěži, ale někdy i při, to na tom kole nebo běžkách 😒

pattie
9. dub 2008

jabber: Na Hoverlu jsme měli našlápnuto, skončili jsme asi 200 výškových metrů pod vrcholem, protože začala děsná bouřka. Zakempovali jsme a druhej den tak strašně lilo, že jsme to vzdali a jeli o kus na západ. Holt červenec.... Ale prošli jsme Boržavu, Svidovec, masivy kolem Siněviru...

aponchie
autor
9. dub 2008

jabber moje prvni lezeni bylo na Rysy takze jsem mimo misu cca 2,500m 😀