Kam na hory a velehory chodíte?

aponchie
9. dub 2008

Mate nekdo rad hory,velehory a tak? 🙂 kam jezdite a jake mate zkusenosti.. 😉

aponchie
autor
14. dub 2008

jabber tak to muselo byt paradni 😵 chtela sem na Praded ,ale pockam na leto malicka je nervni a urvana jak hrom z te nemoci a chce se porad nosit 😒

sue
14. dub 2008

Chlop: Dusili sme sa doma, lebo som furt chorá 🙄 😒 dúfam, že budúci weekend niečo bude, už pomaly sneh mizne aj u nás, tak sa ľahšie bude chodiť 🙂 a vy ako? Boli ste niekde?

petpet
14. dub 2008

Ja mam po turach diky rizikovce, a hlvne po plavani a kolu ☹, ale v patek mel manzel volno tak jsme prosli aspon s malym ZOO a v nedeli pak jeli hosani na kolo, asi jen ale 40km a ja je na dvou mistech dojela autem a dala si s nima nakladane tvaruzky a Kofolu kdyz uz nic. Pocasi v sobotu nicemu outdoorove nepralo. Pristi vikend asi pojedeme prvne na chjdu, odzimovat.

sue
14. dub 2008

Budem teraz trochu drzá, ale nie off topic 😀 prosím o zahlasovanie: http://foto.skimountaineering.sk/index.php?inc_... 😔 (a najlepšia by bola známka 6 😅 ) pre nášho malého skialpinistu. Moc díky 😉
U nás je dnes nádherný deň, keby som nebola nachcípaná, už by sme sa niekam vybrali 😒

jabber
14. dub 2008

aponchie - no to bylo 😵 , sluníčko, výhledy a na závěr všeho sjezd po modré sjezdovce 😀

aponchie
autor
14. dub 2008

jabber.parada tise zavidim ja musim byt zavrena s malou doma uz treti tyden je desne nemocna 😒 takze jsem rada za kazdy dest 😀 kukala sem v sobotu na ten vertical limit no ja se smala az se za bricho popadala velmi nadsazene vsecko,ale ten pohled na hory snih a vsecko kolem byl uzasny ..ale jak ta skakala po te skale jen tak ve volnem prostoru a nemela se malem kde chytit a byla v pohode tak to bylo neco.. 😀

jabber
14. dub 2008

aponchie - a co je malé? 😒
No jo, ale na tom je nejhorší, že Američani to jako komedii nemysleli 😅 , oni to myslí vážně 😀

aponchie
autor
14. dub 2008

to nemohli myslet jako vazne preci?to jsou ti lidi tam tak hloupi ,ze jim nedojde par veci?asi ne kdyz tomu neholduji 😒

jabber
14. dub 2008

aponchie - poslala bych ti takové sranda videíčko o chytrých Američanech, dost jsem se pobavila 😀 , je to soubor wmv

jana3
14. dub 2008

Ahojte...
mozem sa pridat?
ja tiez strasne milujem hory, ale teraz akosi ani po schodoch nevladzem 😠 a zrejme ani toto leto sa nikam nevychystame...
my mame to stastie, ze byvame v Martine, takze mame blizko do Velkej a Malej Fatry... to su asi najkrajsie kopce na svete 😉

aponchie
autor
14. dub 2008

jabber ojoj za chvilku na to kuknu dik 😉

jabber
14. dub 2008

aponchie - no já ti to neposlala, to bych musela do mailu, tady to nepřiložím 😒

aponchie
autor
14. dub 2008

ahaaaaa ja jsem trdlo ,sorry dneska sem nejaka rozlitana vis jak mala 😒 ja 😀 tak ja ti pisnu email do IP

jabber
14. dub 2008

aponchie- máš to tam 😀

jabrunko
14. dub 2008

Ahojte dievcata a chlop, pridavam sa trosku, aj ked som skor turista, nez lezec ... 7 rokov sme byvali v Liberci a tam pochodovali po Jizerkach, ale milujem Tatry a dufam, ze sa tento rok podari vyrazit
Jani3 Fatra je tiez nadherna a kedze mame este male deticky, mozno sa uspokojim aj s takymito horami

dost rozmyslam vyrazit niekam na vychod ...Vihorlat a podobne ... Rumunsko uz sme raz absolvovali a je to nadhera

nera
15. dub 2008

Jabrunko - ja pochádzam z dedinky pod Vihorlatom a ak môžem tak to veeeľmi odporúčam na túry s detičkami, každý deň máš kam vyraziť a je toho tam dosť....Vihorlat, Sninský kameň, Morské oko, Malé morské oko, Hypkaňa, Kotlík, Lysák, potom pekná cyklotúra...a ďalšie, aj ubytovanie je tam pekné, aj reštaurácia....jetam krásne prostredie a super vzduch a to nie len preto, že som tam vyrastala... 😵

aponchie
autor
15. dub 2008

jabber dik mam to,ale nejde to prehrat 😒 nemas nekde link ,ze bych si to prekopirovala zrovna?

sue
15. dub 2008

Ahojte, síce to nesúvisí s lezením, ale turistika to je... teda cykloturistika 😅 chceme kúpiť vozík za bicykel, keďže prcek bude ešte maličký na sedačku, viete niečo poradiť? Prípadne konkrétny typ, lebo ceny sú rôzne - od 4000, po takmer 30 000 😕 je to aj u vozíkov tak ako u kočíkov? Že čím lacnejší, tým väčšia haraburda? 😕 Díky moc 😵

chlop
15. dub 2008

ahojte horalky 😉 , vertical limit - bleee - to bol typicky americky film, kus nerealny. To by som ako film o horolezcoch urcite nikomu neodporucal pozerat, aj ked niektore sceny boli fajn. Radsej kuknite Touching the Void ak ste to este nevideli. Lebo to je naozaj FILM o HOROLEZCOCH!

Sue: nikde sme neboli, aj ked som eriku od piatku ukecaval na daku turu. Ale v sobotu sme absolvovali svadbu a tak sme boli v nedelu zgegnuti a tura nehrozila. Ale aspon sme sa boli prejst, dokonca aj kocik sme prevetrali 🙂 Inak erika je daka leniva, straaaaasne sa jej nechcelo niekam ist, musim tu takto na nu nabonzovat .... S tym vozikom k biku ti velmi neporadim - ja radsej po svojich beham.

Jabrunko: sak fatra je uplne super, mne teda pride ovela krajsia ako v.tatry. Mozeme vymenit ten planovany letny Dumbier za daky Rozsutec 🙂

sue
15. dub 2008

Chlop, my dovolenkujeme každý rok v Čechách a tam sa nám zdali vhodnejšie bicykle ako pešibus 😅 na pešo sme málo videli 😅

aponchie
autor
15. dub 2008

jj vertical je desnej,ale je uzasne sledovat kam az sou schopni zajit a bulikovat lidem 😀

aponchie
autor
15. dub 2008

....ten film neznam ,zkusim se kuknout na netu 🙂

aponchie
autor
15. dub 2008

jeste bych se rada zeptala,mate nekdo zkusenosti s Tatrama z polske strany?ja max.morske oko a to je vsecko..je tam vubec o co stat a kde? 🙂

chlop
15. dub 2008

aponchie, osobne som sice neabsolvoval ale urcite stoji za to orla perc - najtazsia tursticka cesta v tatrach.

aponchie
autor
15. dub 2008

no ja nejtezsi moc nechci prave 😅 budu brat malickou 🙂

chlop
15. dub 2008

tak skuste Giewont alebo Kasprov vrch v cervenych vrchoch, na ten sa da ist aj lanovkou

aponchie
autor
15. dub 2008

joj lanovky ja se prave bojim.. 😀 pokud je to kabinovka tak jo ,ale otevrenou ee dik,kuknu na netu 😉

jabrunko
15. dub 2008

ja Tatry milujem kvoli troche adrenlinu, takte tie retazove preliezky na Priecnom sedle a tak ... ale s detmi to asi nedam, takze Fatra bude lepsia a pokojnejsia ...
chlop jasne vyrazime na Fatru a potom na Dumbier, sak leto je dlhe ... ten Vihorlat znie paradne, ale neviem ci su deti na to dost velke a este som pocula o nejakej novej Unescom chranenej oblasti na Vychode Slovenska, neviete co to je?

aponchie
autor
15. dub 2008

hm a jak je to s tim placenim v Tatrach vubec?neco se rikalo o poplatcich za vstup..

nera
15. dub 2008

jabbrunko- to je Morské oko