Kam na víkend s kamarádkou?

barca07
23. črc 2010

Je tady diskuzní okruh Kam s dítětem, ale co kam bez dítěte? 🙂 Jen tak s kamarádkou, vypadnout na dva tři dny... nejlépe, aby tam byla i možnost nějakého programu... díky za vaše zkušenosti 🙂

aaa
23. črc 2010

Prodloužený wellness víkend v nějakých lázních, např. v Poděbradech. Vřele doporučuju, je to úžasný relax a pohoda 🙂

beruska2x
23. črc 2010

nasla bych si penzion/hotel v Praze, sla po nakupech, do divadla, kina... vecer na drink.. to je haaaafo moznosti 😉

anik1313
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miminkojsimojefakt
25. říj 2014

Já bych si obĕdnala néjaký hotel v centru nĕjakého hezkého mésta. Chodila bych po pamatkach, nakupech nebo na nejakou relaxaci napr. Wellnes, sauna, kosmetika a vecer na promenadu 🙂

teja86
27. črc 2016
Uživatel teja86 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.

Já s kamarádkou zatím nikde nebyla, ale letos plánujeme prodloužený víkend. Partneři budou doma a my si od nich na chviličku odpočineme, což se jednou za čas hodí 🙂 Já byla s přítelem nedávno v luhačovicích v alexandrii a byli jsme tam moc spokojení a kamarádce se to líbí taky, takže asi vyrazíme tam. Luhačovice i samotné okolí vypadá moc hezky a chceme se kouknout i do zlínské zoo. Jinak to budou masáže, bazén, sauny a rozmazlování 🙂

hejsa
30. črc 2016

Určitě wellness v lázních - kam to máte nejblíž,nebo hory-např.Krkonoše . 🙂

klanova2
11. led 2017
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Ahoj, já mohu pro kamarádky vřele doporučit wellness v Mariánských Lázních. Pobyty většinou kupuji na http://pobytyvcesku.cz/wellness-pobyty/marianske-lazne a jsem naprosto spokojena. Doporučuji všem.