Kam rádi jezdíte na výlety? Dejte tipy

macanet
3. kvě 2008

Kam rádi jezdíte na výlety, dejte prosím tipy, kde se vám líbí 😉

bielanevesta
3. kvě 2008

Mací my radi do ZOO keď je pekne 😉

apfele
3. kvě 2008

Ahoj, my jsme byli s manželem minulý týden na hradě Házmburk a zámku Libochovice. Vřele doporučuji jako skvělý výlet, jen pro těhulky upozornění, že výstup na Házmburk je trochu náročnější 😉

macanet
autor
3. kvě 2008
aponchie
3. kvě 2008

jezdime obcas na Hradec nad Moravici a do Zimrovic na otevirani reky Moravice (kajaky),ve Zline do Zoo Lesna

macanet
autor
3. kvě 2008

Ap na Zoo jsem koukala i na Lesnou, ale je to daleko 😢

kackark
3. kvě 2008

macanet: loni jsem tam byla s detmi na skolnim vylete a pro male deti krasny vylet a muzete si pak vyjit i na hrad Kuneticka hora a v okoli jsou ohrady s ruznymi zviraty 😵

macanet
autor
3. kvě 2008

kackark děkuji, je tam nějaká trasa na procházku s kočárkem?

aponchie
3. kvě 2008

macanet jj Lesna je daleko ,ale stoji zato ji videt je fakt nadherna velka ,hodne novejch veci pavilonu atd.lemuri tam behaji volne mezi lidma parada no a ten park dole..to je pro lezeni na trave a piknik jak delane.ja chci jeste zkusit Dinopark u Brna

kackark
3. kvě 2008

Ano da se tam jit i s kocarkem, ale musis jit kousek po silnici (ale neni to nebezpecne, je to aisi jen 200m a musi se tam jezdit opatrne, protoze tam chodi hodne lidi prave k chaloupce) a pak asi 100m lesem, kde je krasne zpevnena a siroka cesta. Ja pracuji s detmi s postizenim, a meli jsme s sebou asi pet kocaru a taky jsme to zvladly 😵

macanet
autor
3. kvě 2008

Tak to by bylo super až bude krásně a Dinopark taky 😉

kackark
3. kvě 2008

Urcite je dulezite pocasi, to je ten les potom opravdu pohadkovy 😵

ina.b
3. kvě 2008

Macanet: V té perníkové chaloupce jsme byli před 2 rokama a bylo to pěkný. Ukazovali nám, jak se vyrábí perník a jak se vyráběl dříve. Taky nás vyvedli z omylu, že Pardubický perník není z Pardubic, ale z Hradce Králové 😕 😀 Odtamtud jsme šli pěšky na Kunětickou horu a pak pěšky do Pardubic 😉

macanet
autor
3. kvě 2008

No dneska právě počásko nic moc 😒 ještě koukáme na zámek v Pardubkách, Kunětická tam jsme byli a super výšlap 😀

ina.b
3. kvě 2008

Na tom zámku v Pardubicích jsme taky byli. Bylo tam udělané muzeum všeho možného 🙂

aponchie
3. kvě 2008

Roznov ..tam je hezky v lete 🙂

ladek
3. kvě 2008

CESKY RAJ 🙂Prachovske skaly 😀 hrad Kost 😀 hrad Sychrov tam je nadherne a kazdou chvilku nejaka akce i pro deti 😲 zamek Loucen-dnes se tam chodi v kostymech 😎 je to u Nymburka 😉 Zitra jedem s tim nasim brouckem na vylet,uz se nemuzu dockat 😀 asi na Malou Skalu 😅 😅 😅

misicka455
3. kvě 2008

Jižní morava - propast Macocha 🙂

kajule
3. kvě 2008

Jj, ja se taky pripojuju k Roznovu a okoli, tam je vazne nadherne, Cesky raj samozrejme taky, ja mam taky rada Hradek u Nechanic...si porad rikam, ze jestli se jeste nekdy budu vdavat, bude to tam. 😀 No a taky Kuks, na Bezdez chodim rada, Adrspach...jezis tech mist by se naslo jen trochu premyslet. 😀

ina.b
3. kvě 2008

V Hrádku u Nechanic je taky nádherně. Je to tam pro svatbu jako stvořený 🙂 Takový romantický...

andrysek2
3. kvě 2008

jo v roznovu jsme byli v zari a je to tam fakt moc hezkyyy 😀 😀

kajule
3. kvě 2008

Ino, jj mne se tam taky moc libi, nedavno jsem se tam sla s Patou projit, bylo nadherne, slunicko svitilo. 😵

neeve
3. kvě 2008

Český ráj ano ano 🙂 A kolem Máchova jezera je taky nááádherně. Koupání tam ráda nemám, ale jinak to tam fatk miluju 🙂 A Adrspach - tam je to taky bomba. Jak ze seriálu Doktor z hor. Normálně tam jsou stromy v lese s jehličím až na zem a přemýšlíte, kudy do toho lesa vlastně vejdete 😝 😀 Ale fakt!

majina
3. kvě 2008

Hřensko!!!! Tam je nádherně! Potom ještě Ratibořice a celé to "babičino" údolí 😉

ladek
3. kvě 2008

Les ten mi chybi ☹ mela jsem ho cele detstvi 5m za domem 😉 a ted se divam na hrbitov 🙄 Jeste JIZNI CECHY okolo Trebone 😉 Cervena Lhotka 😀 to je pohadka,Hluboka to same 😅 Podivejte se na www.rodinnevylety.cz

krista
3. kvě 2008

My jezdíme rádi na Lipno, je to tam strašně krásný, manžel tam bydlel, tak tam často navštěvujeme kamarády, teď se to tam hodně rozrostlo a taky drahota 😒 ale krásně tam je 😵
http://www.marina-lipno.cz/template1.aspx?cp=pa...

kajule
3. kvě 2008

Jj, Ratiborice, ty mam projity i projety uz nekolikrat a krasne tam vazne je, to se musi nechat. 😵 Ja byla minuly a predposledni rok na Branzezi, byli jsme tam v karavanu a i kdyz kemp je spis tak pro ty min narocny, tak mne se tam moc libilo. Chodili jsme na skaly, Valecov, Kost atd. 🙂

aponchie
3. kvě 2008

Praded

kajule
3. kvě 2008

Aponchie, tak o tom mi ani nemluv. 😠 Je tam krasne, ale muj posledni vylet na nej byl celej proprsenej. 😠 Ale o to lepsi jsou fotky u Radegasta. 😀

aponchie
3. kvě 2008

nj v palici to pivo jenom 😀

kajule
3. kvě 2008

No promin, ted jsem nemela na mysli pívo, za co me mas??? 😠 😀 😎