Kamarádka. Čekat, až se jí vztah rozpadne úplně nebo si ji prostě vzít pro sebe?

15. kvě 2022

Ženy a kamarád ? Jde to vůbec nebo s toho je vždy něco víc ? Moc mě to táhne k jedné slečně je o 20 let mladší ,píšeme si sms , pili jsme spolu na akcích ale má partnera , dvě děti . Přijdu si sobecký a chci jí jen pro sebe. Vím že jí to ve vztahu nefunguje . Co dělat ? Čekat až se jí vztah rozpadne úplně nebo si jí prostě vzít pro sebe ? JEŠTĚ DODÁM ŽE JSME SPOLU NIKDY NIC NEMĚLI ANI PUSU !!

treasurka
15. kvě 2022

A deti si taky vezmes?

camelinka
15. kvě 2022

Přehodit přes rameno a odvléct do jeskyně, včetně outěžků...😎

klokanka31
15. kvě 2022

🤣

autor
15. kvě 2022

@treasurka tak přece bych si nevzal jenom jí . Samozřejmě že i děti

codal
15. kvě 2022

Hlavně ty děti z toho budou mít obrovskou radost 👍👍👍👍👍

l01991
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
15. kvě 2022

Matku dvou deti nebudes mit nkdy jenom pro sebe,vzdycky tu budou ty deti,ktere ona bude mit na prvnim miste.Takze pokud chces zenskou jenom pro sebe tak si najdi nejakou bez zavazku.

zuzineckah
15. kvě 2022

a ona to vidí/cítí stejně, nebo s tebou prostě mlátí jen chtíč? Ptám se proto, protože realita rozvedené matky s dvěma dětma bude úplně mimo rádius tvé romantické představy 😉

michaela666
15. kvě 2022

Vždycky pro ni budou její děti znamenat víc než nový partner, takže "jen pro sebe " jí nikdy mít nebudeš. Musíš si uvědomit a rozmyslet jestli jsi schopný takového vztahu, nebude to jednoduché. Chce to hodně pochopení a vyzrálosti. Zvládneš to? Pokud ne, zůstaňte přáteli a nežeň se do trápení vás obou.

pwiuk
15. kvě 2022

Jseš normální? To že si připijete už hned něco znamená?..opravdu si přeješ aby se jí rozpadl vztah a byla s tebou? Myslíš aspoň na ty děti? Ty úplně normální člověk nebudeš se mi zdá...

dianemash
16. kvě 2022

Úplnej Joe Goldberg

mandala
16. kvě 2022

Chápu tvoji zamilovanost, ale rozhodně bych nerozvracela rodinu, ať jim to klape, nebo ne...

biedronka10
16. kvě 2022

Poraď se s jejím přítelem. Třeba ti ji rád přibali do batůžku.

autor
16. kvě 2022

@zuzineckah dnes mi napsala že prostě budeme jenom kamarádi , že mi dát víc nemůže . Ale já ji opravdu chci a připadám si jako 5lete dítě co chce hračku

l01991
16. kvě 2022

Ale ona neni hračka!!!!Je to dospělá žena se dvěma dětmi a přítelem... nemužeš mit vše co ty chceš... kor když ona nechce

l01991
16. kvě 2022

A mimochodem i 5 lete ditě většinou pochopi že nemuže mit vše....

zuzineckah
16. kvě 2022

protože na rozdíl od tebe, ona dokáže domýšlet důsledky. Zkus se s tím nějak srovnat.

camelinka
16. kvě 2022

jo, tak to mas smulu, to je zivot...musis jit dal

autor
16. kvě 2022

@zuzineckah ale proč jsou pro ni na prvním místě děti ? Vždyť to má mít přece stejné kam hodí jako nás muže ? Jsme až na druhém místě ? Občas ženy nechápu

l01991
16. kvě 2022

To nemysliš važně že ne?Děti jsou vždy na prvnim mistě a chlop ktery to nechape.. a navic co je ti do toho?Ona již muže má... a jemu to zřejmě nevadí že neni na 1.mistě... ja zase nechapu takova jako ty,jak male děcko, dupe ha chci,ja chci a musi byt po mojem... i muj 6 lety syn je rozumějši...

camelinka
16. kvě 2022

@l01991 To je troll jak vysity😅😎

l01991
16. kvě 2022

@camelinka doufejme... ale bohužel jsou i takovi jedinci doopravdy....

vladenkamaminka
16. kvě 2022

Tak tím posledním příspěvkem jsi to zabil 😂😂😂 nedivím se, že tě nechce...

autor
16. kvě 2022

Tak pardón že prostě tohle nechápu . Myslím si že mě nechce kvůli tomu že jsem pro ní starý .

nick1234
16. kvě 2022

Myslím ze se docela musíš bavit nad našimi odpověďmi 😂😂 jako chlap (předpokládám vek kolem 45-50?) se určitě bude radit s ženskými na ženským webu 👌 takže příště doporučuji na nedělní podvečer trosku smysluplnější zábavu/práci 😉 a pokud by jsi snad myslel svůj dotaz vážně, tak zcela vážně, tvůj zajem o danou ženu jsi popsal úplně správně, ze jako malé děcko chceš hračku, a předpokládám ze až ji dostaneš, tak té přestane zajímat 😒 takže už teď je mi líto cele její rodiny 🤦‍♀️

mimi1004
16. kvě 2022

Nechce tě, smiř se s tím. Na jejím místě bych s tebou přerušila kontakt. Po přečtení tvých komentů mám obavu, aby sis tu svou "hračku" nevzal po zlém. A nechápu, co je nepochopitelné, že pro mámy jsou na 1. místě děti. A pro normální táty taky. Teprve pak partner/ka.

zelenaesmolda
16. kvě 2022

@camelinka
Doufejme,ze je to troll protoze pokud ne tak je to po otazce "proc jsou deti na prvnim miste" uplny deb...

autor
16. kvě 2022

@mimi1004 jenže ona je pro mě jak droga , potřebuji si s ní aspoň psát . Počítám a čekám že mi odepíše na mojí poslední SMS ale už nějakou dobu neodepsala. Každý tady nadává ale my muži takové jsme že chceme většinou ženy jen pro sebe .

zelenaesmolda
16. kvě 2022

Ne,to nejsou muzi takovi.Ja mam z tech tvych prispevku normalne husinu.Ty jsi psycho a mel by ses lecit.

autor
16. kvě 2022

@zelenaesmolda prosím neurážej já taky nepíšu že jsi slepice . Položil jsem dotaz a čekal reakce.