Kamarádka mého muže

ivus007
12. srp 2015

Před nedávnem jsem zjistila ,že má manžel 64 kamarádku 46....Pořídil si 2 mobil na anonim. číslo ,abych nic nepoznala ,když jsem zjistila
SMS zprávy v 5 hod.ráno - od té doby o ní nemluví .
Rád se ji svěřuje ,probírá různé věci a přes telefon koketují . V práci se občas myslím scházejí na kávičku - občas ji nosí drobnosti ,
i ona jemu . ..
Nevím co si mám o tom myslet - a kolikrát nato myslím i v noci ...

satynka
12. srp 2015

Dobrý den, nemám zkušenost, ale věřím ze to musí být těžké.. Myslím ze Vás má muž rád, ale momentálně mu nejspíš popletla hlavu jiná žena... Nejsem psycholog, ale můžu radu sama za sebe.... Nic mu nevyčítejte, nenadavejte, chovejte se tak jako by jste o tom nevěděla.... Zkuste sama se mít rada. Běžte třeba ne kam se svými kamaradkami nekam na kafe, nebudete hlavně doma, když se Vás manžel zeptá zkuste se tvářit podezřele jskoby záhadně, aby třeba u něj vyvolala trošičku třeba žárlivost... Také možná návštěva kadeřnictví kosmetika, není špatný nápad.... Násilím si ho nepripoutate, chce to citlivý přístup, popravdě to ze člověk a po letech oslní jiný člověk se stát může... Ale myslim ze treba ho to prejde.... s le kdyby jste šla fo afektu, to by ho mohlo nahrát do náruče jiné ženy přímo.Jsem věřící a pomodlim se za Vás. Držím palečky a věřím ze za krátký čas bude vše v pořádku 🙂

nutricnihodnota
12. srp 2015

Já bych se hlavně zamyslela nad tím, proč si musel pořídit druhý telefon, aby si mohl psát s kamarádkou. Podle toho co píšete, dělají jen to, co normálně přátelé dělávají. Zkuste si s ním promluvit, proč má pocit, že před Vámi musí své přátele zapírat a zamyslet se sama nad sebou.

andy80
12. srp 2015

A já si myslím, že si z nás někdo dělá srandu. Proč by někdo důchodového věku psal zrovna sem 😀