Kamarádka se pořád vytahuje. Jak ji setřít?

vendeta
19. pro 2007

ahoj holky, tohle téma sem nezapadá, ale. potřebuji poradit, mám kamarádku ze strřední školy s kterou se nestýkam jen přes internet. No a ona se hrozně vytahuje. pokaždé když někam jede tak píše dlouhatánskou sms že jsou tam a tam na dovolený, tohle jedi atd. ja taky jezdim na dovolenou ale takhle posilal sms mi přijde trapný. Museli by jste to číst, musíme tomu smát. ale ted zase napsla , že jsou na horách a byla tam tam. přitom mi tam byli minul týden taky a hned nemusím psát 4 sms. Máte někdo nápad jak jí nějak setřít. Díky 😠

suki
22. pro 2007

petruna a co si to se segrou na rovinu vysvětlit? 😉

petruna
22. pro 2007

suki : taky mi pride, ze to je jediny reseni, ale to bys ji musela znat....Ona to proste nevezme...Teda, asi by mi pak dala pokoj (na chvili), ale ublizila bych ji tim. Ona sice ma par kamaradek, ale porad rika, jak jsme pro ni (segry, mam jeste mladsi) nejdulezitejsi a kdyz bych ji rekla, ze nechci aby mi tak casto volala a abychom se nejak casto vidali, tak bych ji tim fakt ublizila a to se zatim zdraham...je to prave volba toho, bud ublizit ji nebo ublizovat sobe.
nakonec to tak ale stejne dopadne, ze ji to reknu primo a nebude se mnou nakou dobu mluvit a vsude bude rozhlasovat jak jsem na ni zla a nevdecna. ALe hlavne se bude trapit...ona proste hrozne stoji o to, abychom se casto vidali a meli o sobe podrobny prehled, ale ja uz to beru jako velky zasah do soukromi - rodina nerodina... 😒
chci proste svoje manzelstvi zit jen se svym manzelem a svoje materstvi se svym manzelem a ditetem a ne se s ni o vsechno delit. Ona rada zije osudy jinych, jestli chapes... a rada se citi potrebna, kdyz ji lidi vyhledavaji, aby jim poradila nebo tak...ale ja mam od toho kamaradky. Me moje rodina vzdycky vycitala, ze davam prednost kamaradkam pred rodinou, ale ja to tak proste mam, no....proste se radsi stykam s lidma, ktery me nedeptaj.

kajule
22. pro 2007

Já souhlasím s tím, co už tady někdo psal. Člověk, který se takhle vytahuje, má sám se sebou nějaký problém, s něčím není spokojený, závidí. Měli jsme sousedku, takovou starší paní...pořád se s něčím chlubila, jednou řekla, že byla 14dní v Alpách lyžovat, přitom v takovým stavu, aby mohla lyžovat nebyla...samozřejmě, že nikde nebyla, těch 14dní byla na návštěvě u svého syna. Pak přišla s tím, že byla na Kanárech apod. (přitom pokaždé byla u syna). Třeba to říkala jenom proto, že chtěla, aby to tak bylo, aby se na ty Kanáry podívala. Teď už tam naštěstí nebydlíme, kže jejich historek jsem ušetřená. 🙂

bozik
23. pro 2007

petru,tak když ti bude volat,tak ji nezvedej pořád tel.jen někdy,když budeš mít náladu 😉 a psk se na něco vymluvíš 😀

vercaberca
23. pro 2007

petruna, já někdy rodinné telefonáty ukončuji, že potřebuju na wc. a když se mi nechce mluvit, tak nezvedám telefon a nebo jsem rozespalá. tyhle všechny důvody jsou v těhu normální. 😉
před tím jsem v práci říkala, že nemůžu mluvit. a až se prcek narodí, tak budu mít vypnutý mobil, aby nás to zvonění nedejbože nerušilo. 😉

andrealiskova
29. lis 2009

jj takový vychloubačný kamarádky taky znám. I když u mě je to spíše sestřenka, která má problémy v manželství- je hrozně žárlivá a přitom každému tvrdí, že má to nejbezproblémovější manželství na světě.

simlenka
29. lis 2009

Terezkaaa,ja mam podobnou znamou. ma stejne stareho kluka jako je nase mala a ten na roce skladal puzzle a vubec je manualne hodne zrucny,ted mi uz tyden kazdy den pise,ze umi barvy.tak ji napisu,ze je to fakt sikula a povazuju to za vyrizene,ale ona mi druhy den napise znova,ze jenik umi barvy - to uz fakt rostu a kdyz je to tyden v kuse,tak se hodne drzim,at ji neposlu do prdele ale ignoruju. ale ona ma mindrak,ze synek neumi krom mama a tata nic rict a nase terka uz docela zvatla,tak jsem ji dneska napsala,ze ma geniuse,ze terka je lempl,co nechape,ze+ nocnik+ je+ na+ curani+ a+ ne+ cepice+ ale+ ze+ se+ tenhle+ tyden+ naucila+ asi+ 30+ slov+ a+ zacla+ 3-4+ slova+ spojovatdohromady. kamoska+zatim+mlci,tak+mam+snad+klid.

nety
29. lis 2009

Také takovou osobu znám,nechápu to.řekla bych,že przentuje to,jak by chtěla aby to bylo,ale skutečnost je jiná a fantazie pracuje na plné obrátky 😠 .Určitě každý si někdy něco přibarví,ale někdo už je fakt extrém a divím se,že jí samotné to není hloupé,vždyt lže nejen okolí,ale i sama sobě 😲

eliotka
29. lis 2009

Taky jsem měla takovou kamarádku. Taky se stýkáme jen přes mobil, je daleko. Ale stačí mi to.
Chlubí se se svým synem, co už vše umí. Něco jí nemůžu věřit (v 10. měs uměl říkat smrkat...), ale o ničem jiném se nebaví. Mně to vždy naštve a odstup zatím nemám až takový, jaký bych chtěla mít. 😉

eliotka
29. lis 2009

simlenka: haha, to snad máme stejnou "kamarádku".
Když neodepíši, ona mi volá a chlubí se v telefonu. Nechápu!
Té mé kamarádce třeba ve 3 měs. kluk seděl úplně sám.... 🙂 😝

ten_anonymny
2. čer 2014

kdyby se porad necim vytahovala tak ji po kazde vete rikej : Kdyz myslis

ten_anonymny
2. čer 2014

zkus to

nikoca
30. srp 2014

chtěla bych poradit netýká se to těhotenství atd. ale Střední školy mám si vybrat školu a vůbec nevím na jakou školu bojím se že mě nevezmou
mám průměrné známky 🙂 Prosím poradíte na jakou školu jste třeba chodily vy Předem děkuji 😒 🙂

beruna84
30. srp 2014

@nikoca A je nějaký obor, něco, co by tě bavilo, zajímalo, co bys pak ráda dělala a věnovala se tomu? Třeba něco, o co se zajímáš už teď, nějaký koníček, kterýmu by ses třeba chtěla věnovat časem víc?