Kartářka, Ostrava. Víte o někom?

aja123
5. led 2012

Hledám dobrou kartářku v Ostravě, nevíte o někom?

renatalup
20. zář 2012

Slysela jsem hodne chvaly na p Petra z Brna tel 724120590. email – pavouk2@hotmail.com a pak jsem u nej byla a je to opravdu spicka v oboru, Ma na youtube i nejaka videa, dela vyklady i na dalku.cena je 1000Kc asi za hod, ale byl uzasnej

leonale
18. črc 2013

Ahoj, jde sice o starou diskuzi, ale já mám výbornou zkušenost s paní kartářkou z Ostravy.
Pracuje i na dálku a pomohla mi, když jsem řešila dost velký problém v práci. Snad jsem aspoň trochu pomohla.

dominika48
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petra1371
23. led 2015

Velmi dobrá a osvědčená kartářka z Kroměříže
Znám dost dobrou kartářku Lidušku z Kroměříže. Dělá výklad karet i přes skype i na dálku, dělá také rituály na lásku, zdraví, peníze, na co momentálně potřebujete. Výklad karet stojí 500Kč. Opravdu vřele doporučuji.
Její kontakt je tel. 605 821 736

iveta15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ankalove
18. led 2016

Já byla také u Petra K v Brně a podle mě je to asi nejlepší člověk v oboru. Ale je o něco dražší než píše renatka. Mě Petr hodně pomohl v partnerství, byli jsme před rozvodem a hodně mi Petrův výklad a numerologie pomohla. Takže za sebe jej také doporučuji

ute84
8. čer 2016

@petra1371 Paní Lidka je podvodnice, která využívá lidi pro svou reklamu. Nevyjde z jejího výkladu nikdy nic... Určitě jí nic neplaťte!

katus_80
12. čer 2017

Čaute, byli jsme v květnu u Marie Novakové na Varenské na karty, je to nejlepší kartářka v Česku. Jezdí za ní lidé z celé republiky už 30 let. Jako jediná dělá jako staré indické ajurvedické vyklady a léčí lidi.. Chodí za ní celá naše rodina i moje kámošky. Všecko, co řekne, se vždycky úplně výplní, ale je těžké se k ní dostat. Číslo je 608863557.. Tak to zkuste. 🙂 Katka

yanay
17. črc 2017

@katus_80 Dobrý den přeji. Ale nejde se na to číslo dovolat. Objednáváte se telefonicky? Děkuji. Jana

beedrunka
11. srp 2017

@katus_80 Dobry den, muzete mi napsat do zprav zkusenosti s pani kartarkoz Marii Novakovou? Je opravdu dobra? Vyplni se jeji vyklady? Dekuji moc.

beedrunka
11. srp 2017

@yanay Dobry den, byla jste nakonec u pani Novakove? Pokud ano, jak jste byla spokojena? Dekuji moc za odpoved.

evik66666
Autor odpověď smazal
Zobraz