Kartářka v Brně a okolí. Víte o nějaké?

sisinka2
20. pro 2008

Holky nevíte nějaká o dobré kartářce v Brně a okolí?

olina45
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mirusacek
1. črc 2013

@zdenka133 mohla bych Vás poprosit o kontakt? 🙂

gejitka151
6. srp 2013

@zdenka133 dobrý večer, mohla bych poprosit o kontakt na Paní Lidušku?? Předem moc děkuji, Jitka

tereskav
16. srp 2013

Dobrý den, jaké máte zkušenosti s kartářkami z Tišnova? Včera jsem byla u paní Smíškové a většina o mé přítomnosti a tom, co teď řeším byla pravda, ale pak se za ní stavila kamarádka odpo a vykládala jí téměř to samé :(

dominika48
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miska2706
16. zář 2013

@zdenka133 Dobrý den, můžete mi dát na tu kartářku nějaký kontakt prosím?.. A kolik si bere?

miska2706
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adanaa
25. říj 2013

Dobrý den, byla jsem u paní Divácké před 10 lety a co mě řekla, vše se vyplnilo...řekla mě,půjdete z práce, zazvoní telefon,vy se vrátíte,hovor vezmete a dostanete smutnou zprávu, že někdo umřel. Zasáhne Vás to dost...ale není to nikdo z vašich úplně nejbližších...a do 3 týdnů se to stalo....až z toho mrazilo... Seznámíte se s někým v uniformě-i to vyšlo...vztah nevyšel a nakonec potkáte někoho mladšího, bude Vám spolu fajn,jděte do toho..nebudete litovat...akorát nevidím konec...( asi svadbu ) vyšlo jí to na 100% - s mladším partnerem jsem byla 9 let a letos v září náhle, nečekaně umřel...proto neviděla ten konec...ale těch 9 let bylo krásných...ovšem nyní je to krutý, smutný 😢

certovakaca
9. lis 2013

@zdenka133 Dobrý den , mohla bych poprosit taky o kontakt na paní Libušku? Odkud je a kolik se tak pohybuje cena ? předem mockrát děkuji. Katka

andrea366
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ketyredl
10. únor 2014

@zdenka133
Dobrý den Zdeničko, mohla bych Vás poprosit o kontakt na paní Lidušku? A mohu se zeptat odkud je? A kolik si bere za výklad? Předem moc děkuji za odpověď, s pozdravem Katka 🙂

ketyredl
10. únor 2014

@zdenka133
Dobrý den Zdeničko, mohla bych Vás poprosit o kontakt na paní Lidušku, můj email: ketyredl@seznam.cz, předem moc děkuji za odpověď, s pozdravem Katka 🙂

ketyredl
12. únor 2014

Dobrý den, nemáte někdo kontakt na paní Lidušku? Předem moc děkuji 🙂

luciejanku
27. únor 2014

@zdenka133 dobry den. Muzu poprosit do zpravy kontakt na pani kartarku o ktere pisete?
Dekuji

blankytka
19. kvě 2014

Dobrý den, již delší dobu docházím k paní Aleně Přibylové v Brně na Křenové ulici. Jsem s ní velice spokojená, protože její výklad tarotových karet mě opravdu ještě nikdy nezklamal. Paní Přibylová je přímá, věcná, je s ní i legrace, ale pokud je potřeba dovede rozebrat vážnou a důležitou životní situaci až ke kořenu problému. Obešla jsem již téměř všechny kartářky v Brně, ale od doby, co jsem poznala paní Přibylovou, už jinam nechodím a proto ji vřele doporučuji. Kontakt je: 724 120 452. Krásné dny všem a hodně štěstí, Blanka

inuszka
20. kvě 2014

@zdenka133 Můžeš mi na ní prosím poslat kontakt?

zebra12345
11. čer 2014

Dobrý den byla jsem u paní Dinušové z Brna na Andělském semináři, který mě hodně zaujal a někam posunul.Závěrem nám každému vyložila andělské karty a kdo chtěl i taratové a šlo jí to.Takže spokojenost, proto dávám kontakt 728950127.

zebra12345
1. črc 2014

Opravdu jsem ráda,že jsem absolvovala tento seminář.Velká změna v mém životě.Donutilo mě to na sobě zapracovat.

blankytka
26. srp 2014

Výbornou zkušenost mám s paní Samirou z Brna. Je skvělá v Tarotu, kyvadle, dělá i regresi a dá vám jasný vhled do vaší situace. Navíc je to úžasný člověk, opravdu doporučuji. Kontakt: 724 120 452

maris91
24. říj 2014

@zdenka133 Dobrý den, mohla byste mi prosím poslat kontakt na paní Lidušku?

trnca
2. lis 2014

@zdenka133 Zdravím,i já navštívila kartářky Helen Silvan Vainerovou v Praze za 1hodku 1000 Kč,-tekrát dnes už 1200Kč... a Irenu Šípkovou ve Vyškově 1/2 hoky za 300Kč . Ale I ren šípkova mi sedla lepe a ještě mne poslala ke kinezioložce do Tišnova.Ráda bych Vás poprosila o kontakt na kartářku o níž se zminujete.Děkuji předem KratkaZ@seznam.cz

slonversuszivot
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jianna88
2. led 2015

@zdenka133
Zdravím, můžete mi na ni prosím poslat kontakt? Děkuji🙂

petra1371
23. led 2015

Velmi dobrá a osvědčená kartářka z Kroměříže
Znám jednu dost dobrou kartářku Lidušku z Kroměříže. Dělá výklad karet i přes skype, i na dálku, dělá rituály na lásku, těhotenství na zdraví, na peníze na co vše potřebujete. Byla jsem u ní před dvěmi měsíci na rituál na těhotenství a světe div se, já jsem opravdu těhotná. Vřele všem doporučuji. Je milá, ochotná, pracuje i o víkendech. Výklad u ni stojí 500 Kč. Tel. kontakt je 605 821 736

maca424
5. kvě 2015

Mám stejný názor jako petra1371. Paní Liduška je naprosto úžasná kartářka. Její výklad byl velice podrobný, vše co píše petra můžu potvrdit. Doplním sem kontakt na mail upinka@seznam.cz. Je to velice vřelá osobnost, která dodá energii, hned při prvním setkání.

zuza38
8. črc 2015

Ahoj i já se připojuji k petra1371 a maca424. Paní Liduška byla moc příjemná s výkladem jsem byla moc spokojená, taky můžu fakt doporučit.

verakuch
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vendulkabbb
24. srp 2015

máte prosím vás někdo kontakt na p. Diváckou z brna židenic?

iveta15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
magda00
5. bře 2016

Já jsem chodila po x kartářkách, než jsem našla fakt výbornou. Co řekla, tak se stalo. Chodim k ni nebo volám jednou za měsíc a vše vychází tak, jak řekne.
Kdyby jste chtěla některá kontakt, písněte