Kartářka v Brně a okolí. Víte o nějaké?

sisinka2
20. pro 2008

Holky nevíte nějaká o dobré kartářce v Brně a okolí?

spenata007
15. bře 2016

@makelka V Blansku je paní Frolová a je výborná. Dělá karty, numerologii a karmologii.

lipulkab7
30. dub 2016

O ezoteriku a alternativní medicínu se zajímám už řadu let a také jsem navštívila hodně kartářek. Je to smutné, kolik lidí dnes vykládá karty a ani ezoterice nerozumí. Dostala jsem pak kontakt na pana Petra K z Brna, který byl sice drahý, ale všude si ho lidé chválí tak jako zde. To je opravdu asi nejlepší člověk v oboru a hlavně mě hodně posunul na mé cestě, ačkoli jsem měla pocit že už vím hodně tak mi vyprávěl o výzkumech a věcech, ke kterým se moc lidí nedostane. Je to vskutku velmi moudrý a osvícený pán a doporučovala bych ho těm, co hledají svou životní cestu, mají partnerské nebo zdravotní problémy. povídala jsem si s ním chvíli po výkladu a bylo to tak moc zajímavé. Takže za sebe také doporučuji.
Pan Petr dělá i na dálku a prozradím, že dělá i rituály, ale ne každému, ani mě jej nechtěl nejdříve udělat. Bylo to sice hodně drahé, ale fungovalo mu to a vysvětlil mi kolem toho spoustu věcí, které jsem ani netušila, o výzkumech mozku apod.Ty rutuály jsou spíše pro majetnější lidi, ale to mě také hodně překvapilo, jak některé věci fungují.

pavelf
24. kvě 2016

Výborná kartářka paní Romana Engelová tel.721071564. Vyloží vám karty,co vás čeká do roku,dělá výklad z ruky-chiromantie,runy,odblokování čaker. Pomoc při řešení situací.Očista od kletby, očista těla a duše. Rituály na hojnost,lásku a zdraví. Po kombinaci jsem našel správnou cestu a energii nahlížet na své problémy . Cena dohodou podle výběru. 🙂

zoe83
25. kvě 2016

Já jezdím k p.tipanove,mikulov.tel.702 867 932 vykládá karty osobně,pres tel.i Skype.je příjemná,vychazi max.vstric časově a hlavně vám řekne pravdu.splnilo se mi hodně věcí,dobre i zlé a stále jsem s ní v kontaktu..čekám zda se vyplní poslední předpověď 😃zkuste to a uvidite

martin_1978
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lillian_ka
31. črc 2016

@zuza38
dobrý den, mohla bych vás poprosit o kontakt na paní Lidušku. Moc děkuji

hejsa
2. srp 2016

@ria80 Přesně tak,kamarádka chodí ke kartářce,platí za to nemalý peníz a mně je to k smíchu - tohle jí můžu říct sama a bez placení. Inu,každý se nějak živíme! 😝

nicolada
13. pro 2016

@zdenka133 muzu prosím kontakt ? 🙂

meluzinkaaa
24. únor 2017

Dobrý den,
nevíte nekdo o nějaké dobré kartarce z Boskovic (Blanska) a okolí? Prosim pisnete mi do emailu: meluzinka125@email.cz Moc děkují

nikola_z
7. čer 2017

@simsuriel
Dobrý den přeji. Mohu poprosit kontakt na paní Cibulkovou z tisnova. Pošlete mi ho na email Zimmermannova.nikol@seznam.cz
Děkuji.

markyzka84
Autor odpověď smazal
Zobraz
magda00
26. črc 2017

Dobrý den, taky poprosím o kontakt na paní Cibulkovou. Email magda00@seznam.cz

Děkuji moc

markyzka84
26. črc 2017

@magda00 ja třeba u ni byla a Vubec nic mi nevyslo ..

magda00
27. črc 2017

Aha, tak děkuji za info. Tak budu chodit tam, jak doposud 🙂

maaboo
18. lis 2017

@zdenka133 mohla bych pizadat o kontakt??

markyzka84
11. led 2018

Za mě pokud neberu sebe tak pani Divácká. Řekne vše to dobré i to špatné. Pokud se na Vás napojí budete vědět vše...

marcparc
3. čer 2020

Dobry den, navazuji na predchozi prispevky ktere doporucovaly Petra K z Brna. Predpokladam ze vetsina z nich byla vytvorena zminovanym ‚numerologem‘. Na doporuceni z fora jsem se u Petra Kulika objednala. Za astronocmickou castku 6000kc jsem od Petra K obdrzela konzultaci prez Skype, pricemz po neskodnem uvodu o pracovnich zalezitostech se pan Petr ‚otrkal‘ a dospelo to az k vulgaritam (‚potrebujete napustit‘, apod. ), pokusech o manipulaci (napr. jeho dotaz zniceho nic ‚reknete mi co vas na mne tak pritahuje‘), opakovanych pokusech o stoceni reci na jeho osobu ‚co vam vase intuice rika o mne‘, a podobne. Pote co jsem se ‚nechytla‘ jeste pokracoval prez Wassup. Petr K. je podvodnik a sexualni predator ktery zneuziva sve pozice k okradani a bojim se ze i k sexualnimu haraseni lidi ve zranitelne pozici duvery. Sve znalosti vychodnich filosofii a zkusenosti ‚cteni lidi‘ umi prodat a nabyla jsem dojmu ze jednam s arogantnim clovekem ktery lety trenovani manipulace lidi nabyl presvedceni o sve nedotknutelnosti. Protoze se bojim ze nejsem jedina kdo mu naletel a snad i hur nez jen slovni sexualni haraseni a uctovani astronomicke castky, rozhodla jsem se sdilet svou zkusenost. Pokud jste nekdo mel podobny zazitek a chcete s tim neco delat, poslete mi sz. Samozrejme mam zaznam rozhovoru s panem Petrem Kulikem. Toto neni pozvani pro ‚chytraky‘ kteri hledaji platformu pro zesmesnovani lidi co vyhledavaji pomoc kartarek a numerologu, ale pro lidi kteri v dobre vire naleteli.