Kartářka v Brně a okolí. Víte o nějaké?

sisinka2
20. pro 2008

Holky nevíte nějaká o dobré kartářce v Brně a okolí?

tictac
20. pro 2008

pry je nekdo hodne dobry v Mikulove, ale kontakt nemam....

slunicko552
20. pro 2008

A v Ostravě? 😅

tictac
20. pro 2008

lehka pomoc, naucte s cist karty samy 😀 😀 😀

makelka
20. pro 2008

Dobrá kartářka je prý v Blansku 😉 pí Fialová 😉

slunicko552
20. pro 2008

tictac 😀

tictac
21. pro 2008

😀 ja to myslela vazne 😀 😀

nema cenu chodit ke kartarce treba jen jednou za rok, to je blbost, nejlepsi je cist kazdych par dnu, neukazuji se jen nemenne veci, uplne kazda situace se muze zmenit podle nasich vlastnich rozhodnuti, takze bych nikdy neverila tomu, kdyby mi nekdo rekl, ze se mi urcite stane to a to... 😉

ria80
2. led 2009

Nechodíte někdo k paní Šípkové v Brně?

enda
4. led 2009

já chodím k paní Divácké v Brně a zatím se jí to plní 😉

ria80
4. led 2009

Tak u té jsem byla taky a navykládala mi uplný kraviny

suki
4. led 2009

Já jsem u kartářky nikdy nebyla, já radši nic vědět nechci 😉 🙂

nobody
4. led 2009

a může to být hráčka pokeru?

😀

mudr.
4. led 2009

nemuze nobe 😀

enda
5. led 2009

ria80: tobě se z toho vůbec, ale vůbec nic nevyplnilo????? já jsem tam byla 3x a třeba s dětma řekla pokaždý stejný věci, takže nehádá - vidí 😉

simsuriel
23. led 2009

Ahojky lidičky.. 🙂
jestli chcete poradit dobrou kartářku, tak je to paní Cibulková z Tišnova(Brno), je skvělá.Dávím ji 200kč za výklad a super,vše mě od ní vychází.Do puntíku....nevím jestli se to tady může,ale můžu pak poslat číslo,kdo bude mít zájem.nebo ho napíšu 🙂 608661711

renda71
23. led 2009

co si vzpomínám,tak ještě se školou jsme byli na nějaké exkursi ve Znojmě,pak jsme měli rozchod,couraly jsme s holkama uličkama,až jsme došly do jedné zapadlé.byla tam taková stará cikánka a že nám bude hádat z ruky.řekla my,že budu mít 3 děti kluka a dvě holky.tak se stalo,ale od té doby už jsem u žádné kartářky nebyla i když mě to kolikrát lákalo 😉

simour1
23. led 2009

Já teda nikdy nebyla u žádné kartářky,jen vím,že kdysi dávno mojí mamce předpověděla všechno,co se časem splnilo (ještě jsem nebyla na světě) 🙂
Pak jsem ségru vezla k nějaké "vyhlášené" nedaleko Vyškova na Moravě,která jí předpověděla velkou lásku a konečně štěstí do tří let...už na něho čeká 7 let a pořád nic ☹

ria80
23. led 2009

Víš,já jsem byla u paní Divácké jednou,před svatbou.Ptala jsem se jí,jestli do toho mám jít,a ona prý,že určitě ano,že je ten pravej,že mě s ním čeká velký štěstí až do smrti,budeme mít dvě děti brzo po sobě nebo dvojčata atd.No a jak to dopadlo,to určitě řada z vás zná tady z Koníka.
Slyšela jsem,že jí vychází předpovídání zdraví,ale jinak nic moc.

simour1
26. led 2009

ria,já teda nevím,jak to dopadlo.Můžeš to trošku rozvést? 🙂

xsuzzi
26. led 2009

holky a věřily by jste výkladu karet přes net?Tady ve Dvoře nikoho neznám 🙂

rosslyn
9. črc 2010

ahojky, doporuci nekdo dobrou kartarku v Praze< Diky

sarulek
15. srp 2010

@simsuriel Ahoj,moc ráda bych vyzkoušela paní Cibulkovou z Tišnova, můžeš mi prosím poslat telefon a adresu na ní?Děkuji moc Šárka

ivastara
12. lis 2012

@simsuriel mužu se zeptat na adresu??

koran2
10. pro 2012

Ahojte, náhodou ste neboli niektorá u kartárky v Miloticách volá sa pani Šenkýřová, alebo v Brne u Cvejnové? dakujem

neonka90
28. bře 2013

Já mám také jednu svou kterou bych vám mohla doporučit,dělá výklady i po emailu,chci jen tim rict aby se vsechny nehazeli do jednoho pytle,ja nad vsem uplne zanevrela,jelikoc jsem se dozvidala jen same bludy a penize vyhazovala z okna.Dokud jsem nenarazila na tuhle mou stavajici. Opravdu je skvela,mam kni duveru a z vlastni zkusenosti vim,ze co mi z karet rekne tak se to splni,dostala jsem na ni kontak zase pres kamaradku,takze jsem do toho sla jen proto ze byla odskousena u kamaradky Pokud nekdo chcete taj ma email vestbamartina@seznam.cz Klidne ji napiste ze mate maila od spokojene zakaznice Niny Preji krasny den.Nina

aiwa737
31. bře 2013

ahoj, mohl by mi sem prosím nekdo poslat kontakt na paní Divácku z Brna a napsat kolik se u ní platí a jak to celé probíha ? slysela jsem na ni dobre recenze, je treba se objednat predem ? moc moc dekuji ....

gerba18
14. kvě 2013

všude se povídá spousta pěkných věcí o paní Divácké,ale nikde ani jeden kontakt už jsem z toho na prášky,můžete ho alespon sem někdo napsat díky

denulins
15. kvě 2013

já byla zrovna včera u paní Ireny v Miloticích 🙂 hned když začala věštit, tak uplně jakoby znala mého přítele, asi 98% co o něm řekla byla pravda.... Mimo to, co mě zaskočilo teda hodně, tak mi řekla, že prý čekáme holčičku, a ona že ne, že jí z karet vyskakuje holčička, a pak chlapeček, že budeme mít dve děti se současným přítelem. tak sem pořád hleděla, a řekla sem že už nám i V Brně řekli kluka, a ona že si netroufá tvrdit na 100% ale že karty jí ukazí první holku, tak to jsem fakt zvedavá :D moc tomu neverím, ale i doktori se nekdy třeba pletou 😉 kdyby jste na ní chtěli kontakt, ráda dám, za hodku bere 400kč.

zdenka133
27. kvě 2013

Dobrý den.Chtěla bych Vám doporučit opravdu suprovou kartářku,která je skoro jako Bůh.Řekne Vám úlpně všechno,jak z minulosti,tak přítomnosti a budoucnost.Můžu Vám všem tady říct,že mě až mrazilo,co všechno tato milá paní Liduška mě všechno řekla.Nehledě nato,že asi po třech týdnech se začali dít věci,začalo se vše postupně plnit.Nehledě nato,že mě zachránila i po zdravotní stránce. clamp Výklad dělá na dálku,osobně,nebo přes skype,emailem,i po telefonu.Nebudete opravdu zklamaní.Já jsem na ní dostala doporučení.