Kavitační lékařská liposukce. Aké máte zkušenosti?

very
7. čer 2011

Ahoj, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti a výsledky kavitační liposukce. Mám dvě děti ( 5 a 1 rok ), nemůžu se zbavit převyslého bříška..nejsem sama se sebou spokojená. Také nejsem ten typ, co běžně podstupuje zákroky na zkrášlení, tohle bude poprvé. Rozhodla jsem se, že do toho peníze vložím..jen by mě zajímalo, zda jsou výsledky liposukce skutečně tak úžasné. Za odpovědi děkuji.

sisaha
7. čer 2011

@very previsnuté bruško sa vacsinou riesi abdominoplastikou. Uz su tu o tom nejake diskusie. Mne ked mladsia dcera este podrastie, tak si to dam tiez urobit, kedze po operacii je nutne minimalne 1-2 tyzdnove telesne šetrenie. 😉

very
autor
7. čer 2011

Děkuji. Zatím mám jen termín, kdy se na mě podívají a poradí..jak postupovat..já tam mám ale dost tuku ☹ ..podle fotek, které jsem viděla, odpovídám té k.l. .. Nezapnu žádné kalhoty - o DOST, i když přes zadek jsem v těhu spíše zhubla..

very
autor
7. čer 2011

A to převyslé bříško mám přes zapnuté kalhoty.., kyž je tedy zapnu.. 😀 . Napsala jsem to asi špatně..

sisaha
7. čer 2011

@very pri abdominoplastike by mali odrezat previsnutu kozu aj spolu s tukom..🙂.
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/abdominopl...
na prvej strane je aj link s fotkami - predtym a potom 😉

very
autor
7. čer 2011

Děkuji. Jdu se na to podívat..

ameliejulliette
13. črc 2011

Ahojte, mám koupené 3 kupony na ultrazvukovou kavitaci + lymfodrenáž (platnost do konce září 2011) a bohužel nebudeme s příkrmy u syna tak daleko, jak jsem myslela, takže je kvůli kojení nevyužiju - je to do centra v Prazena Letné, kdo by měl zájem, pište do IP.