Kávovar Nescafe Dolce Gusto. Máte zkušenost?

martek
3. črc 2008

Ahoj holky, nemamte nektera tenhle kavovar????
docela o nem uvazuji, ale zajima mne osobni zkusennost...
diky
martek 😉

nensy
3. črc 2008

no nemám ale chci si ho taky koupit 😀

martek
autor
3. črc 2008

nensy, diky za uprimnou odpoved 😀 😉

kamhajek
3. črc 2008

Tak mě se taky moc líbil, ale odradilo mě, že se musí dokupovat ty náplně, což nevyjde zrovna moc levně, ale kafčo, latté atd je prý z toho úžasné.

martek
autor
3. črc 2008

cenove nevyjde tak draho - kafo cca 7 kacek a ty lepsi, jako latecko 14 kacek - coz ve srovnani s restauraci pohoda... ja mam spis strach, aby se treba za pet let ty naplne vyrabely 😅

martek
autor
3. črc 2008

strouzku, cetla sem.... pry pro pravidelne pijaky kafe - nic moc, pro rekreacni pijany - coz jsem i ja - dobra volba 😉
tak uvidim, jestli mamku premluvim 😵

kristi
3. črc 2008

kaficka s mlikem jsou fajn.

jeslti si aale koupim kavovar, tak pakovej

musko
3. črc 2008

Ahoj!
Dostala som ho od manžela na narodeniny a som spokojná. Na kávu som gurmán, rada si vychutnávam 😉

bihan
3. črc 2008

Tiež som zvažovala kúpu ale vnútorne by som sa nevedela vyrovnať s tou kopou odpadu, čo hliníkové kapsule vyprodukujú a u nás by toho bolo fakt dosť 😀

zirafka105
3. črc 2008

Nasi znami ty kapsle separujou... - obsah na kompost, Al folie do Al odpadu, plastovy zbytek do plastu

musko
3. črc 2008

žirafka 😉

zuzik03
3. črc 2008

jé z toho měla latté u známých a byla jsem tak nadšená, že jsem skoro zalitovala, že už doma pressovač máme 😀

kristi
3. črc 2008

jako fakt dobry treba do kanclu, kdyz clovek nema cas si pripravti kafe. Ale me teda presso z kapsle nechutnalo

jmisa
3. črc 2008

Já mám ráda dobrý kafe, tak mi tohle "instantní" moc nechutná, piju hlavně latté a to se s tím pořádným fakt nedá srovnat. Ale záleží to na chuti a mlsném jazýčku. Nejlíp natrefit na nějakou předváděčku a ochutnat.

markettka
25. črc 2009

Přemýšlím, že si tenhle kávovar koupím.
Co vy pořídily jste nakonec? Jak jste spokojené?

skurinka
25. črc 2009

Ahoj tak my ho mame doma uz dva roky a jsem s nim naprosto spokojena..mnam a ta kavicka nema chybu 🙂

martinka79
25. črc 2009

až ochutnám budu hodnotit. moje sestra ho má je spokojená.. co se týče toho kapslování nějak něvím zda mě to učaruje. Miluji mnormální pressovač a latté, ae kdo ví.... do nové kuchyně idelání dárek aspoň pro návštěvy. 😀

markettka
25. črc 2009

No právě, chtěla bych ho právě proto, abych mohla nabídnout něco lepšího návštěvě a nemusela ho pak pracně čistit.
Je opravdu tak jednoduchý na údržbu?

skurinka
25. črc 2009

no ja vzdycky jak udelam kafe tak tu nadobicku kde se dava kapsle hned vymiju a jednou za 3dny ji dam tak na pul hodiny do jaru z vodou a je to.a davam do nadrzky z vodou prefiltrovanou vodu.

markettka
25. črc 2009

My máme hodně tvrdou vodu. Vyplatilo se mi koupit Britu a jsem moc spokojená. Rychlovarnou konvici jsem nečistila od vodního kamene asi 3 měsíce.... Takže jedině přefiltrovanou vodu do všeho...

Kdybyste někde zahlídli Dolce Gusto za nějakou pěknou cenu, písněte...

A ještě ty kapsle - na horkou čokoládu se prodávají v krabičce po 16ks a udělám z nich 8 čokolád nebo 16???

renda71
25. črc 2009

my kávovar Dolce Gusto máme a jsem moc spokojená 🙂 kapsle kupujem hlavně Latte,Capuccino,Chococino,Lungo a teď dělají i nové příchutě Latte Macchiato-neslazené,Mocha a Aroma 😵
měli jsme i lcce Capuccino,ale to nám nic moc neříkalo 😒
na údržbu ideální,hlavně nenechávat v nádrřce zbylou vodu,vyplachovat dávkovač na kapsle,toť vše 😀

skurinka
25. črc 2009

udelas z ni 8 cokolad..jedna je hneda ta kapsle a druha bila to je mleko...a je mnam

renda71
25. črc 2009

u nás je občas akce a tyto kafíčka mají za 99,-kč což je super,jinak je běžně kupujem v Hypernově za 119,-kč 😉

markettka
25. črc 2009

Už se mi sbíhají sliny 🙂

mikijana
25. črc 2009

ahoj, taky máme dolce gusto a jsme spokojeni. Já miluju latte, dávám si jedno denně, už jsem na něm závislá🙂pak hodně pijeme lungo, teď jsme si koupili aroma-to je ale spíše taková klasická káva do většího hrnku, ještě asi zkusím moka-měli jste někdo?...jinak cappuccino ice bylo na mě moc sladké, chococino jde, ale nemusíme mít.....no a do peněz se mi zdá že to leze určitě více než když si koupíte balík kávy🙂ale za tu chuť to stojí

sisstin
25. črc 2009

mocca je výborný, to je jako kakao s kafem 😀 my ho měli už o Vánocích, ale pak to najednou z netu zmizlo, a už to maj zase 🙂

mikijana
25. črc 2009

hmm tak to určitě prubnu 😝 viděla jsem to v obchodech...objednáváš z netu, vyjde to výhodněji, platí se tam poštovné?

sisstin
25. črc 2009

mikijana: no já to právě chtěla objednat, ale to poštovný je krutý..to by si toho člověk musel objednat fakt víc jak za 1000Kč, aby se to vyplatilo 😕 poštovné je všude více méně 150Kč, což mi teda přijde dost 😝 koukala jsem i na MMB, tam to vyjde levně..ale zas maj jen tu klasiku, ty novinky tam nejsou...ted zrovna nejsem při penězích, takže to půjdu okouknout do obchodu, jestli to už nemaj někde 😝

mikijana
25. črc 2009

no to je asi lepší koupit v obchodě, ale je pravda, že všude to nemaj, myslím, že jsem to viděla v tescu teda aspoň u nás v Ostravě🙂

sisstin
25. črc 2009

mikijana: u nás to maj i v K+B, ale malej výběr 😒 já právě popíjím latte 😀