Kde jste měly uskladněnou postýlku před porodem?

petulka_zdenda
12. led 2014

Holky mám dotaz ?!
Kde jste měly před porodem uskladněnou postýlku ? Měli jste jí normálně doma nebo někde u rodičů? Vím ,že kočárek by doma být neměl ,ale nevím jak je to s postýlkou? Děkuji 😉

zarucha
12. led 2014

myslím, že postýlka doma být může...my ji ještě nemáme, ale myslím, že až najdeme tu pravou, koupíme ji a umístíme tam, kde bude její místo - do ložnice k mé straně postele...když se koupí hodně dopředu, je asi dobré ji něčím přikrýt, zatím nevybalovat matraci a nemít tam povlečení, aby se na to neprášilo, jinak je to ale jedno...kočárek, až ho koupíme, bude zatím uložen v obchodě, kde jsme ho vybrali, pak ho vyzvedne manžel.

lenynka
12. led 2014

Kolébku i kočárek jsem měla u našich. Ne, že bych byla tak pověrčivá. Ale nechápu, že má někdo už v ložnici třeba dva týdny před porodem načančanou postýlku a ještě na ní hozený ten igelit 😕
Tak strašně jsem se na malou těšila a nemohla se dočkat, že bych asi chytla depku z toho koukání na prázdnou postýlku 😅

honeypet
12. led 2014

postýlku máme doma složenou asi od 20tt. Vzhledem k tomu, že ještě nemáme dokončený pokojíček a nemám ani komodu, tak v ní mám zatím naskládány všechny věci pro mimčo.

jaja01k
12. led 2014

@petulka_zdenda Já mám postýlku i kočárek zatím u mamky. Ani ne tak z pověrčivosti jako proto, že jsme krátce po stěhování a zatím to doma nemám kam dát 😅

katy2
12. led 2014

nerozumiem takym poveram.... A ked cakate druhe dieta, tak tiez postielku donesiete k rodicom a ked sa druhe babo narodi, tak ju donesiete naspat? Ved je to hlupost... A kociar to iste... My sme kupovali kociar 2 mesiace pred porodom a mali sme ho doma a druhe dieta bolo v tom istom a je prirodzene, ze som ho nikam neodnasala....

petulka_zdenda
autor
12. led 2014

@zarucha
@lenynka
@honeypet
@jaja01k

Včera jsme si jí vyzvedli v baby centru ,tak jsem nevěděla 🙂 Jako na pověry nevěřím ,ale spíš sem se chtěla zeptat a ujistit 🙂 My jí asi necháme,složenou v krabici a budeme jí rozbalovat těsně před TP aby se nám na ní neprášilo 😉

killi
12. led 2014

Postýlky máme normálně složené jednu v ložnici a jednu v obýváku. Kočárek máme taky už asi 2 měsíc doma. S dcerou jsem to tak měla. 😉 Nemám potřebu to někam odvážet na ty dva měsíce.

andelka
12. led 2014

Měli jsme doma všechno. Jsou to kraviny. hlavně u mladších dětí..jako měla bych všechno vystěhovat? Blbost.

lenynka
12. led 2014

@katy2 Tak my to měli třeba u našich proto, že bydlíme v paneláku, kde není místo. A všechno svoje "harampádí," který zrovna nepoužívám skladuju u našich na půdě 😉 A že těch krámů není málo 😖
Určitě bych k nim neodvážela speciálně postýlku a kočárek, abych to neměla doma 🙂

elvira
12. led 2014

Kočár jsem měla doma - teda v komoře, kde jsem na něj neviděla a postýlku jsme dovezli od tchánů asi tři měsíce před porodem, potřebovala nalakovat, složili jsme ji měsíc před porodem a už byla nachystaná...

mafeska
12. led 2014

kočár jsme měli uskladněný v obchodě kde jsme ho koupili (přítel ho doma nechtěl a i kdyby mu to nevadilo nebyl by kam dát), postýlku jsem měla rozloženou v kumbálku, myslim že měsíc před termínem jsme ji smontovali a já do ní ukládala nakoupené věci.

gepe
12. led 2014

@petulka_zdenda kocarek jsme meli od kvetna doma, porod v srpnu. Postylka objednana v de, prisla cca 14 dni pred porodem. S manzelem na zvyky a povery moc neverime 🙂