Kde jste počali vaše miminko?

charlotte2
24. čer 2008

Ahoj holky, tak trošku zabíjím nudu na koníkovi. U nás je dnes děsný počasí, já jsem na nemocenský, tak mě napadlo založit novou diskuzi - malý průzkum. Pamatujete si na den a místo, kdy a kde jste počali vašeho mimíska? Vyrazili jste někam za romantikou a přivezli si suvenýrek na celý život? My tedy ne. My ani nevěděli, že jsme počali 🙂

meleri
24. čer 2008

já byla v narkoze, a manžel makal s kufříkem plným vajíček do laboratoře....takže klasická zkumavka... ...ale hlavně že to vůbec vyšlo! 😅

schwarzovka
24. čer 2008

u nás to vím přesně, protože manžovi to "ujelo" a bylo to 1.5.07 v naší posteli...nebylo to plánované, ale jsme za tu naší malou nehodu moc rádi 😀 😀

marselina
25. čer 2008

my v teple našeho vyhřátého pelíšku.a u prvního syna to bylo v koupelně na vyhřáté dlažbě 🙂 🙂

minea
25. čer 2008

Na lyžích v Tyrolsku 😀

sue24
25. čer 2008

Na koleji 😅

horty
25. čer 2008

My jsme počali na tři krále ráno v posteli (jak nudné). Malou jsem si musela poctivě vyskákat 😀

makelka
25. čer 2008

Ha a my ve své nadrženosti v posteli, když manža přijel po 14-ti dnech z montáže a byl nadrženej jak bejk 😀 😀 😀

yenn
25. čer 2008

v tunisku 😅

haninka
25. čer 2008

na štědrý den..celý den jsme se váleli v peřinách 😉

karot
25. čer 2008

Tak my doma v posteli po litru vína u kamaráda. 😉
Jen tak,tak jsme unikli UM,takže i na tu bídu to byla o trochu větší romatika,než s katetrem v Sanusu. 😀

yenn
25. čer 2008

karot 😅 😀 😀 😀

terkajesterka
25. čer 2008

hm.....my asi taky v posteli 🙂 teda pokud to nebylo v koupelně nebo na kuchyňské lince 😀 😀 😀

karot
25. čer 2008

yenn,.................to není k smíchu,ale spíš k pláči,když se to některým doma nedaří................. 😀 🤐

bambulik
25. čer 2008

v podnájmu na rozvrzané posteli 😀 😝 😀

yenn
25. čer 2008

karot, ale ty jsi to tak vtipne podala 😉

karot
25. čer 2008

Teď už se tomu jenom směju,ale vracet o 2 roky zpět,bych to nechtěla. 😝
Tím jsem chtěla říct všem,co se jim to podařilo doma(nebo někde jinde v pohodlí)na 1.pokus,ať si toho váží. 😵

bambulik
25. čer 2008

myslím že je to ve finále jedno ne, hlavně že se zadařilo...
já jsem zase zábavové détě z lavičky

charlotte2
autor
26. čer 2008

jak si vás tady pročítám, koukám, že domácí postel stejně vede........... 😀 😀 😀

fiallinka
27. čer 2008

karot, my teda počali díky té zkumavce, ale taky se tomu už teď jen směju, důvod k pláči naštěstí už teď nemám, a taky jsem se tomu musela smát, jak jsi to napsala... 😉

mobina
27. čer 2008

My buď doma a nebo v jižních čechách u příbuzných 😉

misa84
29. čer 2008

naprosto neromanticky 3.2. v reklamni pauze, kdyz hrali LOST 😀

atreides
29. čer 2008

když jsme předělávali kuchyň a odbouchávali jsme staré kachličky, tak jsem asi přišla MM v těch monterkách děsně sexy či co, takže tehdy na stojáka 😀

kacamar
29. čer 2008

na svatebce na Ibize 😵

martinka79
29. čer 2008

tak první 100% v novém bytě,zcela nezařízeném plném krabic a bordelu a druhé pěkně na manželovi narozeninynejspíše podel výpočtů jinak to tedy přesně nevím. 😀

kyka
29. čer 2008

doma v ložnici jo pohoda je pohoda ,ale trenky lítali 😀

bublina7
30. čer 2008

Tak my taky počali doma v posteli obě děti. První s největší praděpodobností v den kdy jsem si prořízla prst a na milování jsem neměla ani pomyšlení, ale manžel mi řekl, že podle bazální teploty je ten správný čas a měl pravdu 😀 😀 No a to druhé bylo po vánočním večírku a zase to vyšlo 😉

jaja257
30. čer 2008

My bud v byte z ktoreho sme sa stahovali alebo v byte do ktoreho sme sa stahovali. Ale stale to vychadza ze to bolo niekde uprostred neporiadku a krabic 😀

valentynka
2. črc 2008

tak já se taky přidám do postelové statistiky 🙂
bylo to doma bud v sobotu ráno a nebo v neděli v noci a bylo to jako zázrak, nebot jsem už 2x podstoupila IVF ,při druhém byla revize a pak jsme po 5měsících otěhotněla přirozeně.
takže takový malý zázrak 🙂

gabka.d
2. črc 2008

my taky v postely doma, byla mi zima... 😀 😀

talls
3. črc 2008

Tak u nás to bylo po oslavě mých třicetin, měli jsme v sobě dohromady asi 20 nápojů Frisco (mnááám 🙂 ) a bylo to normálně v postýlce (tedy na matracích, postele ještě nemáme...) a nebo den poté...konečně nám po havárii teplé vody zase začla téct, tak jsme se pěkně vykoupali (každý zvlášť) a jak jsme pak běhali po bytě v ručníkách...tak jsme zas skončili v těch matracích 🙂 To, že jsem měla plodné dny jsem zjistila až za týden a dělali jsme si srandu, že to určitě vyšlo...a ono jo!!!