Kde jste počali vaše miminko?

charlotte2
24. čer 2008

Ahoj holky, tak trošku zabíjím nudu na koníkovi. U nás je dnes děsný počasí, já jsem na nemocenský, tak mě napadlo založit novou diskuzi - malý průzkum. Pamatujete si na den a místo, kdy a kde jste počali vašeho mimíska? Vyrazili jste někam za romantikou a přivezli si suvenýrek na celý život? My tedy ne. My ani nevěděli, že jsme počali 🙂

janula2008
4. črc 2008

Ahojky, tak u nás to bylo dooost podobné, mimísek byl počat po oslavě u známých, kde jsme se oba trošku připili a doma pak bylo veselo 😀 .Takže žádná velká romantika s mořem a na pláži se nekonala 😖 . Ale vlastně jo, o týden později jsme totiž strávili pár dní v Chorvatsku a já to ještě netušila. (Díky za to, že je Simča zdravá, protože tam se maminka vesela smažila na sluníčko a popíjeli se každý den vínka 🤐 ).

papousekpaja
27. srp 2020

Oživým tuto diskuzi. My počali 14.9.2019 na zahradě v chatě, kde jsem v 15 letech přišla o panenství se svým prvním přítelem.

zerog
29. srp 2020

my pokaždé doma, v bývalém bytě.stará postel nám přinesla štěstí pokaždé, co máme novou, nějak se nedaří.asi někam vyjet 🙂