Kde jste před mateřskou pracovaly? Co jste studovaly?

ivt
13. srp 2009

Mám dotaz kde jste před MD pracovaly, jakou školu jste studovaly a jestli se chcete na stejné místo vrátit?

lucianas
13. srp 2009

Ahoj,
já pracovala ve státní správě, ve zprostředkování služeb - zajišťování průvodcovských a ubytovacích služeb. Ráda bych se na místo vrátila, ale nevím, zda to bude možný. Byl to záskok za MD, který měl být až do roku 2011. Před tím jsem dělala ve stejné organizaci, na starosti jsem měla zboží. Jen jsem tam měla žádost o přidání pracovní síly, s kterou mi nevyhověli, tak jsem dala výpověď (a to byl poměr na dobu neurčitou). Pak se ale objevila možnost dělat ty služby, tak jsem výpověď stáhla a zůstala tam, i když teda s tím, že na dobu určitou.
Co se týče školy, tak jsem dělala střední školu zaměřenou na zpracování informací, takže v podstatě jsem po škole zůstala v oboru, kde jsem až dosud.

kristi
13. srp 2009

ja jem pracovala jako asistentka v auto salone, docela me to bavilo. Smlouva na dobu urcitou, takze vracet se nebudu.

skolu mam ekonomku

sylvar
13. srp 2009

byla jsem asistentka ředitele+fakturantka, nyní fakturantka+zpracovávání části účetnictví, nejen vystavování faktur, škola střední strojní průmyslovka, obor ekonomický 🙂

lenkabu
13. srp 2009

Zdravotní sestra-záchranář,nejdřív ARO pak plicní JIP, vracet se někam asi budu ale jen na malej úvazek. Teď ještě podnikám na netu 🙂 školy: střední a vyšší zdrávka a předtím střední ,management cestovního ruchu

sayast
13. srp 2009

ja pracovala jako zdravotni sestra na septicke chirurgii, vracet se budu,ale asi jinam,pokud se naskytne 😅

skola-stredni zdravka

lenkabu
13. srp 2009

No vítej kolegyně 😀 😀 😀 ze strakonic jsem měla spolužáka ale asi tam pak nedělal

aponchie
13. srp 2009

recepcni a castecne prekladatelka filmu pro americky trh 😎
skola?uboha hotelierstvi..ale zkusenosti z Danska Anglie mrak

sayast
13. srp 2009

lenkabu,ahojky 🙂
ja ve spitalu neznam jedinyho bratra,tak asi odesel jinam. ono co taky v nasem spitale 😅 😀 😀 😀

lenkabu
13. srp 2009

on jezdil rychlou ale po škole ne tam u vás a nevim jesli tam šel. Křestní jméno bylo Zdeněk a příjmení na net psát nebudu 😉

sayast
13. srp 2009

tak toho bych asi neznala ...

moniska24
13. srp 2009

kadeřnice a ráda bych se od září vrátila na pár hodin,ať z toho nevypadnu 🙂

jeudi
13. srp 2009

nikde a ani nikam nechci sem lempl a manzel slibil ze me bude zivit 😎

barmborka
13. srp 2009

Knihkupec,při mateřské jsem si dodělala vychovatelství a drogového preventistu.Co bych chtěla po mateřské?Chtělla bych dělat něco s dětmi,dům dětí a mládeže,školní družina,soukromé hlídání,školka,mat.centrum nebo v oboru antikvariát,knihkupectví,knihovna.No je toho mnoho snad něco vyjde 😀

veronika.m
13. srp 2009

Mám kosmetický salon ve kterém dělám nehtíky a měsíc po porodu jsem byla poprvé v práci. Takže sem se vrátila brzy a jsem za to ráda. Je to prima relax od Lili. 😀