Kde jste se seznámily s manželem, partnerem?

evulinkab
24. únor 2011

Jelikož jsem se synem už dlouho sama a nevim, kde si mam najit partnera, tak me jen tak z čiste zvedavosti zajimá🙂, kde jste se seznámily se svým partnerem(manželem, přitelem..?)

afrodita99
21. kvě 2011

Toužila jsem potom se podívat do Australie.Můj přítel mě tam vzal.V hotele jsem se seznámila se Scottem(mím sočasným manželem,tehdy ovšem jen přítel).Hned jsem se do něj zamilovala,ale bylo mi líto mého přítele Radka,jak si to vezme.Radkovi jsem o svém zamilování řekla,ale zůstal i tak po našem rozchodu v hotelu a trval na tom,abych si nic nezačala se Scottem.Nemohla jsem si pomoct a se Scottem,jsme se scházeli,po té jsme spolu začali chodit.Po té co za mnou přijel scott do česka.Jsme se po roce vzali. 😀 😀 Jiskřilo to mezi námi jak elektřina 🙂 a teď se snažíme o mimčo.

melivan
21. kvě 2011

Ahojky,tak mi jsme se s manželem seznámili v obochdě s potravinami.Pracovala jsem v uzeninách a on tam chodil za svoji maminkou která se mnou pracovala.Později jsem se dozvěděla že tam vlastně chodí za maminkou tak často proto že mě chtěl jen na chvilku vidět.
Jinak už jsme spolu skoro 7let a je to jak na začátku.Brali jsme po dvou měsících ne proto že by jsme museli ale chtěli jsme a opravdu je to úžasné!!!!!
A za těch pár let už máme 3letá dvojčátka sice po IVF (nemohla jsem mít děti) a ted na cestě další holčičku která je náš další zázrak přírody.Máme ji přirozenou cestou,což i doktoři se diví a říkají že už od vzniku je to velká bojovnice. 😀 😅

vicky007
3. čer 2011

My jsme se seznámili v Norsku na turistickém zájezdu. Manžel si nejdříve myslel, že jsem manželka mýho bráchy, se kterým jsem tam byla, ale brzo zjistil, že jsem "pouze" ségra, tak jsem se začali bavit a od té doby jsme spolu porád 😀. Letos v létě oslavíme 9 společných let a čtvrté výročí svatby 🙂

nikitka26
4. čer 2011

na letním táboře, oba jako vedoucí....už jsme spolu skoro 12 let a na ty tábory jezdíme pořád, sice ne už jako vedoucí,ale v jiných funkcích,prostě srdeční záležitost 🙂

lucyjanek
4. čer 2011

My se seznámili na střední...hned první den, když jsem přišla domů jsem o něm básnila - hokejista (teď už amatérský), slušný vychování, krásnej...na konci prváku jsme spolu začali chodit, pak se rozešli a v půlce druháku začli znovu a jsme spolu doteď....bez pár dní jsme si k druhýmu výročí svatby "vyrobili" miminko - nemůžeme se ho už dočkat 😵

pavcza
4. čer 2011

My se seznámili přes net, konkrétně znamost.cz 🙂 vyplnila jsem jen základní údaje o sobě a dala fotečku, jelikož jsem už absolvovala před tím pár rande naslepo a říkala si, že už NIKDY žádné inzeráty, tak jsem chtěla zkusit, jestli na těchle stránkách někdo zareaguje. Taky jsem byla čerstvě zhublá, tak jsem chtěla vědět, jestli se na mou novou vizáž někdo chytne a říkala jsem si jen do druhého dne, pak to smažu. 😉 Pár týpků napsalo, většinou s fotkou, tak jsem se jen pobavila a nikomu neodepsala, ale jeden mě zaujal a to přestože fotku neměl a věk mu tam svítil 21 let (mně v té době bylo 27). Nevim proč, ale zrovna jemu jako jedinému jsem odepsala, protože mě zajímalo, co takový mladík může po mně, takové stařeně 😀 chtít. Vyměnili jsme si pár mailíků, poslal mi fotku ze starší doby, na které moc vidět ani nebyl, ale "ušel". Jelikož jsem v té době měla net jen v práci a byl pátek a měla jít dom a nechtěla čekat celý víkend, hned jsem mu písla číslo telefonu, ještě odpoledne napsal, vyměnili jsme si spoustu sms a v neděli se vydali na rande. Když jsem přicházela, proběhlo mi hlavou, že na fotce vypadal zdaleka jinak 🙂 , že to bude zase rande o ničem, že snad to přežiju 😀 šli jsme se projít, bavili se a kupodivu jsem si s ním měla co říct, k tomu věku mi řekl, že už to tam má dýl neaktualizovaný, že mu bude "už" 23, o pár dní později z něj vylezlo, že mu je 2 týdny 22 🙂 . Druhý den další rande, třetí den zase a už se byl podívat u mne doma 🙂 pak jsem se zalekla, jestli to neni moc rychlé a jestli to opravdu chci, s tak mladým, že já už budu pomýšlet na rodinu, zatímco on zřejmě ne. Jeden den jsem se vymluvila, že mi není dobře a další přijel s baťohem na přespání a tak přespával, přespával a po 10 měsících žádost o ruku, po roce a čtvrt byla svatba a teď po třech letech známosti se narodil Tadeášek. 🙂

miskadis
24. srp 2011

Seznámili jsme se na diskotéce před 9 lety a od té doby jsme spolu🙂

hehena
24. srp 2011

na koncertě v klubu a přitom jsme chodili na stejnou vejšku, on znal moje spolužáky a mě ne, tak mi chvíli nevěřil, navíc si myslel, že jsem prvačka a byl hodně překvapenej, že už budu končit bakaláře, že jsem vlastně o fous starší než on 🙂)) byl neskutečně vtipnej, nic tak bezprostředního jsem nikdy nezažila.... z bláznivýho kaliče se vyklubal zodpovědnej úžasnej kluk a bylo to prostě jasný! kamarádka nám tehdy říkala, že my se prostě vezmem.... já byla po čerstvým blbým rozchodu, tak trochu jsem to brala nezávazně a nevěřila jsem ničemu, takže to se mnou měl bych řekla hodně těžký, ale vytrval, takže jsem si vlastně vzala hrdinu 😀)))))

apollo11
25. srp 2011

V kinokavárně, za dost dramatických životních okolností, které byly i takovou zážehovou zkouškou v prvotních fázích vztahu - ale ráda na to vzpomínám 🙂

ia.
26. srp 2011

sehnala jsem si ho na doučování ke zkoušce z informatiky. Byla to láska jako trám od prvního dne. Z prvního termínu zkoušky mě vyhodili, na druhý termín už mě doučoval v našem bytě, kde jsme spolu bydleli a to už jsem tu zkoušku udělala 😅

gabka32
26. srp 2011

na rande.cz chvíli jsme si psali, pak já jela rovnou k němu domů na večeři při svíčkách... no přijela jsem v pátek a odjížděla až v neděli 😀 po půl roce se přestěhoval ke mně, pak už to šlo ráz na ráz.... pejsek, dcerka, svatba, stěhování do vlastního, další dcerka..... za těch 5let jsme stihli opravdu hodně 🙂

michaela_2
26. srp 2011

Jeho firma nám doma zařizovala internet. Prý si mě pamatoval od první instalace ( ale tenkrát mi bylo 15, takže ten věkový rozdíl byl přeci jenom asi ještě znát 😀 ). Já jsem si ho pamatovala jenom podle hlasu v telefonu, když nám ten internet nešel 🙂. Všimla jsem si ho o pět let později, kdy jsme se v jeden den potkali nejdříve odpoledne na pouti - byl tam s nějakými kamarády, takže už měl trošku upito a hrozně upřeně mě pozoroval - zdál se mi docela divnej 😀 a pak večer na ,,zábavě'' - to už stačil trošičku vystřízlivět, takže se zmohl na nějakou komunikaci 🙂).

slunicko26
26. srp 2011

seznámili jsme se na diskotéce když jsem slavila 17 cté narozeniny, v květnu jsme si dali první rande, letos už jsme spolu 12 let (ale po 3 letech chození jsem se dozvěděla, že tenkrát na zastávce čekal na jinou, ale bylo mu mě líto, tak zastavil) takže takový pěkný omyl a letos se nám narodila dcerunka (po 2 samovolných potratech), je to to nejkásnější co nás mohlo potkat 🙂 🙂 🙂

kamusek
28. srp 2011

Poprvé mě viděl u mého bratrance - já byla navštivit babičku a manžel jeho 🙂 V té době ale chodil s moji kamarádkou, takže já ho od vidění znala 🙂 Po pár dnech jsme jeli do kina a letos v červenci už to bylo 6let. A příští týden slavíme 2výročí, co jsme manželé 🙂

zirafka105
28. srp 2011

Na VS kolejich 🙂 Takze dekuju jednak osudu a druhak sprave koleji, ze me dala na barak, kde se on staral o pocitacovou sit. Jinak po prvnim setkani jsem ho ohodnotila coby takovyho divnyho nic moc typka... Hmmm 😀

louherz
28. srp 2011

Bydleli jsme kousek od sebe, ale neznali se, seznámili jsme se v posilovně, začal balit kamarádku, ale ta ho drsně odpálkovala, tak se z nás stali kamarádi a do půl roku z toho byla láska, která trvá už 7 let 🙂 😉 a shodou okolností 🙂 se ta kamarádka v též posilovně dala dohromady s jeho nej kámošem a už jsou spolu taky 6let 🙂

dreana
4. zář 2011

Ahojky,

my se seznamili na sraze Xchatu v hospodě, on vubec nebyl muj typ (Vzhledem rozhodně ano, ale chovanim ne, byl to takovy ten frajírek) ale něčím mě uchvátil, no a jsme spolu 7 let, z toho 2,5 manželé :o))

pajcula
Autor odpověď smazal
Zobraz
smudlinka2019
4. zář 2011

My se seznámili na libimseti.cz napsal mi tam,ale já byla zadaná.Když ten vztah skončil,napsala jsem mu zase já a teď jsme dva roky manželé=)

nadja73
4. zář 2011

v praci, po 7. letech od meho prichodu jsme se dali dohromady🙂

martinakl
4. zář 2011

Taky v praci. Ale my se dali dohromady po 3 mesicich, co jsem tam nastoupila 🙂 A predevcirem jsme s vzali 🙂

amrash
4. zář 2011

Já mám sestřenku, která během prázdnin šílela po novém vztahu prostřednictvím seznamky. Tímto jsme se bavily celý týden v lázních, kde jsme spolu obě byly. Jenže milá příbuzná po týdnu odjela a já osiřela. Z nudy a z legrace jsem tehdy napsala nějaký ten inzerát na internet. Ozval se mi můj budoucí zázrak ze serveru be2.cz. Brzy na to mi telefonoval a ohromil mě svým sugestivním hlasem 😉 (jsem hlasový profesionál, takže toto zabralo). Při bližším ohledání na Skype jsme pak zjistili, že jsme vlastně absolventi jednoho gymnázia a že máme oba stejné známé i profesory. Takže první reálné rande se už neslo v tomto duchu. Prohlíželi jsme staré fotky, hodně jsme vzpomínali a nasmáli se. Toto nám vydrželo a vystupovali jsme od té doby jako pár. Bylo nám spolu dobře a tak tento vztah vyústil po roce partnerství do svatby 😎 😎 😎

catherin89
15. zář 2011

Manžela jsem poznala tak, že to byl můj soused 🙂 Jiskra ale přeskočila na společenské akci pořádané obcí kde bydlíme, slovo dalo slovo, začali jsme spolu chodit a dnes se máme tak, že už bydlí u mě, za 4 dny oslavíme dvouleté výročí svatby a vychováváme naši milovanou dcerku 🙂

lenkabm
17. zář 2011

Ahoj, s Bětunkou jsem byla dlouho sama a chtěla jsem pro ni tatínka, i mně bylo smutno, 26.12. slavila moje mamka narozky a mne přemohla zoufalá myšlenka a podala jsem si na seznamu inzerát...druhá schůzka je můj manžel s kterým mám další holčičku 😀

sarkaa
17. zář 2011

Na návštěvě u jeho tehdejší přítelkyně... 😅

germaine
17. zář 2011

Na internetové seznamce, bydleli jsme od sebe 7 km, ale nikdy jsme se neviděli a to jsme měli dokonce společné známé 😀 . ale pozor narazila jsem na netu na několik zoufalců a dle vyprávění kamarádek jsem měla vělký štěstí...jedné z nich se to nepovedlo a celkem dlouho jí jeden pronásledoval 😒 a nemohla se ho zbavit...já měla velký štěstí, 4 roky po seznámení svatba a nyní máme 4měsíční štěstí 😉 takže přeju, ať taky brzo někoho fajn najdeš.

janicka1984
17. zář 2011

Na internetové seznamce 🙂 Po třech měsících žádost o ruku, po 8 svatba a za rok a týden po svatbě se nám narodilo miminko 😵

mrsblack
18. zář 2011

taky přes internet - po nějaké době jsme zjistili, že od sebe bydlíme ve stejném městě "za rohem" asi 300 metrů, ale neznali jsme se. Tak jsme to napravili, poznali, začali spolu bydlet, koupili barák, přestěhovali se, vzali se a teď máme Davídka 🙂

michaela2310
18. zář 2011

my se seznámili u mě v práci (pizzerie), v té době jsem tam byla jen na brigádě a byla jsem zadaná, ale ten vztah už nefungoval. Manžel tam chodil za mojí šéfovou (jsou od mala kamarádi), Jednou, před zavíračkou, přišel skoro na mol 😲 a řekl si o číslo, nejdřív se mu ho dát nechtěla, ale myslela jsem si, že si to stejně nebude pamatovat, tak jsem mu ho ze srandy dala 😀 hned druhý den mi psal a přišel za mnou do práce na bar a povídali jsme si 😅 do týdne jsem se rozešla s bývalým a začala kamarádit s manželem a netrvalo dlouho a začali spolu chodit a na 3leté výročí jsme se brali 😵 😵

verca182
18. zář 2011

my jsme se seznámili v práci.. teda on tam byl na stálo stejně jako moje máma a její přítela já jen brigádně.. ale to jsme se znali spíš tak od vidění. asi po roce si mě přidal na facebooku a začali jsme si psát. z psaní byla jedna návštěva, druhá, třetí, desátá a už jsme se od sebe nehnuli.No aspoň odpadlo nervování z představování budoucího zetě rodině 😎