Kde jste se seznámily s manželem, partnerem?

evulinkab
24. únor 2011

Jelikož jsem se synem už dlouho sama a nevim, kde si mam najit partnera, tak me jen tak z čiste zvedavosti zajimá🙂, kde jste se seznámily se svým partnerem(manželem, přitelem..?)

carodkaa
12. bře 2011

v baru před 9lety 😉 🙂

bekulkamama
15. bře 2011

v Chorvatsku 😀 jeli jsme stejným zájezdem 😉

lenajsek
15. bře 2011

S manželem jsme se seznámili v Chorvatsku, on tam byl na celou sezónu jako delegát v kempu a já tam jela na výpomoc... nejdřív jsme byli kamarádi, pak se rozvedl, rozešel s přítelkyní a pak jsme spolu začali bydlet ve svém bytě a letos budem slavit 3 roky manželství. 🙂

singid
15. bře 2011

😀 na náměstí 😀 😀 😀
ve skutečnosti jsme se tedy znali už tři roky, ale on měl svou slečnu a já pána, a navíc manžel je o 13 let starší, tak mě bral jako takové štěně 😀 poprvé jsem ho viděla na brigádě, já brigádničila a on tam přišel za kamarádem...
tenkrát na náměstí jsme se potkali asi po půl roce, tak jsme zašli na kafe, tam mi vyprávěl, jak se po 12 letech rozešel s tou svou slečnou, no a byl z toho takovej smutnej, tak jsem ho utěšovala a utěšovala až jsem se k němu po půl roce nastěhovala 😀 😀 naši trochu šíleli, já se měla stěhovat, ale ke svému bývalému...

beruska2x
16. bře 2011

v praci, zabralo to vetsinu pracovni doby 😀 ale zatim dobry - budeme mit v lete 4 roky od svatby 😀

camelinka
16. bře 2011

my spolu chodili do tridy na stredni a jiskra preskocila az ve ctvrtaku 😀

katty_k
16. bře 2011

na internetu, dlouho jsme o sobe vedeli, pak jsme se videli a za pul roku se brali 😀 Terka se narodila nasledujici rok po svatbe

luciebx
16. bře 2011

on je dj v nasem mistnim klubu kde ja chodila kazdy vikend parit.. a tak sme se nejak dali do kupy uz je to 4 roky a sme furt spolu a mame 8 mesicniho chlapecka Benicka.. 🙂 🙂

lucie777
5. dub 2011

Poznali sme se na diskotéce, kde sme oba pracovali, ale z toho nic nebylo, pak sme na sebe náhodou po 9 měsícíh narazili na libimseti.cz.. 😀 Pár dní sme si psali, pak se´me se sešli a 3 dny po prvním rande se ke mně nastěhoval.. 😀

kaci1
5. dub 2011

Manžel se rozhodl před 7 lety, že se naučí lyžovat 😀 Seznámili jsme se na horách přes společné známé a už jsme se od sebe nedokázali odtrhnout 😉

sylvar
5. dub 2011

na svatbě mého bratrance a jeho sestřenice 😀 oba jsme byli trochu pod parou,ale ne nijak extra 😎 , tančila jsem s jeho bratrancem, on s mojí sestrou, pak jsme se klouzali na dětské skluzavce, pak jsme už museli domů(sestra, já a můj taťka)tak tak jsme si dali číslo, pusu na rozloučenou, já od taťky neskutečně vynadáno, že bych vlezla nějakýmu Pražákovi do postele 😀 😅 , no a s Pražákem jsem 8 let Pražanda 😵 😵 😵 s malou skoro čtyřletou Pražandičkou 😀

janinac
5. dub 2011

Známe se od mala - bydleli jsme ve stejné vesnici a pomalu naproti sobě. Dostal mě na motorku 😀 Mě bylo 18náct a jemu 24 a vůůůůbec jsem ho nechtěla, protože mi přišel starej 😀 Ale pak jsem se zamilovala 😵 Jsme spolu 12 let a 6 let manželé - máme pomalu čtyřletého prcka a postavili jsme si barák na poloviční cestě mezi jeho a našim barákem 😀. Takže mám tchýni přes silnici a rodiče přes zahradu 😀

luuciee83
5. dub 2011

my se nejdříve viděli na zahradě jeho sestry, kde jsem byla tenkrát s rodiči (znají se dlouho s jeho sestrou a jejím manželem) "na buřtech" - on tam zašel naprostou náhodou a tak nějak jsme po sobě pokukovali... pak jsme se o necelé dva měsíce potkali na oslavě 50.narozenin přítelova švagra 🙂 tam jsme si už i popovídali... no a nakonec jsem mu zavolala a domluvila si s ním rande... od té doby jsme spolu 😉 letos v září to bude 7 let - máme spolu dvě krásné děti 😵 a já bych rozhodně neměnila! 😉

marecek4
5. dub 2011

s oběma na vandru-a asi můžu říct oba dva jsem nechtíc utáhla na kytaru,nikoho jsem nehledala ale stalo se to jak se stalo 🙂,bohužel manžela po patnácti letech okouzlila jiná a přítel to zatím se mnou ještě vydržel 🙂(sedmý rok,prý je pro vztah kritický tak uvidíme dál))

hannah23
5. dub 2011

My jsme se potkali na chatu lidé.cz 21.5.2003 a 22.5.2003 mi napsal mail a pak jsme si psali maily jednou za čas neměl tehdy mobil a 17.10.2003 jsme se viděli poprvé pak někdy v listopadu a pak jsme se viděli 9.12.2003 a to jsme spolu začli chodit a 2.8.2008 jsme se vzali a 11.12.2009 se nám narodil syn Matěj, jsem moc spokojená...byl to můj první kluk, láska

michamicha
5. dub 2011

já za seznámení s manželem vděčím mému bývalému příteli, díky kterému jsem si šla založit účet do jedné nejmenované banky a může za to vlastně i internet... s přítelem jsme se rozešli a pak následovalo ještě pár nefungujících vztahů... pak se moje sestra měla vdávat a já s ní šla vybírat svatební šaty a při té příležitosti jsem si zašla do té banky vyzvednout novou platební kartu... on tam stál a civěl na mně (protože mojí fotku viděl na rande.cz), já nevěděla kdo to je a proč si mě tak prohlíží 😅 večer na mně čekala na Randeti zpráva, že mi to moc slušelo a že mě dneska viděl ve městě... tak jsem trochu vyzvídala kde a nakonec mi došlo, že to byl on v té bance 🙂 asi měsíc jsme si psali maily a smsky než jsme vyrazili poprvý na rande - do kina. Po tom prvním kině jsem si to hodně rozmejšlela (zrovna se rozváděl a měl 4-letýho syna) a nakonec jsem mu napsala, že to asi nepůjde, vlastně se mi ani moc nelíbil 😅 ... po měsíci mi přišla na mobil podivná smska, tak jsem pátrala kdo jí mohl poslat, bylo to z neznámého čísla... tak jsem se ho zeptala, jestli to bylo od něj a prý ne... nakonec jsme si znovu začli psát a vyrazili na druhé rande a pak už jsme spolu zůstali 😵 teď v únoru to bylo 5 let a v červnu budem 3 roky manželé 😵

ssassi
6. dub 2011

přes internet 😀 ale uplně po haluzi. kamarád - chronický smolař na holky - si založil účet na rande.cz a po mně chtěl, ať mu radím s holkama. no, účet jsem si musela založit tím pádem taky. nikoho jsem nehledala, přítele jsem měla (přes dva roky), dopisovala jsem diplomku a chystala se na státnice, takže nálada ani čas na nějaké seznamování. chodilo mi mraky nabídek, jedna šílenější než druhá, byly tam ale i velice zajímavé:o))) jednou mi přistála naprosto fádní zpráva. já na ni odpověděla. za týden jsme šli na oběd a za další týden jsem věděla, že je to chlap, se kterým chci prožít celý život. bylo to celé bleskové - rozchod s bývalým, první noc, první výlet... teď to byly tři roky. za týden se bereme a v létě budeme mít chlapečka:o)))

kaciska
6. dub 2011

V autobusu,jela jsem ze školy a on mě dal papírek kde bylo jeho telefonní číslo už je to 8 let 🙂))) 😀

marketakucova
12. dub 2011

já stopovala a on mi zastavil 😀 Nikdy jsem nestopovala ale s bandou kamošek jsme se rozdělily po dvojičkach a šli stopovat,jely jsme na diskoteku ktera byla asi 10km...Zastavil nam,mel jeste skodovku 120 🙂 ja sedla dopredu k nemu a kamoska sedela vzadu,celou dobu byla ticho a poslouchala nas jak my se bavime.Jel zrovna z prace v monterkach tak jsem mu rikala at prijde ze pokecame.A on ze ne ze jde spat ze je unaveny...Tak nas zavezl na misto a proste jsme sly parit.Sedime u stolu a nekdo na me klepe zezadu na rameno,otocim se v tu chvili ve me prolitlo neco zvlastniho jak jsem ho videla...🙂Ohaknul se 😎 Tak jsme šli spolu k baru a kecali a kecali a pak jsme si dali cislo a pak uz jsme si dali rande a ted jsme spolu 7 a pul roku...

terrs
12. dub 2011

My sme sa "zrazili" na letisku v Londýne, a už to budú dva roky 😀

coxa
13. dub 2011

přes kamarády 🙂

iluss
13. dub 2011

My jsme se seznámili v cukrárně, já tam pracovala na brigádě a manžel tam chodil na zmrzlinu. Doteď mi nechce říct, jestli tam chodil kvůli mě nebo kvůli výborné zmrzlině 😀

cvachna
13. dub 2011

ahoj.my jsme se taky seznámili přes www.stesti.cz
nejdřív jsme si 2měsíce denně psali,pak první schůzka,druhá,třetí a pak po 3měsícich jsme spolu začali chodit 🙂
pak jsme se po 2letech vzali,měli první dítě,teď čekáme druhé 🙂

xkacatkox
14. dub 2011

ahoj, my se seznámila na stesti.cz, v říjnu, následující rok byla svatba v květnu, a do roka a pár dnů se nám narodil náš poklad, nejlepší rok mého života 😀

jitafol
19. kvě 2011

Tak já se s mužem seznámila díky svojí práci. Jelikož pracuji na personálním oddělení a jeho jsem přijímala jako nového zaměstnance. Dali jsme se do řeči víc než s jinýma a hned mi padl do oka. Tenkrát jsem děkovala kolegyni, která tuto práci dělá běžně, že byla v té době nemocná 😖 a já ji mohla zaskočit 😉
Dneska jsme spolu 5,5 roku z toho skoro 2 roky manželé a doufám, že ještě dlouho budeme.

majatob
20. kvě 2011

na hudebnim tabore 😀

mery83
20. kvě 2011

My s manžou jsme se seznámili přes internet.Dali jsme si schůzku a ono to vyšlo.O prázdnínách to budou 4 roky a z toho 2 roky jako manželé.

januzza80
20. kvě 2011

Ja jsem se taky seznamila s manzelem pres internet.On ital zijici v Anglii a ja za nim jela,abych ho poznala.Po roce seznameni byla svatba a 9let jsme manzele. 🙂

kammka
20. kvě 2011

na koncertě... nebylo mi ani 20.s ním se pár měsíců před tím rozešla přítelkyně, já byla sama už dýl, půl roku po návratu z Anglie, kde jsem byla jako au-pair a můj idol si našel jinou. dotáhla nás tam kamarádka, normální dohazovačka. jasně že se k tomu přiznala, až když to klaplo
teď jsme spolu 15let, oba býci, takže si to představ 😀 😀 , máme holčičku, domeček, k němu takovou středně velkou zoo..

spimira
20. kvě 2011

My jsme to měli takové zamotané 😅 .Já jsem znala svého manžela už z vidění mnohem dříve a chtěla jsem, aby mě s ním seznámila jedna moje kamarádka, ta s ním potom mluvila, ale nějak plynul čas a nebyl čas se společně sejít a seznámit se, prostě jsme se míjeli 😅 .Pak k nám přišel jednou na návštěvu kamarád mého manžela, který kdysi dávno chodil s moji sestrou, ptal se mě, jestli bych nešla na kafe a já mu řekla, že ano pokud sebou veme mého manžela 😀 😅 .Naštěstí souhlasil, pak mi jednoho dne zavolal, že někde sedí v restauraci společně, zda bych nepřišla, šla jsem a pak jsme se už oficiélně seznámili 🙂 . Manžel už se mě nechtěl vzdát 😀 , začali jsme spolu chodit a pak se i vzali.