Kde jste se seznámily s manželem, partnerem?

evulinkab
24. únor 2011

Jelikož jsem se synem už dlouho sama a nevim, kde si mam najit partnera, tak me jen tak z čiste zvedavosti zajimá🙂, kde jste se seznámily se svým partnerem(manželem, přitelem..?)

denousek
24. únor 2011

Ahojky,my jsme se poznaly na diskotéce 😀 nastoupila jsem do prvaku tehdy a jedna spolužačka mě s ním seznámila na diskotéce 😀 😀 vyraž někam s kámoškama,on ten princ někde jistě čeká 😉

weri1
24. únor 2011

u mě v práci 😉 dělala jsem servírku a on tam chodil na obědy 🙂

petrusew
24. únor 2011

na Silvestra před sedmi lety - taková malá velká párty, no 😎

missymici
24. únor 2011

Ahoj,ja a muj manzel jsme se seznamili v nasej spolecne praci.Ja tam makala uz pres rok,pak tam nastoupil on i s dalsim novymi lidmi,a ja si ho nahodne k sobe vybrala a zaucovala ho na stejnou pozici,a makali jsme spolu jako dvojka...a asi po roce jsme spolu zacali chodit 🙂

karmenta
24. únor 2011

Asi to někomu bude připadat divné, ale my jsme se seznámili přes inzerát v rádiu 🙂
Moje kamarádka se už nemohla dívat na to jak se trápím že mi bývalý přítel odjel do zahraničí a dala mi do rádia inzerát. Přišla jsem z tanečních a plná simka smsek, netušila jsem co se děje.. Řekla mi to až druhý den ve škole. 🙂 A dobré taky bylo že můj manžel došel tenkrát z práce a místo aby šel hned spát tak si pustil rádio. Prý to nikdy předtím neudělal!! A dokonce si ani nezapsal mé telefonní číslo, prý si ho zapamatoval a ráno ho nemohl dostat z hlavy, tak mi napsal...
Navíc jsem hledala kluka do 175cm (protože jsem sama menší) a když mi kluk napsal že měří 180cm automaticky jsem sms mazala... A můj manžel napsal neutrální sms že posílá rybičku štěstí atd... Kdyby mi napsal že měří 185cm tak jsem ho taky smázla 😀

Jestli toto není osud tak co už 🙂

hasky24
24. únor 2011

mého manžela mi představil můj šéf a byla to láska na první pohled a já jsem mu neskutečně vdečná dodnes 🙂

lenkabu
24. únor 2011

Asi 2x jsem ho zahlídla u naší společné kamarádky,pokaždé si dovedl jinou holku s sebou 😀 Ke skutečnému seznámení došlo na dětském táboře,byli jsme tam jako vedoucí.

berenika39
24. únor 2011

My jsme se našli u společného koníčka. já jsem si říkala - co je to tu za nováčka, on - taková jezinka...a pak jsme si začali povídat a bylo to.

breberka
24. únor 2011

my se seznámili na dětském táboře, kam do dneška jezdíme jako vedoucí - mě tehdy bylo 11 let a jemu skoro 15, ale zamilovali jsme se do sebe až o pár let dýl, když mě bylo 15 a jsme spolu do teď 😉, z toho skoro 4 roky manželé

markytkaaa
24. únor 2011

My jsme si s manželem původně měnili sourozence na jedné zelené internetové diskuzi ... já chtěla stejně starou ségru, on chtěl ještě jednoho bráchu ... Nakonec k výměně nedošlo, já bych si totiž vůbec nepolepšila 😀 😀 😀

kikimaruska
24. únor 2011

Tak podrobnosti máš v diskuzi...a jinak na Seznamce Lidé...Před lety to bylo ale trošku ještě jiné, v dnešní době už do toho nejdu, protože internet má každej a kdo nebo co se na druhé straně za monitorem ukrývá....to ví nejedna z nás....,že 😝

sussanah
24. únor 2011

tak to ti moc s mistem na seznameni neporadim, my jsme se potkali v praci, byl mym sefem 😀

weri
25. únor 2011

My se seznámili v baru-hospodě 😉. Jsme z jednoho sídliště, manžel je o necelý rok starší a tak máme společné kamarády a díky tomu jsme se potkali. Měsíc jsme spolu kamarádili a na Nový rok 2002 jsme se dali dohromady. I když manžel tvrdí, že si mě pamatuje už ze základky 😀.

petruna
25. únor 2011

super téma, hrozně ráda čtu , kdy se jak lidi seznámili...

Já znám manžela ze základky - spolužák 😀
Jednou jsme se potkali v MHD (na sídlišti, kde jsme vyrůstali), kecali jsme a já ho naprosto nevině pozvala na víkendovej výlet na kolech společně s jednou naší spolužačkou..
On to bere, že jsem po něm vyjela 😀 , ale já v tý době byla zabouchlá do jinýho a on byl prostě jen sympatickej spolužák. V životě bych neřekla, že s ním budu chodit a že si ho vezmu. (úplně jinej typ než se mi líbili)

No a pak mě postupně ukecal (získal mě inteligencí, humorem, , názory, vkusem na hudbu a filmy atd atd)
Fyzicky mě ze začátku fakt nebral 😅

@evulinkab : držím palce, ať brzo najdeš 😉

mv
25. únor 2011

Manžela jsem poznala už na základce, kamarádil s bráchou mé kámošky.
Mě bylo 14, on byl o 4 roky starší a v tu dobu lehce někde jinde než já.... 😀 Za dva roky na to jsme se spolu potkali na diskotéce a vlastně už odešli z ní spolu a i když nám každej tvrdil, že takovej vztah prostě nemůže vydržet, tak letos jsme spolu 20 let a jsem šťastná, za každý den s ním.... 😵

beatta
25. únor 2011

My sme se s manželem seznámili v práci.Nejdřív sme byli kamarádi a pak to přerostlo v chození 😀

vysocanka
25. únor 2011

Seznámili jsme se s mym manzilkem v nemocnici kdyz jsme oba lezeli na ORL, on na vedlejsim pokoji... Slovo dalo slovo a jsme spolu jiz desatym rokem.. a v rijnu to bude sedm let co jsme manzelata 😎

evcounek
25. únor 2011

no u nás je to trochu složitější. Moje sestřička a sestra mého manžela chodili spolu do školy a kdyby bylo po jejich tak jsme spolu tak 10 let 😀 no jinak když už jsem nechtěla být sama jsem zabrousila na internet seznamku a světe div se byl tam a sháněl nějakou slečnu. no a tak nějak to přišlo potom samo. 😅
musím podotknout, že jsem po Petrovi koukala už n zanečních, ale to byl zadaný 😠

marinka
25. únor 2011

My jsme se seznámili u voleb 😀 😀 Oba jsme byli ve volební komisi, sranda byla, že on tam šel jako náhradník, těsně před začátkem voleb mu volali, že onemocněla nějaká paní a musí jít místo ní. Byl pěkně naštvaný, že tam bude trčet dva dny s důchodcema (přihlásila ho tam jeho mamka). Pamatuju si na první okamžik, kdy jsem ho uviděla ve dveřích, chudáček přišel ještě v obleku, všichni ostatní jsme tam měli rifle a svetry 😀 Ale hned na první pohled mi přišel nádherný a pak jsme seděli vedle sebe a vykládali jsme a vykládali a já jsem si ten první večer napsala do deníčku, že to je chlap mých snů, a že vím, že si ho jednou vezmu a budeme mít spolu krásnou holčičku 😵 Letos slavíme pět roků od svatby a holčičky máme dokonce dvě 😵
Takže moje rada- choďte k volbám!! 😀 😀

k.ate
25. únor 2011

Ve škole na přednášce 😀 Zrovna byla jedna nudná a já hledala někoho známýho, abych se zabavila, tak jsem si všimla jednoho klučiny od nás z kruhu, šla jsem si za ním sednout, protože seděl "vedle kluka, co měl notebook, takže i filmy... " 😀 Ale vůbec by mě v té době nenapadlo, že "S tím klukem" budu mít za 3 nebo 4 roky malýho prcka 😀

mamusa1611
25. únor 2011

Na autobusové zastávce. 🙂 Bylo 13.ledna,příšerně mrazivý den, ale když jsem zahlídla Jeho, bylo mi krásně teploučko...😀 Ráno jsem jela do školy, jako každý jiný den, ale tenhle byl fakt vyjímečný...Když jsme vystoupili, tak mě doběhnul, usmál se,pozdravil a dal mi lístek s tel.číslem...Pak se zeptal, v kolik končím, a že mě bude čekat tam a tam..😀 Ani mě to nezaskočilo,jen jsem kývla, a odpoledne jsme se procházeli parkem... Ten den jsem od něj dostala uplně první pusu,a když jsme se loučili,tak jsem věděla,že Ho chci vidět znova, a že jsem až po uši zamilovaná.. 😀 :-P
Zajímavé ale bylo, že tak jezdil skoro každý den, a já si ho nikdy nevšimla.. 😀
Po nějaké době,co jsme byli spolu, jsme se tak bavili o tom našem seznámení,a vypadlo z něj, že si na mě dělal ,,zálusk,, už pěkně dlouho, jen nevěděl, jak to říct,když jsem si ho nevšímala... 😀
A teď, 13.ledna, to bylo 9.let co jsme spolu...

Tak to je náš román.. 🙂

cara.m
25. únor 2011

Na diskotéce, byl DJ a už to bude 10 let 🙂

lucian26
25. únor 2011

Přes internet, ale néé přes seznámení, ale to radči nedělej, já měla štěstí, že jsem narazila na dobrého chlapa, tedy on narazil na mě,i když jsem na té inter.stránce měla, že přítele mám(i když jsem byla sama), tak furt do mě štoural a prosil, abysme zašli na kafčo...no a já šla a bylo 🙂 . Ale znovu přes internet?Už nikdy! 😎

mkr
25. únor 2011

my jsme se seznámili na firemní akci od mamky, na výletě do aquaparku do Liberce 🙂, ale dost kamarádů mám i přes internet, když jsem byla mladší, tak jsem se scházela s lidma přes seznamku 🙂 takže by se tam někdo normální mohl najít

ines22
25. únor 2011

My jsme se znali skoro odmala, bydleli jsme asi 300m od sebe, ale dohromady nám pomohli až kamarádi v posilovně 😀

romana29
25. únor 2011

Na inzerát a nelituji 🙂

andilekanitka
25. únor 2011

My se s přítelem seznámili na čarodky, asi něcelý měsíc jsem chodila s jedním klukem a vyrazili jsme s jeho kamarády na čarodky, ale už někdy po obědě, jsme tak seděli a povídali si tak jeden kluk mi byl tak sympatickej, že druhý den jsme spolu začali chodit, tedy 1.5. políbili jsme se pod rozkvetlou třešní... tomu druhýmu jsem to ani říkat nemusela, bylo mu to jasný, všem to bylo jasný, bylo to na nás hned vidět. No a ted to už bude 7 let co jsme spolu 🙂 a ráda vzpomínám na tu dobu kdy jsme byli náctiletí 🙂

adajar
25. únor 2011

My se seznamili diky jeho sestre. Manzel mi zacal posilat sms, ale vydaval se za nekoho jineho. Kdyz jsme ho poprve videla myslela jsem si to jakej je to D.bil pac tam sedel mlcel a pil. No a kdyz jsme se videli po druhe byl to ten nejlepsi kluk na svete. A ted uz jsme spolu pres 7 let.

janulle22
25. únor 2011

Zdravím...
tak my jsem se seznámili tak, že jsme na učnáku měla počítače tak jsem najela na seznamku a pročítala si inzeráty a jeden začínal romantik zklamaný láskou tak jsem mu ze srandy napsala a ten den jsem jela dom z intru a došla mi od něj sms... tak jsme si psali... to bylo peněz za kredit 😀 . to byly vánoční prázdniny a 3 ledna jsme se sešli a už jsme spolu zůstali... ted 3. ledna jsem slavili 7 let a máme spolu krásného syna... 😵 😵
Hodně štěstí při hledání toho pravého... 🙂

vendulka
25. únor 2011

já se s manželem seznámila na základní škole 😀 ,byli jsem spolužáci a od 9 třídy jsme spolu, letos to bude už 12 let