Kde jste se seznámily s manželem, partnerem?

evulinkab
24. únor 2011

Jelikož jsem se synem už dlouho sama a nevim, kde si mam najit partnera, tak me jen tak z čiste zvedavosti zajimá🙂, kde jste se seznámily se svým partnerem(manželem, přitelem..?)

petra123
25. únor 2011

Já jsme se přítelem seznamila u nas v baru kde jsme začala dělalt byla to z mé strany láska na první pohled ale o přítele jsme chvilečku musela bojovat a vyplatilo se jsme s polu v květnu už 11 let neuvěřitelné jak to letí 🙂 už nam chybí jen to dítko☹

lenkajiraskova
25. únor 2011

Já jsem se se svým manželem seznámila přes Teletext,nikdy bych nevěřila že je možné takhle najít svou životní lásku.Před ním jsem měla několik vztahů,ale nikdy nedopadly dobře.A to byly budto v okolí mého bydliště a nebo poblíž.Můj manžel odemně bydlel 150 km,když jsme si začaly psát.A nevěřila bych,že dokáže láska nás natolik zblížit,že podnikal každý víkend ke mě cestu,aby byl semnou.I o dobře placenou práci za čas přišel,protože chtěl semnou bydlet a být my furt poblíž.Přestěhoval se ke mě,i když věděl,že kde bydlím bude mýt půlku svého platu,než který měl doposud.Ale to vše pro mě udělal.A nikdy mi to nevyčetl.Dnes jsme spolu přes 3 roky,čekáme miminko a neznám lepšího chlapa než je on.A když jsem měla někdy nějaké problémy,tak vždy stál při mě a pomáhá mi je řešit.Mám v něm hodně velkou oporu a je to taky jediný chlap,kterýmu můžu říct úplně vše.Což jsem doposud nepoznala.

babulinkab
25. únor 2011

seznámili jsme se, když jsem byla v 16-ti na brigádě, jezdila jsem s jeho kamarádem prodávat na stánek a můj dnes již manžel jel párkrát s náma, dnes to spolu táhnem již 17. rok 😀

many
25. únor 2011

já jsem se sním seznámila v 15ti na diskotéce 🙂

kajovaevicka
25. únor 2011

Nás seznámila moje nejlepší kamarádka na mém maturitním plese. Já tam všechno organizovala, takže jsem tomu krásnýmu klukovi podala ruku, dostala jsem pusu na tvář a doslova mu utekla:D Do teď na to vzpomínáme🙂 Pak jsem ho neviděla, protože kamarádka už nás znova seznámit nechtěla, aby nevypadala jako dohazovač, jen o něm občas něco řekla. Já se po maturitě odstěhovala o pár měst dál, nikoho jsem neznala, tak jsem zabrousila na net a tam jsem ho náhodou objevila. Tři dny jsme si psali, tak jako mě rozesmál přes maily on, tak to nikdo neumí. Po třech dnech jsme se sešli. A už to bylo🙂 Letos se budeme brát týden před naším třetím výročím🙂

filipal
25. únor 2011

my v divadle, ale zoznamili nas kamarati 🙂 🙂

s prvym na letnom tabore, Strome zivota....aj moja sestra si tam nasla muza, takze tie letne organizovane aktivity su dobry sposob zoznamenia.

este mam tip: posilnovne, tam chodi vela chlapov a malo zien.....

zdezli
25. únor 2011

Na stojirenskem veletrhu 🙂 Ja tam tlumocila a on tam zastupoval svoji firmu a ...uhnal me 😀

kaczka
25. únor 2011

My na sebe s přítelem doslova narazili! 🙂 Šla jsem s kámoškou domů a ve vchodových dveřích jsme se málem srazili. (Bydleli jsme v jednom vchodě) Pak jsme po sobě pokukovali až jsem jednoho dne zjistila, že jedna kámoška má na něj číslo. Tak jsem mu napsala a bylo to 😉 Podotýkám, že mi tehdá bylo 15 😉

inkana
25. únor 2011

Seznámili jsme se přes internet. Nebyla to seznamka, ani jsem zrovna nikoho nehledala, jemu zrovna krachovalo manželství....Přispěli jsme svojim názorem oba pod stejnou fotku, pak mi napsal do IP a za 3 dny jel !!!náhodou!!! kolem mojeho města (220km od jeho bydliště) a že jestli nezajdem na kafe 😉 Jsme manželé od srpna 2009, ale jsme spolu už přes 5 let. Asi to byl osud, nevěřila bych, že se takhle neplánovaně seznámim se svoji životní láskou. Dokonce se zamnou i přestěhoval a žijem v mojem rodném městě a už se moc těšíme na naše první společné miminko 😵

martankas
25. únor 2011

my se seznámili také přes internet. z dlouhé chvíle jsme si ségrou prohlíželi profily na lide.cz, ačkoliv tam nejsme vůbec zaregistrované.je nás zajímalo,kdo se známých ano..no,a narazila jsem na profil itala,který měl jako místo pobytu uvedené naše město.nedalo mi to a poslala jsem mu mail,kde jsem se ho ptala,jak se ital dostal do našeho městečka-odepsal hned a po výměně několika mailů jsme se sešli,za dva měsíce spolu bydleli,za rok byla svatba a hned po svatbě jsem otěhotněla,takže za 3 měsíce budeme tří 😉

crca
25. únor 2011

S manželem jsme se seznámili na zábavě-taky zvláštní 😅 Já byla discofil,zábava mě vůbec nebrala(myslím rocková hudba venku pod širým nebem),ale kamarádka ať jedu,ještě jsme se pohádali,že nechci jet a já nakonec teda souhlasila 😀 takže vlastně vděčím jí 😀 Byl tam ON,ještě mě kecal,že je na právech 😀 blbec 😀 -,no ale chodit spolu jsme začali až 21.12 na jedné díze 😀 Od toho léta jsem ho ale viděla a potkávala všude-zvláštní 😅 Letos spolu budeme 15let celkově a 8 let manželé a usmálo se na nás i konečně štěstí v podobě dvou cvrčků na které jsme čekali 5let 😉 .Držím palečky ať najdeš,kdekoliv,ale hlavně toho správného 😉

crawler
25. únor 2011

My jsme láska přes internet😀 Kupy a kupy emailů, pak jedno rande za druhým a láska jako trám 😀

hanka.knizkova
25. únor 2011

Já sem pracovala jako kadeřnice,manža byl můj zákazník,2 roky jsme si vykali 🙂 věděla sem že se živí jako autodopravce,takže když sem pak potřebovala odstěhovat od mého bývalého přítele tak se sem ho poprosila o pomoc,vyměnili jsme si čísla,potykali a už to bylo 🙂

kristi
25. únor 2011

v baru na diskotece 🙂

simonceli
25. únor 2011

Na diskotéce nás seznámil jeden náš společnej známej. Nejdřív se mi vůbec nelíbil a ted jsem nešťastnější. Káva střídala výlet, chození atd. Nepřijícní lidé, co se nás snažili rozdělit, závist, ale všechno jsme ignorovali a ignorujeme do teď a máme spolu úžasnej vztah, nádhernou dceru a já za sebe můžu říct že lepšího otce pro svoje dítě a partnera bych nikde žádného nenašla.

ajriska
25. únor 2011

My jsme se seznámili v tanečních 🙂 před 9 lety

sshiva
25. únor 2011

Ja som bola predavačka v obuve, on zákazník...hneď ako sa nám stretli pohľady, vedeli sme že sme si súdení, fakt nekecám! Ja som koli nemu nechala 2,5 ročný vzťah a on ma zahrnul láskou....Už sme spolu 9 rokov a máme krásnu rodinu 🙂 Verím na osud!

sofieanna
25. únor 2011

na disco 😅

fram
25. únor 2011

Seznámila nás moje spolužačka na plese. Bylo mi 16 🙂

andy80
25. únor 2011

Můj manžel občas přišel za kolegou se kterým jsem se hodně kamarádila do práce, občas jsme prohodili nějaké to slovo, pak jsme si začali psát přes ICQ a padli jsme si do oka. Trvalo mu asi 3 měsíce než se odvážil mě pozvat na večeři. V té době už o mě věděl úplně všechno a já o něm taky, protože jak jsme si psali přes ICQ, tak jsme na sebe všechno práskli. Pak jsme spolu chodili a za nedlouho jsme si řekli své ano. Manželé už budeme pět let a máme naprosto krásný vztah.

mailli
25. únor 2011

my se seznámili na divadelním představení na Lodi bratří Formanů... tenkrát jsme s kamarádkou popíjely vínko (její manžel nešetřil a koupil nám každé flašku, místo skleničky, jak jsme ho prosily 😀 ). pak se tam objevil hezkej vlasatej mladíček, já (už připitá) jsem řekla asi něco zajímavého. druhý den večer mi přišla smska, že prý den předtím viděl skvělé formanovské divadlo a po představení jsem mu prý padla do oka. další den na to jsme měli rande a po pěti letech máme naši Elišku 😉

k.jolanka
25. únor 2011

já jsem chodila několik let s jeho nejlepším kamarádem, takže jsme hodně času trávili všichni tři spolu...já, můj tehdejší partner a jeho nejlepší přítel . paradoxně jsem ho neměla moc ráda, přišel mi divný 😅 můj partner bohužel zemřel a já se dala dohromady s tím jeho kamarádem nyní mým manželem a otcem našeho syna. je to občas zvláštní, co život píše za příběhy 🙂

dendaz
25. únor 2011

Na Mácháči... 🙂 Já tam byla na víkend pod stan s kamarády a on se svými kamarády... 😉 Náhoda, štěstí, osud... ♥

mamkamarketa
25. únor 2011

my sme meli strasne tradicni seznameni 😀 Manzel je american a seznamili sme se v irskym baru v Praze 😅 porom necely 2 roky sme meli vztah Praha-Texas ale pak se sem nastehoval a od te doby sme porad spolu 🙂

fangi
25. únor 2011

Po několika nevydařených kratších vztahů za sebou jsem ze zoufalství, že jsem sama, řekla kamarádce o kontakt na kluka, o kterém mi pořád nadšeně vyprávěla, že je to kamarád jejího přítele, děsně fajn, hezkej a co baví na oslavách vždy celou hospodu 😵 , napsala mu...pak jsme si psali od rána do noci několik dní, viděli se, přistěhoval se za mnou a už jsem s ním šťastná skoro 5let 😵

kaliska
25. únor 2011

Na základce 😀 chodili jsme spolu tři roky do třídy ,ale ,,všimla" jsem si ho teprve poslední týden školy- na výletě v 9.třídě,tam jsme spolu začali chodit 😉

majkee.
25. únor 2011

Na VŠ, bydleli jsme spolu na kolejích.

marjama
25. únor 2011

Na diskotéce. Přišel pro mě, ať jdu tancovat, ale já jsem akorát šla pro jiného kluka. Slíbila jsem mu, že až dotancuju, tak se k němu vrátím. On si tehdy myslel, že jsem ho odmítla a nepočítal s tím. Ale já jsem takový dobrák a hodně držím slovo, takže jsem se k němu fakt vrátila a šli jsme na parket 😀 Vyměnili jsme si tel. čísla, on pak hned druhý den zavolal a bylo to. Už jsme spolu 12 let.

petamarketka
25. únor 2011

My se seznámili ve 2hod ráno pod Nuselským mostem 🙂 Oba jsme šli domů z jiné akce. Já to měla cca 100 metrů domů. Takže jen tak tak 😵 Oslovil mě, vykal mi, chvíli jsme se bavili na ulici a pak společně nasedli do taxi a jeli do dalšího baru. V 6h ráno jsem se vrátila domů, nadšená, že jsem našla toho nej 😵 😵 😵 😵 Vyměnili jsme si tel. čísla a za 14 dnů to už bude 7 let 😉
Tenkrát mě přemlouval, ať jedu spát k němu. Jako slušně vychovaná jsem odmítla - později mi řekl, že to, že jsem tenkrát k němu nejela pro něj hodně znamenalo a byl rád 😵 Jinak bych se prý zařadila mezi slečny "na jednu noc" 😵

medvidek
25. únor 2011

My jsme se seznámili na střední škole a od té doby jsme spolu. Příští měsíc oslavíme 13 let. Brali jsme se po sedmi. Máme skoro tříletou dceru a v dubnu čekáme chlapečka. Byl tak neodbytný, až jsem to zvdala a podlehla 😀 .