Kde jste se seznámily s manželem, partnerem?

evulinkab
24. únor 2011

Jelikož jsem se synem už dlouho sama a nevim, kde si mam najit partnera, tak me jen tak z čiste zvedavosti zajimá🙂, kde jste se seznámily se svým partnerem(manželem, přitelem..?)

lencza
20. zář 2011

my se seznámili v tanečních před 17 lety, chodili jsme spolu půl roku, pak se rozešli, on se stihnul oženit a mít dítě a po 10 letech jsme se zase potkali a už se od sebe nehnuli, teď jsme spolu 7 let a za 14 dní budeme mít 2.výročí svatby

monny89
20. zář 2011

My se seznámili v klubu v Praze.. kdyby mě kámoška neukecala jít pařit.. byla jsem nemocná.. tak jsme se nepotkali 🙂 A jsem ráda, že jsem šla. Třetí se ke mě nastěhoval, měsíc na to mě požádal o ruku, po půl roce jsem otěhotněla, v těhu byla svatba, a teď máme už skoro 4 měsíčního prcka 😀

skotskaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anieanne
13. lis 2011

Ačkoli jsme s manželem oba svorně tvrdili, že nikdy nechceme mít nic s nikým, koho poznáme na diskotéce - tak jsme se samozřejmě seznámili právě tam 😀 Paradoxem je, že ani jeden jsme tam ten večer neměli být, on měl jet jinam, a kamarádka, co měla jít se mnou, zrušila účast, a samotné se mi nechtělo. Manža nakonec ten jiný klub odpískal a přijel na tu naši vesnickou dupárnu, a já sehnala jiný doprovod 🙂 Po týdnu se nastěhoval ke mě ( tedy k našim ), za dva a půl měsíce jsme šli do podnájmu, za další tři měpožádal o ruku 🙂 Čtyři dny po ročním výročí jsme se vzali, a měsíc na to objevili // 🙂

florentina
13. lis 2011

Na cvičáku, takže vlastně přes naše "koníčky", tedy pejsky.

terryfox
13. lis 2011

Ahoj, jůůůů, jsem ráda, že nebudu jediná 😀 Taky jsme se seznámili přes internet 😉 Byla to velmi zvláštní shoda náhod, dřív bych se takovému seznámení a následnému vztahu asi vysmála a vůbec mu nedávala šanci, ale po bolestivém rozchodu, kdy mě partner opustil po necelých osmi letech vztahu, jsem byla často ve společnosti kamarádek a vína a jednou nás napadlo mrknout na net, jaký chlapíci našeho věku jsou zrovna k mání 😉 Narazili jsme na stránky libimseti.cz, zadaly naše město a bavily se nad různými typy mužů 😀 😉 Ale jeden se mi fakt na první pohled zalíbil, holkám jsem nic neřekla, ovšem další den v práci na stránky znovu najela a dotyčnému poslala rádoby vtipný pozdrav 😀 Chytil se, pár dnů jsme si psali a až mě děsilo, jak moc si rozumíme... Trochu jsem se bála, že ve skutečnosti sedí u klávesnice magor, který není ve skutečnosti schopný navázat známost "normální" cestou, ale zvědavost byla silnější, jeho emaily milejší a milejší, až jsme si vyměnili čísla na mobil a předběžně se dohodli, že po víkendu zajdeme na koncert do jednoho místního klubu 🙂 Krátce poté, co jsem zaklapla notebook mi pípla sms, že se mu vlastně vůbec nechce se setkáním ještě těch pár dnů čekat a že on má čas už dnes večer 😉 Byla to sobota dopoledne, já dělala chvíli drahunu, jako že máme nějakou rodinnou oslavu a že nevím, kdy bych se mohla trhnout 😀 Ale odpoledne jsem mu napsala, že bych nakonec v osm mohla 😉 Zavolal mi zpátky, že je to perfektní (byla jsem nadšená, že nemá žádnou vadu výslovnosti a zní normálně 😀), že je teď u babičky na štrůdlu, ale že tedy hned nakopne motorku a pojede zpátky, dá si sprchu (opět nadšení, že není prase 😀) a že v osm tedy schůzka na mostě nedaleko našich domovů. Oproti fotce na netu měl přerostlý vlasy, navíc byl hoooodně chlupatej, což bylo díky triku s krátkým rukávem a kraťasům na první pohled vidět, ale jinak skvělej 😵 Dali jsme si pivo, kecali hodiny a hodiny, pak jsme šli k němu, tam dál kecali a kecali, druhý den jsme jeli na Červenou Lhotu, pár dnů na to do Vídně, po půl roce začali vyřizovat stavební povolení na náš dům, dva roky na to se vzali, tři roky poté se nám narodil syn a máme se fajn i nadále 😵 Ale umí mě i pěkně vytočit, až bych ho kolikrát přizabila 😀 😀
pardon za elaborát, ale nějak mě bavilo to sepsat, vzpomínky, ááááách 😉 😉 😵

lucinka_jirackova
14. lis 2011

Já jsem se seznámila s přítelem přes kamarádku...a nikdy jí to nezapomenu...🙂

luciblank
17. lis 2011

No já se s manželem poznala v práci zprvu to vypadalo že to ani dobře nedopadne a dnes už jsme spolu 6let a z toho už 5let budeme v beznu maželé. Není sice každý den posvícení ale nelituji a neměnila bych 🙂

ciernavila
17. lis 2011

My sme sa stretli na metalovom koncerte - ja na podiu s kapelou a on ako navstevnik koncertu...Najprv sa zamiloval do hudby, potom do spevacky, aj nas plagat mal na stene v izbe s mojou fotkou a po par rokoch pekneho kamaratstva sme sa dali dokopy a manzelia sme vyse roka 🙂

kacenkaharris
27. led 2012

My za to vdacime fotkam a psovi. V zahranici, kde som zila so svojim snubencom, som sa zamilovala do chlpaca v utulku 😵 a par tyzdnov pred navratom na rodnu hrudu som v ciernej komore dokoncievala projekt do skoly. A tam bol on, vkuse mi otvaral dvere a nicil exponaty 😀 A psikovi sa v tom case stratili v poste vycestovacie papiere a ja som ho tam nechcela, chudaka, nechat za morom. Este som zasla parkrat do skoly urobit par fotiek a on tam zakazdym bol, pozval ma na svoju vernisaz, na ktoru som sla so snubencom a odtial sme v trojke sli na pivo a potom k nam domov na dalsie a rano som tam nasla jeho telefonne cislo. ...Psie papiere sa nenasli, moja letenka kvoli tomu prepadla, odvtedy sme fotky robili spolu velakrat, pretoze sme im za tych skoro 6 rokov manzelstva nikdy neprestali byt vdacni, na nasej svadbe v lese bol okrem nas dvoch len ten pes a za tie roky mu pribudlo 5 macacich surodencov z toho isteho utulku a ak sa postasti, tak onedlho aj jeden ludsky 😉

eficenka
27. led 2012

my se seznámili v práci.... On už tam pracoval pár let a já tehdy tam byla pouze na praxi - začali jsme vykládat, chodit na dlouhé procházky... A teď? už tam pracuju taky 😀 s manželem 😉

llluckaaa
27. led 2012

Tam, kde jsem ho našla já, ho nehledej 😉 Na schodech v domě u bývalého partnera - ten mě se svým nejlepším kamarádem seznámil a pak toho dost litoval 🙂

kacka_88
12. únor 2012

Můj manžel je bratr manžela mé sestry. Díky nim jsme se potkali 😉

martaska78
12. únor 2012

My jsme se seznámili u rybníka, seznámil nás společný kamarád, mě bylo čerstvých 14 a manželovi 14,5 😀

majinka1981
12. únor 2012

Já s mím manželem na solárku. Pak jsme se párkrát potkali v jednom baru. A po 2,5 letech už do solárka ani nechodíme 😀

lorreine
12. únor 2012

Tak to je super tema 🙂. My sme zoznamili pocas programu Work and Travel v USA. Manzel je Poliak 🙂. Bol v nasej lokacii jediny Poliak sa tak nejak prirodzene drzal so Slovakmi a Cechmi. Boli sme najprv len kamarati, on mal doma v Polsku priatelku...ale zabaval sa poriadne. S Americankami. Ja som tiez nebola svata 🙂. Ku koncu mala prist jeho priatelka a my sme s kamoskami sedeli v bare a riesili, ci bude aspon chvilu pred jej prichodom "slusny". Kamosky tvrdili, ze ano. Ja som bola toho nazoru, ze ak by som chcela, dostanem ho. S kamoskami sme sa stavili, ze bude moj...a je 🙂. Ale musim povedat, ze som necakala, ze sa zamilujeme...taketo veci prichadzaju, ked to najmenej cakas 🙂. Takze podla mna, nehladaj cielene...laska si Ta najde...

jg982
14. únor 2012

Já znám svého manžela od vidění už od dětství. Jeho rodiče mají na vesnici odkud pocházím chatu. Sice se mi libil, ale byl to "pražák" 🙄 ! Ve svých 19 jsem měla o klukách z velkoměsta jisté předsudky… Jednou jsem navštívila svou tetu, která se trápila zašíváním roztržených džínsů. Nabídla jsem se, že jí je zašiju. Že jsou onoho „pražáka“ jsem se dozvěděla až potom, ale to už se nedalo nic dělat. O týden později přišel poděkovat s bonboniérou v ruce a pozval mě na kulečník. Slovo dalo slovo a my se začali kamarádit. Zjistila jsem, že vůbec není takový frajírek z velkoměsta za jakého jsem ho měla, ale že je strašně fajn… Začali jsme spolu běhat, chodit do kina, na procházky, ale stále jen jako kamarádi… tedy z jeho strany, já už totiž byla až po uši zamilovaná. Přes zimu jsme se nevídali jen sem tam nějaká SMS. Po škole jsem nemohla najít práci a manžel mě naťuknul jestli nechci zkusit štěstí v Praze. Nejdříve se mi nechtělo, neměla jsem tam nic, jen jeho a on o mě stejně jevil zájem jen jako kamarád. Nakonec rok po „zašití kalhot“ jsem se stěhovala do Prahy (za prací, na něj jsem si už nedělala naděje ☹ ). Jeho rodiče mi nabídli, že u nich mohu dočasně bydlet než si najdu něco jiného (přes léto se stěhují na chatu) a tak nakonec po 14 dnech společného soužití jsme spolu začali i chodit. Letos spolu budeme už 10 let, z toho 4 roky jako manželé. Přesně rok po svatbě se nám narodil klučík a teď je na cestě malá princezna 🙂 Mimochodem, později se mi svěřil, že jsem se mu prý líbila už od začátku, ale do té doby než měl jistotu že půjdu do Prahy se zuby nehty bránil…nechtěl vztah na dálku (100km)…a já hloupá to tenkrát málem vzdala 😅

kaeth01
14. únor 2012

na internetu 🙂 ale nebyla to klasicka seznamka.. cestovala sem tehdy sama na Novem Zelandu a hledala nekoho kdo se prida. on nehledal nikoho na cestovani - ale poptaval po me nejake kontakty na cechy v urcitem meste kde se momentalne pristehoval.. protoze mi zbyvalo jeste par tydnu pred odletem domu zacli jsme si psat a me se naskytla prilezitost podivat se pred odletem domu do toho mesta kde zil - domu jsem se uz nevratila az pak za 5 let s dvouletou dcerkou a pritelem, ktereho jsem si zamilovala na prvni pohled 🙂 ted cekame druheho prcka a bojime se, aby nase deticky nezdedily toulave boty po rodicich 🙂

miminkopodruhe
14. únor 2012

My se seznámili na Badoo 🙂 , popravdě jsem tomu nevěřila a chodila se tam pouze odreagovat (zkušenností a nemálo ze seznamek jsem již měla a už jsem nevěřila). No a ono to vyšlo. Syn získal skvělého přítele, já manžela a chystáme se na příchod miminka 😵

petrajavor
14. únor 2012

S manželem jsme se viděli v prosinci ne jedné diskotéce,já tam byla s nejlepší kamarádkou... vůbec jsem ho neviděla a on se styděl mě pozvat na panáka 🙂 pak náhodou narazil na chatu na můj profil a nechával mi vzkazy a měsíc mě lámal na kávu,dala jsem telefon a on volal a já to nebrala,pak se mi ho zželelo a zavolala jsem mu... dostal na trenálu pokutu za tel a za dva dny jsme šli do kina.... rande se nám protáhlo do 2ráno 🙂 4.3. to bude dva roky od našeho prvního rande a dneska je to rok co jsme se zasnoubily a dva a půl měsíce co jsme manželé...momentálně čekáme chlapečka 🙂

certatana
14. únor 2012

mhm no tak u nás zapracovala před xxxx lety moderní média, dala jsem si inzerát na net a ulovila nejdřív kamaráda, z něhož se vyvinul osudový muž mého života

vrtenka
14. únor 2012

Tak já jsem si jela odpočinout od chlapů (nevydařené vztahy) na dovču do Itálie a tam jsem ho našla, měli chatku vedle nás a byl kupodivu z Brna 🙂 - osud

hribek
14. únor 2012

Nas seznamil tehdy jeste muj pritel, byli spoluzaci, zacali sme jezdit jako parta na hory a ja se do nej zakoukala, tou dobou jsem bydlela na kolejich v Liberci s tehdejsim pritelem sem se rozesla a dala do kupy se soucasnym a nelituju v dubnu to bude 8 let a v kvetnu rok co mame nasi uzasnou Isabellku

zdenka561983
14. únor 2012

seznámili jsme se přes internet jednou to bylo 4 roky a nevyšlo to a před 3 lety jsem napsala jednomu na lide.cz a začali jsme si pořád psát a scházet se a pořád jsme spolu máme 15m synka....a loni jsme se vzali

lucifereeek
14. únor 2012

seznámili jsme se díky internetu a mobilu 🙂 letos už to bude 12let co jsme spolu 🙂

sidynka
14. únor 2012

My sme se seznámili v mé práci..banka..on mým klientem 😅 dva roky sme se okukovali, věděla jsem, že studuje v zahraničí..no a na promoci už jsem byla s ním a Otakárkem jako fazolkou v bříšku

vecernice
14. únor 2012

hezke tema 🙂
ja mam doma taky Lasku pres internet a nedala bych ho ani za vsechny divy sveta 🙂 dala jsem si (na radu ex 😀) inzerat na lide,cz, za den prislo asi 150 odpovedi, a on se zeptal, zda pouzivam gtalk .... no nahoda jak blazen, to mne zaujalo, a uz byla skororuka v rukave. kdyz jsme se videli nazivo, tak se mi malem podlomila kolena, a vedela jsem, ze vsechno je jak ma byt 🙂 pak to slo raz na raz, sestehovani asi za tri mesice, pak prvni dovca, dalsi rok zadost o ruku, a letos oslavime pet let a nasi uzasni loupeznici jeden rok 🙂 cesty osudu jsou nevyzpytatelne, ale krasne 🙂

vera_vila
14. únor 2012

Tak já se s ním seznámila na plese, na který jsem šla, protože jsem chtěla zapomenout na bolavé srdíčko a trochu se rozptýlit a on tam šel, protože ho děcka přemluvily se slovy, že tam třeba narazí na nějakou fajn holku 😀

twoangels
14. únor 2012

Já se s mým manželem seznámila před 12 lety na dskotéce, představila mi ho kamarádka 🙂

megy
15. únor 2012

my jsme se seznámili v práci 🙂 pracovali jsme na stejném oddělení 🙂 ovšem podle jeho slov na začátku tam nebyla žádná pěkná holka 😀 a teď??? dva roky jsme spolu a čekáme první mimčo 🙂