Kde jste se seznámily s manželem, partnerem?

evulinkab
24. únor 2011

Jelikož jsem se synem už dlouho sama a nevim, kde si mam najit partnera, tak me jen tak z čiste zvedavosti zajimá🙂, kde jste se seznámily se svým partnerem(manželem, přitelem..?)

petulka77
25. únor 2011

Seznámil nás můj nový šéf v nové práci, před 5,5 lety. Přišla jse se domluvit co a jak a šéf (můj známý) mi ho představil a že mě prý zaučí jak připravovat snídaňový raut. Přišla jsem tam dělat recepční a on tam byl jako číšník. To bylo v úterý, v pátek v noci jsem za nima přijela pařit a nad ránem jsme se tak nějak dali od kupy. Za 14 dní už jsem si ho nastěhovala domů 😀 Po roce mě požádal o ruku a za další rok jsme se vzali.

meo
26. únor 2011

já jsem se seznámila s manželem v práci, ale dali jsme se dohromady asi až za 6let, to už v té práci nedělal. Měla jsem rozlučku se starou prací a náš společný kamarád ho tam pozval. No a ani ne za půl roku jsem se k němu stěhovala 🙂

gabri80
26. únor 2011

Ahojky, my taky pres inzerát pres seznamku na seznamu...uplna nahoda..zamilovala jsem se na prvni pohled..on diky bohu taky...ted oslavime 3 spolecne roky a nasi mimi holcicce bude presne ten den pul roku..na inzeraty jsem neverila, ale tohle prislo z cistyho nebe samo 🙂 uz bych nikdy nemenila 🙂 proste jsem prestala hledat prazaka a nasla jsem si stredocecha 😀 i kdyz sama jsem prazanda...a ted je i on uz prazak 😵 snad letos dame i tu svatbu..budem uz 2roky zasnoubeny, ale nikam to nehrotime...jestli to ma prijit, tak prijde 😉 zasnuby nadherny a romanticky na plazi u more...ten pravy taky na tebe ceka...jen tezko rict kde ho najdes, treba to bude zrovna na zastavce autobusu nebo ve fronte v supermarketu, ale preju at je to romanticky a at jsi stastna na cely zivot a tvuj chlapecek at najde super partaka na zivot 😉

lenynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
konoupek
27. únor 2011

Tak my se s přítelem známe od školky 🙂 Potom se mnou chtěl chodit,když mu bylo 12 a mě 13 let,ale to jsem měla jiný zajmy 😀 .Nakonec jsme se dali dohromady u nás v místní hospůdce před skoro sedmi lety a jsme spolu dodnes 😉

zlobr
28. únor 2011

Na VŠ kolejích. Bydleli jsme na jednom patře pár metrů od sebe (ale neznala jsem ho ani od vidění). Moje spolubydlící začala chodit s jeho spolubydlícím....tak jsem se seznámili (a to nebudu popisovat jaká neuvěřitelná náhoda mě svedla dohromady s onou spolubydlící). Pak následovaly společné obědy/večeře v menze, večerní koukání na filmy (všichni 4). Pak jsme si začali hodně psát přes icq (hodiny denně), koukání na filmy jen ve dvou v jednom z pokojů (abychom uvolnili ten druhej pro randící pár 🙂,zatímco oni se nás nažili dát dohromady tím,že nás nechávali taky osamotě). Během těchto večerů jsme si o sobě stihli říct snad všechno, prokecali jsme se vždy až do rána.....no a po několika takových večerech (kdy já už jsem byla netrpělivá,zamilovaná a bála se, že je to jednostranné.)...se přiznal, že se zamiloval taky 😵 Zatímco ti naši spolubydlící už spolu dávno nejsou, my jsme nedávno oslavili 3 roky 😎

P.S. Já věřím na náhody a osud....

nerreidda
28. únor 2011

Ahoj...my se seznámili na Štěstí.cz 🙂

mili84
28. únor 2011

Ahoj, my jsme se s našima přestěhovali, když jsem šla do prváku na gympl. Za rok se vedle do baráku přistěhoval můj budoucí manžel. 3 roky trvalo, než jsme se seznámili a "okoukali" 😀 Chodit jsme spolu začali, když jsem byla v prváku na VŠ. Letos jedeme 7. rok 😵 😵 😵 Takže stručně - vzala jsem si souseda 😀 😀 😀

stylly
28. únor 2011

Ahojky drahá,...

tak s manželem jsem se seznámili velmi krásně,..šla jsem si pronajmout s bývalým přítelem..tenkrát současným byt a jelikož on má realitku tak nám ten byt pomáhal vyhledávat 😀 😀 😀 😀 no přestěhovala jsem se tam né s bývalým ale s ním ..cca za 3m 😀 😀 😀 😀 😀 nění to vtipné,...člověk míní a život mění

vrtule83
28. únor 2011

měli jsme rande na slepo, to spunktovala moje mamka a jeho babička. Jsme spolu 8 let a máme 2 dětičky 😉 😀

elgereta
28. únor 2011

my jsme se seznámili přes net, konkretně přes libimseti.cz 😀

andelka
1. bře 2011

My jsme se seznámili u voleb do obecních zastupitelstev - oba jsme si jakožto studenti chtěli přivydělat, tak jsme se přihlásili do volební komise - bylo to ve škole, v místě kam jsem chodila na gympl, jemu to poradil kamarád co v tom obvodu bydlí. Jinak jsme oba úplně z jiné části města a těžko bychom se normálně potkali. Účast ve volební komisi, kde jsme byli ve dvojici, byla ideální v tom, že chodilo málo lidí, takže jsme celé ty dva dny prokecali. Když skončily šli jsme všichni to zapít, a mezi náma už bylo docela jasno 🙂 Ostatním to bylo taky jasný, asi i dřív než nám a dokonce nám prorokovali, že se vezmem, že už to tam jednou zažili. A stalo se. 🙂
Od té doby chodím na všechny volby které jsou vypsané, pro jistotu a z nostalgie.

tygr21
1. bře 2011

My jsme se seznámili v hospodě.Jsme spolu 12let,ale mimčo bohužel ještě nemáme,nejde to ☹

petamaskova
6. bře 2011

to je fakt hezký téma,jak někdo tu psal ráda taky čtu příběhy,jak kdo se seznámil.
my na diskotéce,líbila jsem se mu i jeho kamarádovi,jednou se ke mě oba dva vydali mě požádat o tanec,měla jsem si vybrat 🙂 a vybrala jsem si,partnera na celý život. jsme spolu štastní 🙂

kocicinka
6. bře 2011

Seznámili jsme se v mateřské škole 😀 Takže léty prověřený vztah

beruska9
6. bře 2011

na koleji...tak to asi moc nepomuze 😀 detaily si moc nepamatuji, bylo to na party a ja jsem se hrozne opila 😀 😀 😀

neumisa
6. bře 2011

o silvestrovské pařbě s bandou kamarádů na horách - kamarádka sebou přivedla bratra ... a bylo vymalováno, letos slavíme 10 let manželství ... 😀

hansed
6. bře 2011

my se seznámili na lide.cz 🙂 nechal si udělat od ségry profil a našel si mě a už mě nepustil 😵 😵 😵

jika10
6. bře 2011

No u me je to trosku slozitejsi. Se svym byvalym pritelem jsem se seznamila pri sve praci pres internet. Jezdila jsem s nim a jeho kamarady na chatu, kde jsem potkala sveho manzela, ale nez jsem zacala chodit s manzelem, doslo mezi mym byvalym pritelem a manzelem k gentleman agreement (takhle tomu oba rikaji). Oslavili jsme spolecne 9 let z toho necely rok jako manzele 😀
PS: Se svym byvalym pritelem mam uzasne vztahy, takze navstevy a dovolene travime dost casto spolecne 😀

myscha
6. bře 2011

Dala jsem si inzerát na seznamku, takže takhle suše neromanticky 🙂 Někdy mě mrzí, že to nebylo seznámení třeba někde ve vysokých horách, na pláži nebo u jezera při západu slunce 🙂 ,ale důležitý je výsledek, zrovna jsem oslavili 10 let seznámení.....
Nejdřív jsme si napsali pár mailů, zjistili, že bydlíme jen kousek od sebe a poprvé jsme spolu jeli na výlet vlakem do nedalekých hor. A pak postupně spolu začali chodit, byla svatba a jestli neumřeli, tak spolu žijí dodnes... 😀

vlckulka
6. bře 2011

Ahoj, my se seznámili přes inzerát - předtím bych nevěřila, jak skvělého člověka lze přes inzerát najít - je mi skvělým manželem již šest let a ještě lepší tatínek 🙂

ladybugie
6. bře 2011

před sedmi lety na mysliveckém plese, kam mě pozvala kamarádka, že prý má nezadaného kamaráda 🙂 A přesně týden od plesu jsme spolu začali bydlet. Pak klasika svatba, miminko .... a žili šťastně až na věky 😀

blizennec
7. bře 2011

na narozeninové party sousedky u nás na chalupě (vysočina, malinká vesnička) - slavila 25 a přišla nás pozvat, říkala jsem si proč ne. S tím, že tam přeci všechny budu znát jsem s mamkou i mojí babičkou "na chvilku" vyrazila v teplákách 😀 on tam přišel popřát ještě s jedním klukem za dobrovolné hasiče 🙂 nakonec jsme zůstali asi do půlnoci a druhý den jsme spolu vyrazili na pouťovou zábavu 🙂
já tam mám babičku, on má babičku ve vedlejší vesnici "přes kopec" a přitom jsme se do tý doby ani jednou nepotkali a to tam oba jezdíme odmala 😀 a to jsem si říkala, že v okolí všechny znám 😀 😀 letos v létě to budou 4 roky a manželé jsme, cca za měsíc, 2 roky 🙂

maty2010
7. bře 2011

já jsem manžela potkala když jsem byla v 17 letech na brigádě v jedné známé Mladoboleslavské firmě 😲 .....okukovala jsem ho jen tak z dálky několik dní (jeho nádherný černý dlouhý vlasy)....pak mu někdo vykecal, že se mi líbí a on mě pozval nečekaně na rande...... v létě to bude už 13 let, co jsme spolu 😉 a stále super! Máme krásnýho syna 🙂

kathule
9. bře 2011

Ahoooooj 🙂 🙂
My přes LIdé.cz klikali jsme si hodnocení a pak rande....zvláštní je že jsme bydleli asi 200m od sebe v Hradci Králové kam jsem se přestěhovala v listopadu z Brna a on se přistěhoval z Ostravy v únoru. Seznámili jsme se 25.dubna a už se od sebe nehnuli....jo a za vzhledem k tomu že ani jednomu nevyhovovalo bydlení (já s dcerou v malinkým bytě v domku staré zvědavé důchodkyně a on u sestry s přítelem) tak jsme se za 14 dní stěhovali do domku který jsme si společně pronajali 🙂 ....jo a ještě jedna věc... 5 let jsem nebrala žádnou antikoncepci ptž mi doktor řekl že bez pomoci už neotěhotním no a měla jsem několik "partnerů" a nikdy nic..... s přítelem se nám to po roce chození nějak záhadně povedlo i bez té pomoci doktorů 😀 😀

kubaka
9. bře 2011

my v ochotnickém divadle během listopadové revoluce - já hrála princeznu a od čertíka Belínka. V další hře už jsme měli hrát dva zamilované a to jsem při zkoušení polibku skoro omdlela, paní režisérka si nás prostě vychutnala. 😀

consti
9. bře 2011

My se seznámili na dovče. Respektive já byla na dámské jízdě s kámoškou, on na pánské s kámošema a ani jeden jsme po předchozích zklamáních nechtěli o druhém pohlaví dlouho nic slyšet 😀 . Nakonec z toho byl pětiletý vztah na dálku a dnes jsme spolu 10 let od seznámení, 5 let od svatby 😉 😵 !

kacerka
9. bře 2011

Na horách na Silvestra - jela jsem tam se známými - byla jsem půl roku sama a docela si to užívala . . . Známej tedy klukům v té partičce, která na ty hory jela, řekl, že s sebou přivezou ještě jednu holku a MM si na něm hned vyprosil číslo a začal mi asi měsíc před Silvestrem psát SMS, byl sympatickej, tak už jsme jen čekali, jak na sebe zapůsobíme vizuelně - povedlo se. Takže jsme teď slavili 9 let vztahu a v létě budeme mít 5. výročí svatby - k tomu dva kluci 😝 😝 😝

dont_speak
12. bře 2011

Ve Francii, přímo v Paříži 🙂

janca_dobi
12. bře 2011

Na mém pomaturitním večírku v Pekle. 🙂