Kde koupím kvalitní spacák do extrémních podmínek?

minkamak
3. pro 2013
Uživatel minkamak je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od minkamak.

Dobrý den. Potřebovala bych poradit, jestli máte některá zkušenost s nakupováním kvalitních spacáků. Chtěla bych dát nějaký přítelovi k Vánocům, ale nevím kde nakupovat, abych nekoupila nějaký nekvalitní. Kde vy kupujete spacáky do extrémních podmínek? Díky

boban
3. pro 2013

Nemám stím zkušenosti, ale myslím si, že stěmihle spacákama nešlápnete vedle 😉 a dokonce je máte v akci 😉
http://www.huskycz.cz/spacaky/

janapinky
3. pro 2013

Dobrý večer, určitě bych navštívila nějaká Sport - osobně mám nejraději Sportisimo - lze si "předvybrat" už na internetu - co se týče ceny, popisků a na kamenné prodejně potom výběr probrat s prodavači. Já tam kupovala mamce rukavice na hory a pokud u pokladny řeknete, že se jedná o vánoční dárek, lze ho vyměněnit i po Vánocích, pokud by byl nějaký problem. A to jsem nakupovala už tak pred 2-3mi týdny, pouze to musite sdelit u pokladny a napisou Vam to na uctenku 😉 Hodne stesti.

cincolina
3. pro 2013

Ja mam dobrou zkusenost se spacaky Sir. Joseph - to jsou perove, pro extremni podminky idealni. Ale zalezi na tom co tim extremni presne myslite. A souhlasim stim, ze bych sla do kameneho, idealne ale primo oitdoroveho obchodu. Maji je treba v Hudysportu....

gepe
3. pro 2013

@minkamak Extremni outdoor? Za nas doma 100% Rockpoint. www.rockpoint.cz maji kamenne prodejny http://www.rockpoint.cz/prodejny/prodejny-rock-...

jindriskamoravcova
9. pro 2013
Uživatel jindriskamoravcova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jindriskamoravcova.

Souhlasím s bobanem. Husky je u nás číslo 1 už delší dobu a spacáky mají vážně kvalitní=))