Kde koupit košilku pro miminko?

janall30
1. lis 2017

Nevíte někdo v jakém obchode se da koupit kosilka (natelnik) na miminko?dneska jsem obešla par obchodu bez výsledku,ale v Brně bych snad mohla něco sehnat...

gnozka
1. lis 2017

Zdravím , co tesco ? Zkoušela jste ? Jeste ne napadá Pepco , ale nevím zda am meli body tilka . Ale obyc určite .

elinkal
1. lis 2017

My mame z Kik, znacka Evone

lucyp13
1. lis 2017

Ff mají tilkove body

kaliopea
1. lis 2017

kupuju v Tescu,maji tam packy,myslim ze po trech...jsou super...

gepe
1. lis 2017

@janall30 Tesco F&F tílka body (jsou super i bavlna kvalitní), a i klasik tilka.

janall30
autor
1. lis 2017

Holky diky, podivam se v Tescu.ale nechci body, protoze na tílko chci dávat body s dlouhým rukávem a tak mi připadá divne, aby mela dve zapinani na sobě.

tera87
1. lis 2017

@janall30 já dávám normálně tílkové body pod bodýčka. Naopak si myslim že je to lepší aspoň se mu nebude rolovat nahoru.

kuliseks
1. lis 2017

Muzu se zeptat, proc davate dvoje body nebo tricka na sebe? Aby byla miminka v teple? Jen se ptam, zajima me to. Nikdy me to nenapadlo. Vzdycky jen body(tricko), mikina(svetrik) a bunda do zimy..

hanih
1. lis 2017

Máme z Tesca a z HM. Taky dávám tílkové body a na něj body s dlouhým rukávem. Bála bych se, aby se mu to dílko pod bodyčkem neshrnovalo.

hanih
1. lis 2017

@kuliseks Tak já taky v zimě nosím tílko, triko, svetr a bundu. Kdybych to tílko vynechala, asi by mi byla zima. Dceru tak oblékám taky a vyhovuje jí to. Pokud by byla zpocená, dávala bych o vrstvu méně.

janall30
autor
1. lis 2017

Ja to chci dávat jen doma aby ji nebyla zima.doma uz totiž nedavam mikinu.a nic se neroluje - schovavam pod punčochy a pak ještě teplaky.pak davam ještě ponozky na puncosky ale i tak jsou nožky ledove takže ted budu dávat dvoje ponozky

tera87
1. lis 2017

@kuliseks pokud je hodně velká zima. Jinak ho dávám spíš pod klasické tričko když nedám bodýčko.

kuliseks
1. lis 2017

@tera87 aha, mne prave prislo, ze bylo synovi vzdycky dost teplo i tak, tak mi to prislo ted zvlastni, ze dava nekdo vrstvu jeste navic. Kor treba do kocaru do fusaku ven a tak... ale tak diky za odpoved, uvidime u druheho, jak to bude.

misa357
1. lis 2017

@janall30 Páni, kolik mate doma stupňů? Ja dávám malýmu body s krátkým rukávem, tenký turky a slabý ponožky. V koupelně mame tepleji a tam ho nechávám nahatyho bez pliny.

janall30
autor
1. lis 2017

Tak to asi pretapite.netusim ale myslím klasika 23