Kde najdu hlídání k prvnímu dítěti během porodu?

chances
7. říj 2012

Ahoj maminky, obraciam sa na Vas s prosbou o konkretny tip alebo aspon radu. Byvame v okrese Praha-východ, z Hlavneho nadrazia k nam ide priblizne dvakrat za hodinu priamy vlak, cesta trva polhodinu. Mame 1,5 rocnu dcerku a cakame druhe babatko, ktore sa ma narodit na konci januara. Potrebujeme niekoho, kto by postrazil dcerku pocas porodu, aby mohol byt partner pri mne. Hladame niekoho schopneho, zodpovedneho, spolahliveho, kto sa vie dobre postarat o male dieta, najlepsie s referenciami, kto by k nam odteraz az do januara chodil napriklad raz tyzdenne na par hodin, aby sa s nim dcerka zoznamila a kto by si to mohol zariadit tak, aby koncom januara a zaciatkom februara mohol prist v podstate kedykolvek, len co nastane porod. Budem vdacna za kazdy konkretny tip do IP. Tiez uvitam kazdu radu o tom, kde takuto osobu hladat, pretoze zatial sa nam nedari. Dakujem!

lendy1
8. říj 2012

@chances koukni na domelie.cz, to je server vyloženě na hlídání, jsou tam i reference, můžeš si dát sama požadavek, nebo hledat mezi pečovatelkami. Mě se to osvědčilo, marně jsem hledala někoho hlídání a tady jsem si vybrala.

chances
autor
8. říj 2012

@lendy1 velmi dakujem za tip, skusim to aj tam.