Kde se vám nejvíc líbilo v Řecku?

jakoubka
13. kvě 2009

ahoj,
Chtěla bych tento rok letět s malým do Řecka.Kde se Vám nejvíc líbilo?

saska.t
13. kvě 2009

rodos, kreta, velmi zle skusenosti s hotelmi mam z korfu 😉

mumumu
13. kvě 2009

Toužíš li po dobrém zázemí a mělkém moři, Zakynthos, pokud máš ráda venkov, romantické pláže apod., Lefkada.

bambusko
13. kvě 2009

pre male dieta zakynthos 🙂 ideme druhykrat, ale urcite ine stredisko ako laganas

momka
14. kvě 2009

My sme boli vlani v Parge, je tam nádherne. 🙂

martinka79
14. kvě 2009

korfu super penzionky, zakyntos a penvina Soluň. Já si na Řecko nemohu stěžovat nikde.

pavlina05
14. kvě 2009

penvina Soluň 😉

kristi
14. kvě 2009

zakynthos 🙂

titkovamiriam
14. kvě 2009

rodos 😀

krtecek
14. kvě 2009

A nebyl jste nekdo na Chalkidiky v Sarti? Hledam doporuceni na nejaky hotel....

melysa
14. kvě 2009

Ahojky jakoubka, my letíme v červnu s malým (je stejně strarý jako tvůj) na Olympskou riviéru do Nei Pori. Již jsme tam byli s manžou před 3 roky a super letovisko, klid a super písčitá pláž s opravdu pozvolným vstupem do moře. Můžu doporučit.

evuliki
14. kvě 2009

Ako tehu sme boli na Rodose 15 dni,bola to nezabudnutelna dovolenka 😵 Urcite tam pojdeme este raz (minimalne) vsetci traja.
Krtecek-v Sarti sme boli 3 krat,bolo to davnejsie,ale zato super!Je to fajn stredisko pre rodiny s detmi,radi by sme tam isli,no nie vela cestoviek to uz ponuka 😠

scher
14. kvě 2009

krtecek-já byla na Sarti před dvěma lety a letos v září letíme znovu i s dcerkou.Cestovka Melissa Travel, byli jsme v komplexu-Penzionu Michalis, je u něj i bazén, k moři cca 200 metrů. Sarti je super pro rodiny s dětmi, pláž písečná a kousek dál i útesy atd. Koukni na melisatravel.cz

lucia283
14. kvě 2009

no ja som bola v thasose a bolo super...bola som spokojna a boli sme v tako skor rodinnom penzione kde bol aj bazen vhodny aj pre deti a plaz tiez dloho plitka a dedina bola uplne pokojna tak skor na relax a nie zabavu....podla mna pre rodinu super...a velke mesto a hlavne mesto do mojej dediny bolo 30km na jednu stranu a na druhu...po obvode ma ostrov len 90km a je tam kopu veci ktore sa daju popozerat a spravit si vylet...ja by som tam hned sla bolo tam super a hlavne taky klud...byvala som v kinire hotel silvia

melysa
14. kvě 2009

Se mi líbí, jak máme všichni to svoje místečko, kam bychom se všechni hned vrátili 🙂 To bude mít jakoubka těžký 🙂 Chtěli jsme letos taky někam na ostrov, ale s tak malým dítětem jsme radši vsadili na jistotu, strašně se těšíme na to ,, naše" místečko. Někdo raděj každý rok jezdí někam jinam, já když odjíždím z dovči tak si pro sebe tak nostalgicky říkám, že se na to místo zase někdy vrátím...

krtecek
14. kvě 2009

Evuliki a Scher - diky moc, Ono je to slozitejsi. Nasi tam jedou prave s Melissa Travel v zari a my bychom tam chteli za nima dorazit. Ale ja bydlim v UK a chtela bych tam jen sehnat nejake ubytovani, kde by se i varilo (na dovce se mi varit nechce). Na netu jsem nasla docela dost hotelu, ale chtela bych nejake reference, protoze z par fotek toho clovek moc nepozna. A v Michalisu se da i najist?

scher
14. kvě 2009

krtecek- Ne ne, v Michalisu se pokud vím najíst nedá, leda že ti uvaří maminka, pak bys to měla bez práce 😝 , ale dá se docela za slušný peníze najíst normálně v Taverně, nebo jen gyros do ruky (mňam) apod. Hotel fakt neporadím 😔

krtecek
14. kvě 2009

To nemuzu mamce udelat 😀 A to jedete i s malou? A budes varit nebo planujete se stravovat nekde venku?

scher
14. kvě 2009

Jo jo, jedu i s malou( teda už jí dudou v září skoro 2 roky) a budu (teda mamka 😀 )občas vařit, občas i jíst někde venku, stejně moc teplému jídlu nikdy nedá a zeleninu a ovoce, pečivo jogurty atd, to všechno si tam koupím, je tam dost na výběr

krtecek
14. kvě 2009

Ted si me uplne nahlodala. Anicka jidlu taky moc neda a jestli se tam da vsechno koupit....musim hodit rec s polovickou, co on na to. On taky neni moc velkej zravec...nesnida, obed neco malyho a jako hlavni jidlo ma veceri.....A kdy vubec jedete? Nasi to maj od 7. - 20.9., tak nekdy v tom obdobi tam doufam budem taky 🙂

zanetka82
14. kvě 2009

Chalkidiki- Vrasna jedna velká krása 😵 😵 😵

bellada
14. kvě 2009

Pre mna je Grecko ako take uzasna krajina s prijemnymi ludmi, paci sa mi asi vsade 😀 ale moja doteraz najlepsia dovolenka, aj v porovnani s inymi krajinami bola na Korfu, krasny zeleny ostrov s nadhernou prirodou aj morom... mam na tu dovolenku len tie najkrajsie spomienky 😉

melysa
14. kvě 2009

bellada, dva lidé nezávisle na sobě mi taky Korfu vychválili, ale určo záleží kde přesně se na ostrově člověk nachází...

bramburka
14. kvě 2009

holky a z jineho soudku jedeme na Zakynthos a trochu se bojím, co když malá onemocní, ajká tam je péče a takM? loni mela rymu na Kosu a teploty, radsi jsme ji nechali prohlednout a byla OK. Pak ji ale hleny klesly na prudusky a doma dostala ATB. Trochu se bojim, zda je to bezpečné, ale tak taky tam žijí malé děti, že?

kristi
14. kvě 2009

to vis, ze maji. ale jaka je tam pece to nevim, rozhodne bych nepocitala s nicim extra

bramburka
14. kvě 2009

no jo, je to prostě osud, holky, tak piště lékárničku:
docela dobrej odkaz na lekarnicku na cesty http://www.reckovdetailech.cz/cs/oblasti/zakynt...

scher
15. kvě 2009

Krtecek- my letime 10.-21.9. tak třeba se potkáme 🙂
Holky a Korfu je taky krásný, byli jsme v Barbati a Cassiopi a nádhera, ale Cassiopi lepší.
A nádherný je i ostrov Skopelos, ale tam bych asi s malou nejela, je to dost kopcovitý a tak..... ale jinak nádhera

krtecek
15. kvě 2009

Scher - nasi prej bydlej v Janisu.....to se teda asi potkame, jestli se pozname 🙂

bambusko
15. kvě 2009

bramburka, na zakynthose nam obe dievcata prechladli, kedze su prieduskarky, volali sme dr. prisla velmi mila pani, vysetrila ich, doporucila nam liecbu, nastastie to nebolo vazne. neplatili sme nic, len v lekarni za lieky a vysetrenie bolo hradene z cestovneho poistenia, len si opisala c. poistky

bambusko
15. kvě 2009

este som zabudla, hovorila anglicky 🙂

bramburka
16. kvě 2009

Dík za info, angličtina nevadí, já už jsem to loni taky eřšila, vtipný, jak jsem popisovala rýmu hahahaha...asi víc než prochladnutí se nemůže stát nebudu na to už myslet, díky za podporu.