Kde seženu Britské modré koťátko?

malcovka
18. čer 2013

Prosím maminky nevíte,kde bych sehnala pro maminku Britské modré koťátko?(kocourka)jsem z Vestce u Prahy a samozřejmě za nízkou cenu 🙂 .

zamilovanadonej
18. čer 2013

@malcovka Známá má těhotkou kočku, je z Prahy, ale myslím že by stály +-3 tisíce.... 😒

mijave
18. čer 2013

@malcovka kdekoli na aukro nebo v jiných inzerátech. Akorát nevím jestli bych si k dětem pořizovala zrovna Britskou modrou. Jsou nádherné, ale je to kočka, která má ráda svůj klid a spíš gaučáček. Jasně, můžete mít štěstí na kotě, nicméně obecně jsou Britky veliké osobnosti a upnou se k jedné osobě a zbytek rodiny trpí. Na děti sama neútočí, ale nejsem si jistá jak by reagovala na nějaký přímý "útok" . Vím to moc dobře - mám jednu doma a kvůli miminku, které přijde jsme jí koupili škrabadlo až do stropu, ať se má kde schovat a kde je absolutně nedotknutelná.
Osobně bych volila úplně jiné plemeno, nejlépe nějakou kočku evropskou z útulku. Ty jsou nejvděčnější a nechají na sobě dříví štípat. A jsou i aktivnější, což dětem bude vyhovovat víc.

mijave
18. čer 2013

@malcovka sem přehlédla, že to chceš pro maminku. 🙂 V tom případě by to mohla být dobrá volba. Pokud je maminka připravena "sloužit" kočičkce 🙂 Protože ta si jí hbitě omotá kolem tlapky 🙂 Jinak cena kolem tří tisíc za nepapírové kotátko je akorát a levnější bych nehledala. Bůh ví, co by ti z koťátka vyrostlo. Ono totiž musíš brát, že kotě dostaneš už naočkované (první vakcinace) a socializované - a to něco stojí.

pussinka
18. čer 2013

Ahoj, nekupovala bych kotě bez papírů. Je to nehorázné tahání peněz, nemám rada lidi, kteří množí nepapírové kočky za peníze. Zvaž to. Mám britku doma, není to moje první kočka. Buď z kvalitního chovu, tj cena se odvíjí dle úspěchu rodičů a nebo milého kamaráda z útulku, který bude vděčný za dobré slovo a plnou misku. Ostatní je zlodějina.

malcovka
autor
24. čer 2013

Kamaráda z útulku jsme již několikrát odchovali a proto jsme teď zakoupily koťátko.