Kde seženu bydlení v Brně? Máte tipy?

ria80
11. bře 2008

Ahoj holky,žádám o pomoc.Jsem v takové situaci,že už to opravdu dál nejde,důvody tady nebudu vysvětlovat,to patří do jiné diskuse.Ale rozhodla jsem se,že bych ráda změnila bydliště.
Samozřejmě ted nejsem zrovna v dobré finanční situaci,přesto jsem se rozhodla,že to zkusím.Zázraky se občas dějí.Takže kdybyste některá věděla o nějakým bydlení,asi tak na dva roky nebo déle,pro maminku s miminkem,levně,třeba někde v domku u nějaké staré paní,která potřebuje třeba trochu pomoct doma,budu moc vděčná,když mi dáte vědět.
Pokud zůstanu tam kde jsem,psychicky mě to zničí a to brzo.Budete moc hodné,když o něčem budete vědět nebo se třeba zeptáte známých.Myslím,že se mnou by nikdo nemusel mít problém,vyjdu s každým a MIchalka je roztomilá a hodná.
Předem moc děkuju.

aponchie
11. bře 2008

poslu ti do IP adresy telefon na jednoho pana(je to z rodiny)bydli v Brne Bystrc nevim jak je to daleko pro tebe a zeptej se ho pac on ma dum a v zahrade ma bytecky ,ktere pronajima...

lucianas
11. bře 2008

Rio, tvé důvody znám. Četla jsem je na jiné diskuzi. Držím palečky, aby ti to vyšlo a něco se ti podařilo najít. Já bohužel o ničem nevím, nikoho takového neznám, kdo by měl tuto možnost.

vendulka
11. bře 2008

taky bych moc ráda pomohla, ale o ničem nevím, zkus třeba RK, třeba by pro tebe něco našli

ria80
autor
11. bře 2008

Díky moc,holky moje,za podporu i radu.Tobě aponchie zvlášt, 🙂
RK je asi zbytečný,tam jsou ceny nad moje možnosti.Od 5000 víc,a když má příjem 7600,tak to opravdu nejde.Proto taky sháním něco takovýho,jak jsem psala.MOžná jsem tochu naivní,ale zázraky se i dnes dějí.

suki
11. bře 2008

rio taky jsem četla diskusi, kde píšeš o tvých problémech a moc ti držím palečky. Kdybych něco našla určitě ti dám vědět.A myslím, že jsi moc statěčná a rozhodla jsi se správně. Drž se.

aponchie
11. bře 2008

ria ale ja opravdu nevim za kolik pronajimaji !!vim jen ze maji ubytovani

suki
11. bře 2008

kolik je max cena, kterou můžeš dát? A může to být jen pokoj?

ria80
autor
11. bře 2008

Za zeptání nic nedám.Cenu radši neuvádím,to by záleželo na domluvě.Jestli mi zítra pošleš číslo,tak tomu pánovi zavolám.

gedren
11. bře 2008

Rio drzim palce a verim, ze delas spravnou vec! Zkusila jsi hledat treba na www.spolubydlici.cz ?

aponchie
12. bře 2008

ma plno ☹

paolin
12. bře 2008

rio a co treba azylove domy pro matky s detmi? nez by se neco naslo..

noangel
12. bře 2008

nevim jaky jsou podminky prijeti ale treba by ti zezacatku stacil nakej azylovej dům

Domov sv. Markéty pro matky s dětmi v tísni Brno
Staňkova 47
612 00 Brno
tel. 541 240 087-8 (tel vedoucí: 541 240 088)
fax: 541240089
e-mail: dsm@charitabrno.cz

ria80
autor
12. bře 2008

Ahoj,opravdu moc děkuju za podporu.Zatím hledám.Azylový dům,beru ažjako poslední možnost,připadalo bymi,že zabírám místo nějaké potřebnmější,kterou třeba manžel týrá a potřebuje okamžitou pomoc.Tak snad ještě některá z vás na něco přijde,ideální by bylo u nějaký starý babičky,ale takových možností asi moc není.

Stejně děkuju,a budu to tady pořád udržovat,kdyby sem chtěl ještě někdo napsat.Aponchie,to je škoda,docela jsem si dělala naděje.

aponchie
12. bře 2008

rio je mi to lito jeste ted jsem ji psala jestli se nemuze neco uvolnit ,ale psala doslova:Marky,ted mam fakt plno,sorry... 😒 promin,ale jedu tam pristi tyden za ni tak se ji zeptam a vymamim cenu nezapominam neboj 😉

aponchie
12. bře 2008

ja bych hrozne rada pomohla moc rada pomaham ,ale skoda ,ze jsi v Brne az u nas je mista dost tady by jste mohli bejt zatim.MM nebejva doma ale to je daleko ☹

ria80
autor
12. bře 2008

A odkud jsi?

aponchie
12. bře 2008

Opava

ria80
autor
12. bře 2008

NO tak to je opravdu daleko. 🙄