Kde v Polsku koupím čaje, příkrmy? Vyplatí se to?

luciv
15. črc 2011

Ahoj holky chci se zeptat nejezdte některá nakupovat do polska UM čajíky a příkrmy,? ja mam polsko blízko ale netuším do kterého města zajet a kde se to vyplatí četla jsem nekde jinde diskuze že ne všude je cena lepší, nakupuji zatím mlíčka přes mmb a tam mě vyjde třeba NAN - u nás beba 600g za 160kč nemáte nekdo zkušenosti? díky moc za typy

luciv
autor
16. črc 2011

Nikdo nejezdite????

svatule
16. črc 2011

@luciv ahojky, my jezdíme do Biedronky, je to v Braně, směrem na Krnov, asi to není z Ostravy nejblíž, ale rodiče tam jezdí každý týden na chalupu, tak to mají po cestě. Kupujeme Bebilon mlíko(náš nutrilon) vyjde tam na cca 240kč 800g. Nevím, ale co všechno tam mají, je to taková menší sámoška...

luciv
autor
17. črc 2011

Já prave řeším to Polsko na netu se dá sehnat za pekne ceny z Polska ale chtěla jsem zajet sama i kvůli prikrmum

zuzuli83
18. črc 2011

@luciv ahoj, já teda na UM nejezdím, ale občas tam zajedem na nákup potravin. Jetdíme do Auchanu do Ratiboře, myslím, že se to píše Raciborz. Koukala jsem na bebilon a HA 1, tam stojí myslím kolem 26 zl. Prý ale kousek za hranice je kaufland a tam taky mívají UM, ale nebyla jsem tam. Myslím, že Wodzislaw, nebo tak nějak se to město jmenuje. A u toho kauflandu je nějaký větší obchod s dětskými potřebami.

kaztov
12. srp 2014

@luciv Ahoj, vím, že jsi psala tento dotaz již před delší dobou, ale prosím o info, pokud víš, kde v Polsku nejblíže Ostravě se dá sehnat umělá výživa NAN HA 1 a za jakou cenu? Také by mě zajímalo, zda máš zkušenost, jestli NAN odpovídá složením české Bebě. Díky moc.

ridarida
12. srp 2014

Ahoj, možná některé mamči to pomůže: je to už nějakou dobu co jsem dělala "nájezdy" na jídlo a boty do Polska, děti již mají 4 a 5 let, musím říct že jsem je více měně odskleničkovala a odmiskovala, takže jsme měli spotřebu řádnou.
1. ceny už nejsou tak výhodné jak dříve, ale při větším nákupu a pokud si pohlidáte akci i s odečtením cesty se to vyplatí
2. jezdila jsem i s dětma do: Cerrfuru v Jastrzębie-Zdrój (jsem z Karvinska), za pár hodin jsem to vždy otočili
3. vždycky jsem si předem prohlédla na internetu pro kontrétní supermarket akční leták, na můj vkus to mají v hypermarketech dost nepřehledné, ale jak si zvyknete kde co je a jak se značí slevy tak to jde, platila jsem vždy kartou
4. z mlík jsem kupovala nutrilon-bebilon ten bývá ve všech typech 1 až 4 pravidelně v akci, z příkrmu jsem kupovala hlavně věci pro starší děti 1-3roky -masozeleninové příkrmy, taky bývají pravidelně v akci
5. pak jsem vzala v Deichmannovi koženné bot (akce které byvají na více páru u nás jsou i tam a vyjdou výhodněji ), občas v lékárně sudocren nebo bapanthen