Kdo je nejstarší čerstvá maminka na Koníku?

skuli
24. dub 2008

Tak by mě zajímalo,která z nás,co má malé miminko je tady nejstarší.Jestli jsem největší blázen já,když jsem si pořídila dítě v 36 letech 😀 Doufám,že ne 😀 Jak to zvládáte?Je to něco jiného než když jste měly mimčo tzv.za mlada?Nebo je to vaše první?

mon25
25. dub 2008

Tak ja mam tento rok 39, takze som tu zatial najstarsia, mam druhe dieta po 15 rokoch a priznavam, ze nic uzasnejsie sa mi nemohlo stat 😵

skuli
autor
25. dub 2008

mon25-Tak to je super.Malý je nádherný,ať vám dělá jenom radost.

mon25
25. dub 2008

skuli dik, tvoje holky su tiez kocky 😉

skuli
autor
25. dub 2008

mon25-Po mamince 😀

mon25
25. dub 2008

skuli .... bez debaty 😵

janinah
25. dub 2008

tretíkrát som rodila v 42.r.,odporúčam všetkým, túto poslednú RD si užííííííívam, malý je slniečko našej rodiny a nedali by sme ho za nič na svete 🙂

zdina
25. dub 2008

mon nejsi nejsterasi a me sned predbehla janinah 😉

petruna
25. dub 2008

ahoj ,
moje tchýně měla manžela ve 35 ti a švagra ve čtyřiceti a to byli sedmdesátá léta, v té době nemyslitelné a ani to nebylo tím, že by studovala VŠ. Prostě se jí do dětí moc nechtělo a pak to najednou přišlo. Je skvělá máma a skvělá babička. První vnouče si teď moc užívá.
S manželem nám bude 31 a nemyslím si, že jsme začli pozdě. Pokud to půjde, chtěla bych ještě 2 děti a ani čtvrtému bych se nebránila, ale to až podle situace. 😀
Myslím, že ideální věk na dítě neexistuje, každý to má jinak a pro každýho je ten pravý čas jindy.
Já vůbec nelituju, že jsem neměla dítě dřív. Pěkně jsem si počkala na toho pravého chlapa a jsem teď moc spokojená.

mon25
26. dub 2008

zdeni sorry 😵......, vidim, ze mas este aj vacsi vekovy rozdiel medzi najml. a ostatnymi 🙂 ked je to tak ako u nas, tak si maleho ani neuzijes 😉 aj ti ho obcas pozicaju ?

zdina
26. dub 2008

Mon 😀 tak u nas je to jinak, ja jsme naopak rada, kdyz si ho nekdo na chvili pujci 😀 . Moje deti ziji v cesku a pritel ma v peci dva kluky16 a 11. Vsechny deti maji maleho rady, ale proste ti kluci na to starani nejsou. AAz bude behat a delat kraviny, tak to jo. To se uz ten mladsi tesi.

denisocka
26. dub 2008

moja svokra mala najmladšiu v 42r 😀 ,škoda že neviem robiť s PC,určite by vás tromfla 😀 ..... takže teraz manu že najstaršie 32,manžel 30 ,brat 28 a najmladšia 13r 😀 😀 😀 😀

a to si svokra myslela že je v prechode,že nemá MS 😀 a ked ju začala soplana kopať,myslela si že má niečo s črevami 😀 😀 😀

ale musím potvrdiť,že najmladšia je najchytrejšia a najšikovnejšia čo sa učenia týka -ale lenivá jak dnešná puberta 😀

dadulka19
26. dub 2008

skuli,najlepší vek 😉 ..a asi si aj sama zistila,že si to super užívaš 😒 .Moja segra porodila a o pár dní mala 38 rokov 😉 ..Je najšťastnejšia,aká kedy bola.Má ešte 8 ročné dieťa. 🙂 🙂 🙂

zdina
26. dub 2008

pokud se nam zadari, tak planujeme letos jeste jedno. O prazdninach se zacneme snazilkovat 😉

mon25
26. dub 2008

zdeni 🙂 klobuk dolu, ja uz mam normu splnenu 😅
a co sa tyka "starani", skus to cez prachy 😉 u nas sa to osvedcilo, syn ma za kocikovanie dvacku na hodinu 😀,tych dvadsatrocnych na to nenachytas, ale 16 a 11 mozno ano 😵

zdina
26. dub 2008

Mon pokud chces prijd za nami na diskuzi do snazilek 37let snat´zilky, tehulky, maminky

trixi
26. dub 2008

Ahojte, neviem ci som este cerstva mamina, rodila som pred siedmymi mesiacmi, dva dni po mojej 40tke. Je to moje prve mimi. Partnerovi som dala ultimatum, ze nechcem rodit po 40tke, ze ak chceme mat mimco, tak to musime stihnut do mojich 40. Termin som mala dva tyzdne pred narodkami, ale nasmu malemu sa nechcelo na svet, a tak ho "nasilim" vybrali 3 dni po oslave. Tehotenstvo i materstvom som si uzivala a uzivam. Vobec vek neriesim. Myslim, ze som asi zodpovednejsia ako keby som rodila v 20tke. To je asi aj mojou povahou. 😉

zdina
26. dub 2008

trixi, ja si tez myslim ze je to vekem - takova ta spokojenost, klid a uzivani si miminka, radovani se z kazdeho pokroku. To co prozivam ted s malym jsem u starsich deti neprozivala. Predtim jsem to brala tak nejak samozrejme

trixi
26. dub 2008

My este planujeme jedno, ale az ked maly bude mat dva roky. Takze pocitam, ze asi tak v 43 bude druhe. Lekari budu mat zo mna radost 😀 . Stale totiz do mna hucia, ze ak chcem druhe, tak nech necakam, ze cim skor tym lepsie. Ja sa nemam kam ponahlat. Ved podla noveho budem musiet pracovat az do 65 rokov, tak si aspon predlzim mladost. 😉

zdina
26. dub 2008

trixi uz jsem zvala mon k nam na diskuzi prid taky. Jsme tam dobra parta holek za vodou, trosku trhle, ale dokazeme si udelat srandu, neurazime se, ale vedou se i vazen reci. Proste jak to zrovna je potreba 😉

skuli
autor
27. dub 2008

No holky já koukám jako blázen,kolik je tady starších maminek.Já osobně žádnou neznám,mám spíše mladší kamarádky.Taky klobouk dolů před váma,které plánujete 4 nebo 5 dítě.To bych už teda nedala. 😝

andrealiskova
17. zář 2009

Mně je 39 a musím přiznat, že tohle mateřství si užívám hodně, ale nejvíc jsem si užívala Adelku, protože Týně bylo 12 a byla samostatná a já jsem měla čas se věnovat jen malé.

skuli
autor
17. zář 2009

andrealiskova -klobouk dolů před tebou.Vy jste asi hodně chtěli kluka,co? 😀

berenika39
17. zář 2009

...jdu do klubu. první potomek ve dvaceti a druhý před rokem, ve 39 a 6 měsících. je to tak strašně krásný, že se bojím to říkat nahlas, abych to nezakřikla. ale už stačí, další neplánujem.