Kdo je nejstarší čerstvá maminka na Koníku?

skuli
24. dub 2008

Tak by mě zajímalo,která z nás,co má malé miminko je tady nejstarší.Jestli jsem největší blázen já,když jsem si pořídila dítě v 36 letech 😀 Doufám,že ne 😀 Jak to zvládáte?Je to něco jiného než když jste měly mimčo tzv.za mlada?Nebo je to vaše první?

magg
24. dub 2008

😀 podla mna je to super, svagrina rodila tiez ako 36 rocna a omladilo ju to najmenej o 10 rokov. 😉

aponchie
24. dub 2008

36nejsi stara 😀 v nejlepsich letech mamko 😉

skuli
autor
24. dub 2008

magg-Tak to ji pozdravuj 😀 Mě to taky omladilo 😝 Někteří lidé se ale dívají nechápavě,ale co je mi po nich,že?

skuli
autor
24. dub 2008

aponchie-Že jo?Taky si říkám 😀 Ty dokážeš vždycky potěšit 😉

aponchie
24. dub 2008

skuli ja vek neresim ani nahodou a mam kamosku co ma ted ve 40treti dite a je v pohode jako nevydim zadnej rozdil ve me a v ni maximalne ,ze uz je vic v klidu z neresi pitomosti 🙂

maart
24. dub 2008

.....mrknete na snazilky, tehulky a maminky 37+..... 🙂

katrin
24. dub 2008

skuli, myslim, ze nie si az taka stara, ved mas aj starsie deticky. Skor by to bolo mozno neobvykle, keby si porodila svoje prve, aj to sa stava 🙂 Kolegynina sestra ma teraz mesacneho syna, ma 40 rokov a dvoch vacsich chlapcov vo veku 16 a 14 rokov 🙂

katy2
24. dub 2008

ja mam 38 a zajtra idem na krv, ci sa nam podaril KET 😉

olivia.a
24. dub 2008

Mi je 35, mám doma tříměsíční mimi a chystáme se na další. Pro někoho to možná pozdě je, ale já to tak necítím. Prostě jsem toho pravého potkala trošku později než ostatní holky a také se nám to mimi nepodařilo hned, ale o to více si všeho vážím. Kdybych chtěla za každou cenu otěhotnět do třiceti, asi by to takový problém nebyl, ale pravděpodobně bych už byla rozvedená.....

murasek
24. dub 2008

ahoj holky, trosku jsem asi mimo tema, me bude za par chvil 30let,ale vidim tu katy_ tak zitra tfuj, tfuj, co testik - nezkusila jsi?

kitty68
24. dub 2008

kolegyna z prace mela prvni ve 42 ale jejich tatka ma 29 😵

musko
24. dub 2008

Nám sa narodil Petrík, keď som mala 33 rokov a ďalšie začíname plánovať 😉 . Takže pohoda - a myslím, že budeme plánovať aspoň 2 ďalšie detičky 😉 😵

susik77
24. dub 2008

ahojte, ja mam prve mimi-mam 31 rokov za par dni, chcem mat 3 a tretie aby nam zostalo s nami na stare kolena-tak chcem okolo 38-40 🙂

miksa
24. dub 2008

ahoj co blázníš stará na mimi jsi v nejlepších letech mě ted bylo 30 a čekáme první mimi a druhé budeme tak chtít jak budu mít 35 let a nezdá se mi to pozdě. Mám známou ted má 3 měsíční miminko a má 42 let tak v tom nevidím problém, když si chlap třeba v 60 může pořídit mimi a není na to starý tak žena ve 36 letech na to taky nemůže být stará.

januliak
24. dub 2008

SKuli ved ty si mlada mamina 🙂 Mojej mamky kamaratka mala posledneho chalana, ked mala 42r. 😉

puna
24. dub 2008

Skuli, já si nemyslím že 36 je nějak moc 🙂 , moje mamka měla bráchu v 36, ale v r. 1987 a tehdy se na ni všichni dívali přes prsty, myslím že v dnešní době je to snad v pohodě, ne? a přesně, omladilo ji to, myslím, že by na tom nenašla jediný negativum... tak hodně štěstí 😉

zdina
25. dub 2008

Skuli ja mam pul rocniho klucika a je mi 42let 😉

janina7
25. dub 2008

Skuli,já jsem na tom podobně jako ty,3. dítě jsem porodila ve 36 letech a mám ještě 14letou dceru a 18ti letého syna 😉

tlapicka
25. dub 2008

skuli, kdyz jsem se rarodila, tak bylo moji mace 36 🙂 takze myslim, ze nejsi zadna rarita 🙂

kejka
25. dub 2008

🙂 🙂 🙂 nejmladšího prcka jsem měla skoro ve 38letech.Starším bude letos 23 a 19 😉 😉
V týhle době je to už úplně normální,pořídit si dítko v pozdějším věku.Když ti starší tak hrozně rychle vyrostli. 😅 Myslím,že to zvládám v pohodě,mám i hlídací babičku,páč poprvé vnouče vozila ve 36letech. 😀

julova
25. dub 2008

moja mamina mala 39, ked sa nam narodil najmladsi brasko 🙂...ja mam 32, moj starsi brat 34 a najmladsi bude mat teraz v lete 18 😀..je to nas benjaminek 😉 😵 ...a ako pise kejka, uz je to takmer normalne...aj maminu to neskutocne omladilo a rozhodne nevyzera na 57 rokov a uz vobec nie ako babka 😀 - nasa Terezka je jej prve vnucatko 🙂...a co sa vychovy mladeho tyka, tak uplne v pohode...tak sa nebojte, ktore nad tym premyslate 🙂

mywiel
25. dub 2008

Skuli to sa uz fakt radis ku starym? 😀 Mne sa to zda este v pohode vek na posledne babo, ja mam 31r. a cakam prve, potom planujem este dve, takze budem mat tiez okolo 35-36r. a citim sa ako pubertacka. 🙂

zuzkafuny
25. dub 2008

ja som druhé malaa ako 32ročná a veru by ma ešte drahý navravel keby chcel... ☹ no... nechce... 🙂

dajinka
25. dub 2008

Moje mamina měla mojí ségru v 39. Mě je 30, bráchovi 28 a ségře 15. A pohoda. Všichni jsme si to užívali mamina dítě, já s bráchou malou sestřičku. A je za ní šťastná. 😉

atevi
25. dub 2008

Podla toho co tu citam, asi nie som najstarsia, ale tato vekova kategoria je mi blizka. Syna som mala v 33, druhe dietaje na ceste a budem ho mat v 35. A chcela by som o par rokov aj tretie, niekedy pred 40, ale to sa casom uvidi.

marlene
25. dub 2008

ja som mala syna v 27 a dceru v 38 🙂 a palnujeme este jedno rok dva,od zajtra mam 40 😉 najviac si uzivam dceru,je to super mat dieta v neskorsom veku,mna to omladilo,mam viac trpezlivosti ,je to uplne ine ako pri synovi 😉

dagmik
25. dub 2008

mně je 34 a mám půlročního chlapečka. Jsem v pohodě, jasně, že plno kámošek už má velké děti, ale na druhou stranu některé ještě nemají ani to první. My jsme si počkali tak trochu záměrně, sice se nám to chvíli nedařilo, ale před deseti lety bych určitě na to nebyla připravená. Myslím, že prostě každej to má jinak. Já bych se tenkrát cítila tak, že mi něco utíká, že ztratím svobodu, už se nikam nepodívat atd. atd. Prostě jsem si chtěla sobecky spokojeně užívat života. Teď jsem spokojená a vychutnávám si to, stará si rozhodně nepřipadám. Naopak miminko omlazuje.🙂

draga
25. dub 2008

tak já se přidávám 😀 😀 rodia jsem ve 35 letech poprvé 🙂) a to chceme ještě jedno no už abysme začli aby mi pak nebylo 50 😉

lola55
25. dub 2008

ja som sa mojej maminke narodila v 36 a otec mal 40, bola som taky maly podškrabek....mala som uz 16 a 14 rocnych bratov a 6 rocnu sestru. Moja mama mi len vzdy hovorila ze sa boji ci ma vychovaju, potom ci sa dozije mojej svadby, a nakoniec ani nedufala ze sa dozije odomna aj vnucatka. Dcerka sa mi narodila v 27.rokoch mojej mame je teraz 64 a otec ma 68, ked pridem k nim s malu su cely bez seba a ked nas den nevidia uz aj nam volaju......vravia ze im dava znovu zmysel zivota a teraz mi hovoria...ktovie ci sa dozijeme ked pojde Klarka do skoly 😀 No a co budu robit ked sa dozvedia ze im pod stromcek dame 7.vnucatko ak vsetko dobre dopadne, tak to si neviem ani predstavit.
Inak svagrina rodi o 2mesiace a teraz v maji bude mat 37. Ale myslim ze teraz je to uz o niecom uuuuplne inom ako volakedy....teraz su 40-rocne zeny velmi mlade-vyzeraju tak! Oproti 40-tickam volakedy! No nie???

skuli
autor
25. dub 2008

Holky super.Já si taky připadám mladá 😀 Vždycky mi všichni hádali méně roků 😝 Když jdu s tou nejstarší po městě,tak říkají,že vypadáme jako sestry.Ona je moc vyspělá a veliká.Taky si myslím,že je to něco jiného,než když jsem měla první dítě ve 24.Byla jsem ze všeho vyhukaná a vyplašená.Teď jsem klidnější a malá bude asi pěkně rozmazlená 😀