Kdo je teprve na začátku těhotenství? Červen 2018

pajuska17
2. říj 2017

Ahoj holky založila sem skupinu Červen 2018. Přijde mi to přehlednější než diskuze. Tak kdo chcete pojďte tam 🙂

aidelina
2. říj 2017

Ahoj, asi to u mě taky vychází až na červen 🙂 Na ultrazvuk jdu až příští týden, tak se uvidí...

pajuska17
autor
2. říj 2017

@aidelina Ahoj to ti to vychází hned nějak na začátek ne? 🙂 Já to dnes teprve zjistila. Po jak dlouhý době od pozitivního testu ses objednala?

pajuska17
autor
2. říj 2017

Jinak tady je odkaz na skupinu
https://www.modrykonik.cz/group/8098/

aidelina
2. říj 2017

Uvidíme 🙂 Zjistila jsem to před týdnem, v sobotu 16. září byl test ještě negativní. Můj cyklus nikdy neběhal jako švýcarské hodinky, i v případě prvního dítka se termín porodu určoval podle ultrazvuku a ne podle MS, takže to bude překvápko. Doktorce jsem zavolala hned po objevení // 🙂

janaaa33
16. říj 2017

Ahojky, take jsem na uplnem zacatku 🙂 krev mi brali v patek a pozitivni 🙂 jsem v 5tydnu a na ultrazvuk jdu 31.rijna. ja jsem tedy po IVF tak to cekani na vysledky je opravdu dlouhe.

janaaa33
16. říj 2017

A jak se citite holky? 🙂 ultrazvuk jak ctu vas teprva ceka? Ci mate uz po? Ja uz se tak tesim az uvidim poprve fotecku na ultrazvuku. Uz jednu holcicku mame (5let) druhe se nam nedarilo tak jsme podstoupili ivf a musim zatukat, tuk, tuk snad se zadarilo na prvni pokus 😉

pajuska17
autor
16. říj 2017

@janaaa33 gratulace 🙂 Ultrazvuk už mám za sebou, mimi roste jak má takže další kontrola až 7.11. Jinak občas nevolnost, ale nezvracím. Prsa mám teda jak dva kameny 😂 a nějak mi nic nechutná. Přidej se do skupinky 🙂

janaaa33
16. říj 2017

Asi jsem naprosto natvrdla ale nevidim pridat do skupinky :-/ 🙂

janaaa33
16. říj 2017

Uz tam jsem 😉 diky moc

deniska_92
19. říj 2017

Ahoj tak se k vám nejspíše taky přidávám 🙂

andreaseda
11. lis 2017

Ahoj holky tak jak jste na tom všechny? 🙂 My čekáme na pondělní ultrazvuk na potvrzení srdicka 🙂 A co příznaky? Zvládáte to?

jardabobes
28. bře 2018

Zdravim 🙂
Pridavam se k vam. Jak jste na tom? My mame termin 8.6.2018.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru