Kdo jezdí doma pravidelně na rotopedu? Najde se někdo?

alterna
15. lis 2010

Holky, rozhodla jsem se, ze domácí rotoped už nebude věšák ale ze na nem zacnu konečně 🙂 fakt jezdit. Tak jednou do tydne chodim cvicit do jednoho studia, ale zbytek bych chtela doma šlapat na kole🙂. Jelikož nemam moc hlidání a nechce se mi nekde platit hodka cvičeni a ješte k tomu tak 150 za hlídání, když máme doma rotoped a stepper.
Přidáte se některá? S radou jak dlouho šlapat kdy a apod. Donutíme se navzájem🙂?

veruska007
16. lis 2010

Hurá, super téma. Jezdím od srpna, cca 4x týdně! Jednou týdně chodím na zumbu. Šlapu hodinu, najedu cca 22 km.

veruska007
18. lis 2010

Tak, dnes jsem ujela za hodinu 21 km (cetla jsem u toho pohadky). Jinak od srpna mam ujeto cca 1150 km. 😉

meo
18. lis 2010

Já jsem nedávno taky začla šlapat na rotopedu a četla jsem, že aby to mělo co největší účinek, tak musí tep vystoupat aspoň na 150, aby se spalovali tuky. Nevím jestli je to pravda, ale snažim se toho zhruba dosáhnout

alterna
autor
18. lis 2010

Holky parada, že jste se přidaly a ozvaly se!

veruska007
19. lis 2010

Na netu jsou navody, jak podle tepovky hubnout, je to individualni. Ale pro mne to vychazelo tak 80 - 120 tepu. Mozna i mene. Snazim se zapotit podobne jako na zumbe 😉. Ani moc, ani malo, tak, abych u toho mohla mluvit - podle toho se pry pozna spravna hladina. Ja u toho ctu malymu knizky 😉.

Jinak, dnes 22 km.
Pokracovani v pondeli, o vikendu nejezdim, manzel si mysli, ze mam rotoped misto vesaku 😀 .

meo
21. lis 2010

Děvčata já jsem se o výkendu zapotila trochu jinak, byly jsme u našich na zabíječce a to je tedy makačka. Kdo to zná, tak ví o čem mluvim