Kdo u vás ve vztahu zajišťuje kupování prezervativů?

karotky
10. čer 2011

Zajímá mě to jen proto,že mi manžel začal vtloukat do hlavy,že je to starost partnerky(jako mě) a ne jeho.Argumentoval tím,že je to v dnešní době normální. 😅
Stejně mě nepřesvědčil,protože si myslím,že on by mi HAK taky nezajišťoval,kdybych jí potřebovala. 😅
Jak je to u Vás?

babulinkab
10. čer 2011

hele, aby jste se nemuseli hádat, tak je strčte do košíku při velkém nákupu, a nemusíte to více řešit, ne?
u nás momentálně nezajišťuje nikdo, nic 😀 😀

dorinek
10. čer 2011

Tak s tím problém nemáme, prezervativy jsem kupovala já, manžel mi zase občas kupoval vložky, bereme to jako spotřební zboží, žádný caviky 😅

sayast
10. čer 2011

no my bud kupovali pri velkem nakupu spolecne nebo kdo mel cestu kdyz zrovna dosli 🙂
jinak me taky ex bezne kupoval vlozky a novy pritel chodi pro antikoncepci.
vubec to neresime, kdo ma cestu a je treba, tak koupi, zajisti 🙂

verbalinka
11. čer 2011

Kupuje manžel. Když jsem brala antiko, taky mi jí nekupoval a nešel za mě na gyndu 😀 Ale je jasný, že je to spotřební zboží a není to ostuda, stejně jako vložky. Ale ty manžel kupuje jen opravdu výjimečně, když je krize 😅 Nechci ho zbytečně ztrapňovat 🙂

kristi
14. čer 2011

nikdo, nekupujeme

nanda26
4. srp 2011

Jde nám o společný cíl, takže i manžel i já, podle toho kdo je v krámě 😉

settima
5. srp 2011

U nás to je na střídačku i vložky mi koupí a to pak huláká po telefonu na prodejnu, který chci 😀 i HA mi vyzvednul u doktora a v lékárně 🙂

cimlik
5. srp 2011

Většinou na společně při "velkém" nákupu. Manžel nemá ani problém mi koupit vložky, recept mi byl na gyndě vyzvednout několikrát a antikoncepci mi až domů nosí soused lékárník 😀 😀 😀

terrs
6. srp 2011

My tiež tak, kto je prvý v obchode.. Žiadne "cavyky" okolo 😀

mudr.
6. srp 2011

Kupujeme spolu pri velkem nakupu 😉

kristynkkaa
7. srp 2011

jak to vyjde, nemáme to rozdělné. 🙂

white21
7. srp 2011

jak kdo má zrovna čas, ale manžel je takový, že koupit kondomy, vložky /tampony nebo těhotenstký test, pro něj není nic za co by se styděl 😅