Kdo vymýšlel jména pro vaše mimi?

alfula
9. led 2007

holky zajímalo by mě,kdo vymýšlel jména pro vaše mimi,vy samy nebo manžel?Jak jste našli to pro vás pravé jméno pro vaše mimi? 🙂

jadviga
4. čer 2008

Holky dík, Ella to nejspíš vyhraje, líbí se víc i muži a našim 😎 😎

Kristi 😀 😀

kristi
4. čer 2008

no, mam ji vymyslenou od ty doby,co jsem porodila 😀 😀

jadviga
4. čer 2008

já měla vymyšlenýho Adama už od puberty 😀 😀 , ale nějak to nevyšlo 😎 No ono je to vlastně jedno - hlavně,že to bude zdravý 😵

andrealiskova
12. led 2010

My jsme teda vybírali 2 jména a se všemi manžely jsem se víceméně shodla na jménech ne úplně českých nebo alespoň takových, která jdou přeložit do Aj.

lafayette
7. srp 2011

Otvírám znovu toto téma. Potřebuju spíš poradit.... už se nám krátí termín porodu - čekáme chlapečka. S manželem nejsme schopni se dohodnout na jméně pro syna. Když jsme se dozvěděli, že čekáme chlapečka, dohodli jsme se na Ondřejovi. Nicméně v naší rodině se toto jméno moc "nechytlo", až se mi nakonec jméno "zajedlo". Teď jsem se stadiu, že malému říkám prostě miminko (případně pro dceru říkám že bratříček toto nebo tamto), Ondřeje nemůžu strávit. Manžel z toho jména nechce polevit. Občas se i hádáme, prostě si myslím, že se vše zbytečně vyhrotilo. Nevím si se situací rady, nedokážu si představit, že bych měla dát jméno svému dítěti takové, které se mi protiví vyslovit. Nevím, jestli vše nechat až na porodní sál nebo opatrně navrhovat manželovi nějaké varianty, i když vím, že pak se budeme hádat ☹

mamkamarketa
8. srp 2011

@lafayette me se ondrej libi 😀
ono kazde jmeno je hezky,kdyz se hezky rekne 🙂
ono zalezi jak Vam pujde k prijmeni?
Jak moc chcete byt originalni? Na piskovisti bude 6x Jakub, 3x Mates, 2x Tobias a nekolik Samuelu 😒
takpokud chces dejte Ondreje jako prostredni jmeno? manza bude mit radost.
manzel je cizinec,takze ja musim mit jmena co se hodi k prijmeni. me se libi Lukas, Sebastien, David, Petr, Adam, Marcus ... u nas bude problem,jestli jednou bude holka.to bude boj 😀

nikolav
23. zář 2012

Na holku budeme mít jméno Pavlína a další je na řadě Andrea. Na kluka Pavel a poté Petr. A to k příjmení Tvrdá/Tvrdý.