Kdy jste si poprvé vyšli ven bez mimča?

meriva
15. pro 2008

Cau holky, mam 4,5mesicniho prcka, plne kojime, a ja uz mam trochu spolecensky abstak, ale Kubik v noci porad pije a to i co dve hodiny. Jen by me zajimalo, kdy jste mohly poprve opustit Vase mimca a vysly si trochu mezi lidi? Ja si to zatim nedokazu predstavit, bojim se, ze kdyby se vzbudil, a nad nim babicka a ne mama, ze by měl hysak... 😕

alishia
15. pro 2008

ja asi ve trteim tydnu, mozna drive. ale ja nekojila. Delala sem si ridicak, takze ho kazdy den hlidala segra. a musim rict ze velmi cast

alishia
15. pro 2008

o ho nechavam nekomu doma.

alishia
15. pro 2008

S tim kojenim je trochu problem no:/ Mimca sou podle me na maminkach vice vazana.

aja123
15. pro 2008

tak ven jsem vyrazila když byly malé 4 měsíce, už jsem nekojila 😉 Můžu říct, že to proběhlo úplně v pohodě, manžel to zvládl na 1* 🙂

katuska85
15. pro 2008

já jsem berušku úplně poprvé nechala s babičkou asi v 10 týdnech ale to jsem jen běžela do banky a za půl hodky jsem byla zpátky 😎 ale jit někam do společnosti jsem se ještě neodvážila.Elí je 9 měsíců

eppik.m
15. pro 2008

meriva: cítím s tebou 😉 já pořád kojím už skoro 10m. a když já někam jdu tak Míša je se mnou kvůli kojení, takže nikdě jsem nebyla ........ když jsem začala dokrmovat v 7m. tak to bylo super že někdy krmil konečně taky táta 😀 Momentálně odbourávám nočné kojení, takže brzo se to vrátí do starých kolejí. PS: pokuď kojím stejně nemůžu třeba pít alkohol, že? a navíc už v osum padám únavou, takže to mám vyřešené, kam bych ještě chodila 😀 A společenský absťák a hlavně pracovní mám taky!!!! 😵

dvojka
15. pro 2008

jejda-já jsem křovák 😀 mě se to podařilo až po 18 měsících,kdy jsem malou odstavila....ale nelituju 😀 🙂

eppik.m
15. pro 2008

dvojka: co by jsme pro své dítka neudělali, že? 😲

jjaanca
15. pro 2008

Ono záleží jak je na tebe fixovaný. Můžeš zkusit být doma s tím, že k němu bude vstávat někdo jiný a uvidíte. Já zatím nikde nebyla. Už pár měsíců přemýšlím nad kadeřnicí a zatím to vidím jako problém i když máme kadeřnictví dole v baráku. Tak vypadám dost neudržovaně 😒

dvojka
15. pro 2008

eppik.m-přeswně tak ☹ a jelikož to máme znova,vím že dřív jak za dva roky se jen tak někam nedostanu.No mám se točit někde na parketu a nebo kolem dítka???? 😀

dvojka
15. pro 2008

jejda vložila jsem špATného smajlíka ,za slovem přesně tak má být🙂

meriva
autor
15. pro 2008

ja ho pres den klidne muzu nechat doma s manzelem, a taky s tchyni na hodku (po hodine a pul uz mel hysak 😖 ), ale v noci si to nedokazu predstavit, protoze kdyz ho neuklidni ani manzel, na kteryho je hodne zvykly, protoze pracuje doma, tak si nedokazu predstavit ze by se uklidnil u babicky. Navic si myslim ze ten minuly hysak byl dusledkem toho, ze rval uz dyl, akorat se ho snazila uklidnit, i kdyz to neprizna, pry rval jenom chvilinku...tak nevim jestli se spolehnout ze mi da vedet jakmile zacne fnukat.
Jinak eppik, pracovni abstak nemam, ja pracuju doma, a manzel zacal taky hlidat, takze uz sem-tam neco udelam. Ja chci kojit tak do roku, jen ted nevim, nocni kojeni se odstavuje jako posledni asi vid? Vubec netusim..

luucia
15. pro 2008

Tak já přes den nechala malou s mojí mamkou doma ve 2 měsících, dkyž sem šla do fitka a ve 3 měsících sem šla poprvé pařit 😅 a ted tak 2x do měsíce jí necháváme u našich přes celou noc a jdem někam a večeři 😉

vrana
15. pro 2008

Ve třech týdnech, šla jsem si koupit něco na sebe, hlídal tatínek. Stihla jsem to během tří hodin, takže do dalšího kojení jsem byla doma. Teď už běžně chodím na nehty, hlídá jedna nebo druhá babička. Když je potřeba nakrmit, dají jí z flašky, protože musíme dokrmovat nutrilonem.

meriva
autor
15. pro 2008

luucia, ale ty nekojis vid?

vrana
15. pro 2008

Holky ale přece i když kojíte, tak máte mezi kojením nějakou pauzu ne? Myslím, že je potřeba občas vypnout a někam vypadnout, něříkám na celý den, ale pár hodin...a věnovat se trochu i sobě. Ono mimčům rozhodně neuškodí, když si budou zvykat i na jiné příbuzné. 😉

meriva
autor
15. pro 2008

ja kdybych vedela ze ma cca 3hodiunove intervaly v noci, tak bych si klidne dojela, ale on se budi jak se mu zachce...mne ani nejde o alkohol ale o lidi, posedet, pokecat, ale bojim se aby broucek nedostal sok, kdyz k nemu mama v noci neprijde..

sisstin
15. pro 2008

tak jít ven, jako jít někam večer...to jsem šla až fakt nedávno...ale ne kvůli kojení, prostě nějak nebyla příležitost..jinak přes den je s našima sám od narození...potřebuju každý den chvilku pro sebe 😕

luucia
15. pro 2008

meriva, ne..kojila sem 3 měsíce 😉 hned jak sem přestala, tak sem večer vyrazila 😅

Kamarádka chodí na aerobic, ikdyž ještě kojí, takže se to dá skloubit 😉

meriva
autor
15. pro 2008

vrana, me jde spise o noc, pres den, kdyz si hraje, tak neni problem ho nechat s manzelem nebo babickou, ale v noci to deti prozivaj asi jinak no..

sisstin
15. pro 2008

meriva: tak záleží, mamka si ho bere občas na noc..protože strašně špatně spí..a já jsem vyřízená...a nevadí mu to..myslim, že pokud bude spát se známou osobou..tak by neměl být problém 😉

meriva
autor
15. pro 2008

luucia, fakt uz chodi cvicit i kdyz koji? Me to porodni asistentka nedoporucovala alespon prvni pul rok, ze pry se vylucuje nejaky jed do mleka

meriva
autor
15. pro 2008

sisstin a ty jeste kojis?

meriva
autor
15. pro 2008

myslim, ze v tom kojeni bude problem

luucia
15. pro 2008

meriva, to si myslím, že je blbost...já byla poprvé ve fitku, když byly malý 2 měsíce a bylo to v poho 😉

sisstin
15. pro 2008

meriva: no já nekojila nikdy 😉 takže o tom to není 😉 spíš některý matky mají problém opustit mimčo i na hodinu..mně to nedělalo a nedělá problém 😉 přes noc jsem teda ještě nikde nebyla..ale asi bych to přežila v pohodě 😅

luucia
15. pro 2008

Já se teda vyždycky těším, jak si to bez malý večer užijem a pak stejně skoro celej večer mluvíme o ní a doma je pak děsně prázdno ☹ a ráno vstávám už v 7, pže už nevydržím spát 😅

meriva
autor
15. pro 2008

luucia, no mne by stacilo vypadnout na 3-4 hodky vecer

sisstin
15. pro 2008

meriva:no ted čtu, že kojíš v noci po 2h..tak to asi budeš muset zapomenout 😔 zatim..a nebo, jestli umí z flašky..tak odstříkat svoje mlíčko..a nakrmí třeba babička 😉

eppik.m
15. pro 2008

holky, jinak od 6m. jsem vzala úklid v baráku (každá kačka dobrá) takže když jdu uklízet tak Míša je s tátou hodku, dvě nebo tři podle toho kolik toho v ten den mám a je to několikrát do týdne a pravidelně, už i tchýne hlídala hodku, dve... poprvé jsem šla sama na kontrolu v šestinedelí na gyndu a to hlídala asi hodku tchíně ...... takže to neznamená že nejdu někam proto že by to nešlo udělat ale proto že mám jiné priority a nejsem také zástancem toho aby Míša na mně vysel 24hod. 😵