Kdy jste si s detičkama konečně trochu vydechly? 😊

radkan91
3. kvě 2021

Ahoj maminky. Jaké období považujete za období, kdy už bylo vše trochu pohodovější, v klidu jste se najedly, vyspaly, měly více času pro sebe, doma to nebyla taková honička? Teď mám doma miminko 7 měsíců a starší v období vzdoru 2 roky a 8 měsíců. Tak si říkám, bude trochu větší klídek, až budou děti ve školce a já zpět v práci nebo to bude ještě větší honička (práce, domácnost, vozeni do školky,...)? 🙈😁

aneta15
4. kvě 2021

@konidana já se taky hodně bránila 😁 ale dcera hrozně moc chtěla. Ona tím opravdu žije. Tím, že jsem na rodičáku tak jsem na to kývla kdybych chodila do práce nešlo by to absolutně zvládat. Ale někdy me to fakt neskutečně štve. Ona jezdila také sama autobusem ale teď kvůli té posrane corone posunuly tréninky.

irmamala
4. kvě 2021

Jestli budeš mít tak roczapený a nesamostatný děti, jako já, tak už nikdy 😀

helcakab
4. kvě 2021

@radkan91 možná, jestli vám starší furt spí po obědě, tak až se jim srovná spánek spolu? Já se na to těšila, syn 4 roky, dcera 16 měsíců, no sotva se jim to srovnalo , že chodili oba spát od 12 na 2 hodiny (jupiii kafe knížka v kliduuuu!!!!), tak syn přestal po obědě spavat, jsem skoro bez hlídání, takže si už asi neodpocinu nikdy ☹

antoinet
4. kvě 2021

Mám děti 3, 5 a 7 let a je to pohoda tak ten poslední rok, s nejmladší se už rozumně domluvím a díky malým rozdílům si hezky vyhrajou, mají takový svůj svět. Když pominul množství práce v domácnosti a věnování se dětem, tak to kafe a knížku zvládnu úplně v pohodě 🙂
Jo a ještě dodám, že nejsem typ, co musí mít dokonale uklizeno a nenabírám si příliš mnoho dalších povinností, což vidím u jiných maminek (domácí zvířata, zahraničení, práce z domu nebo částečný úvazek...), jsem prostě maminka 🙂

orisek56
4. kvě 2021

@radkan91 a to jsme ještě takový sebevrazi, že urputně hledáme jiné bydlení 😂

radkan91
autor
5. kvě 2021

@irmamala 😂 pokouším se, aby nebyly,.ale starší mi tedy dává zabrat 😂

radkan91
autor
5. kvě 2021

@helcakab Starší už právě po obědě nespi. Nedej bože aby usnula v autě, to jí stačí 10 minut spánku a večer pak usíná 10-11. Takže já jsem paradoxně ráda, když přes den neusne 🙈

radkan91
autor
5. kvě 2021

@antoinet Tak to mě doufám také čeká, také nejsem typ, co si bere víc práce než je třeba. Spánek a čas straveny s dětmi je pro mě na prvním místě.

radkan91
autor
5. kvě 2021

@orisek56 To drzim palce, stěhování s dětmi, můj bože 🙈😂