Kdy jste šťastné?

marinka
22. bře 2011

Tak jsem si dneska při vaření večeře přemýšlela nad tím, kdy jsem v životě šťastná, hodila jsem to na papír a přišlo mi, že by by to bylo pěkné téma do koníka, že by mě moc zajímalo, kdy jste šťastné vy ostatní 🙂 Zabere to chvíli času, ale stojí to za to 😵 Napište deset situací, kdy je vám moc dobře na duši a jste prostě šťastné. A buďte konkrétní prosím 😵 Díky všem, které si na to najdou čas..

Já jsem šťastná..
1) když mi Anička řekne "Moc miluju maminku moju", když děláme šílené blbosti a říkám si, že kdyby mě někdo viděl, tak skončím v blázinci 😀
2) když mě Leontýnka obejme tak silně, jak jenom umí a když stojím u její postýlky, koukám na ni, jak spí s prdýlkou nahoru a mám chuť umuchlat ji láskou 😵
3) když máme s mužíčkem čas jen sami pro sebe, holky spí a my se k sobě přitulíme na gauči a povídáme si o všem možném dlouho do noci.. 😵
4) když se modlím a děkuju za všechno, co jsem v životě dostala, nebo když u sebe cítím svého andílka strážného a vím, že nikdy nebudu sama.. 😵
5) když si uděláme výlet do lesa, vychutnávám si ten božský klid, stromy šustí, ptáčci štěbetají, voní jehličí a cítím obrovskou pokoru k přírodě.. 😵
6) když někomu můžu pomoct, udělalat radost, zlepšit náladu a usměje se na mě 🙂
7) když přiletí sestřička z Anglie, prokecáme spolu odpoledne, vzpomínáme na dětství a máme záchvaty smíchu, jako za "mlada" 😀
8) právě v tomto čase - když přichází jaro a já jsem na procházce, sluníčko už krásně hřeje, je dobře na mikinu a tenisky, všude kvetou sněženky a z lidí je cítit, jak je to sluníčko nabíjí a jsou mnohem usměvavější, než v zimě🙂
9) když nastane vzácná chvíle a mám chvilku jen sama pro sebe, udělám si sladký černý čaj s citronem, nebo hořkou horkou čokoládu, zachumlám se pod deku s knížkou, která mě chytne tak, že čtu a nevím o čase 🙂
10) kdykoli během dne, kdy se zastavím a uvědomím se, jak moc dobře je mi na duši a jak moc miluju své nejbližší.. 😵

crca
22. bře 2011

Tak na deset bodů to nebude jelikož by se to opakovalo asi pořád dokola 😀 ale
1,jsem šťastná když vidím,manžela jak si hraje(blbne) s dětma a já si dělám něco v kuchyni
2,jsem šťastná když mě děti dopoledne usnou a já mám aspoň 1 hod.klid 😀
3,když děti uspávám večer a jak spinkaj-jak jsi psala-umuchlala bych je
4,Asi to shrnu-prostě když jsme jako rodina pohromadě a děti nejsou uřvané a protivné 😀 dneska byl jeden z těch dnů,kdy byl super 😵 sice bez taťky ten byl v práci,ale prdelky byli úžasné 😵

lamarika
22. bře 2011

Otázka mě docela zaujala, tak jdu přemýšlet a snad si vzpomenu na všech deset bodů 😀

1) nejvíc šťastná jsem když se na mě usmějí děti. To mi totiž dojde, že jsem bezvýhradně milovaná a že ony jsou to nejlepší co se mi kdy povedlo 😵
2) když vidím, že některé z dětí udělalo nějaký pokrok a jsou z toho šťastné. To si pak uvědomím co všechno už zvládly a jaký to jsou šikulky 😉
3) když se manžel vrátí z práce dřív domů a já nejsem na všechno sama. Pracuje v zahraničí, tak mi chybí a jsem ráda za každou chvilku navíc 😉
4)když se kouknu na děcka ve chvíli kdy spí. Vypadají jako andílci a mně dojde jak jsou zranitelné a musím je chránit aby jim nikdo neublížil 😉
5)když jsme s Matese na houpačkách nebo na klouzačce. Vidím jak je Mates šťasnej a spokojenej, protože může blbnout
6)když mi manžel řekne, že mi to sluší, plaácne mě po zadku a velkoryse přehlédne těch "pár" kil navíc 😀
7)když mi Mates řekne sám od sebe během dne, že mě má rád a přitulí se ke mně. To mě strašně zahřeje na srdíčku a i když mám áladu pod psa, tak v ten moment jsem nejšťastnější ženská na světě 😵
8)když mi můj manžel po těch letech co jsme s polu řekne, že mě miluje a políbí mě. To se naštěstí děje i několikrát za den, když je zrovna doma. Výhoda práce v zahraničí 😉
9)když se ráno probudím, otevřu oči a z postýlky vedle mě se na mě usmívá Mates. To je den hnedka veselejší 🙂
10)když můžu jít jen tak venku, je krásně a Mates má supr náladu. To se daj pak dělat všelijaké blbosti 🙂

a jedna bonusová:
11) když se Verunka nebudí v noci destkrát, ale jen 3 krát a já se trošku vyspím 😀

verusa.j
22. bře 2011

Krásné téma:
Jsem šťastná když:
1) když si uvědomím, že jsem našla pro mě nejlepšího mužského
2) Když vím, že mě v životě čeká ještě mnoho krásného
3) Když jsou mí nejbližší spokojení a šťastní a hlavně zdraví
4) Když vím, že mě ochraňují andělíčci
5) Když si v létě mohu lehnout do trávy a vnímat přírodu
6) Když můžu jít do lesa
7) KDyž se mi něco povede, cokoliv a někdo mě pochválí
8) KDyž hraju na klavír a zpívám
9) Když se mohu na někoho usmát a pomoci
10) Když žiju tenhle život

lucenek
22. bře 2011

jsem pokaždé, kdy si uvědomím, jaké mám neskutečné štěstí v tom, že mám zdravou a krásnou dceru, která mi večer řekne: "Maminko miluju tě slatečko nejkrásnější na sfjetě"
Víc nepotřebuju

berenika39
22. bře 2011

Píšu 10 x stejnou odpověď. Jsem šťastná TEĎ. Se vším všudy, i se starostma, problémama, s trablema, které k životu patří. To hezký jednoznačně převažuje. Nevím, co bude zítra, ale mě to TEĎ stačí🙂)))

martimarti
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vally.
23. bře 2011

Každé ráno kdy rozespale otevřu oči a kouknu na naši malou princezničku v postýlce jak se na mě směje a štastně si "zpívá" a když mi její "velký"bráška řekne "Ještě chviličku maminko zavři očka, a pak pujdeme do školky, jo?" 😵 😵

brusinka.pusinka
23. bře 2011

jsem šťastná každý den , když vidím svou rodinu(všechny členy ),štěstí je každé nové raní vstávání , jsem šťastná v práci,jsem šťastná s přátely, jsem šťastná prostě denně a beru život tak jak je i ve smutných chvílých se najde kousek štěstí 😉vidím sklenici vždy z poloviny plnou než z poloviny prázdnou 😉Jsem prostě šťastný člověk 😉 😵

simonceli
23. bře 2011

Jsem šťastná každé ráno, když se probudím a mám kolem sebe svou rodinu a vím, že všichni, které miluju jsou zdraví a pak jsem šťastná večer, když usinám a vím, že jsme prožili další společný den.

vorllinka
23. bře 2011

Marinko, krásné téma 😵

Já od té doby, co se narodil Šimon jsem šťastná pořád, někdy malinko méně a někdy zase více. Nějak jsem si víc uvědomila, že mám toho nejskvělejšího chlapa na světě, který je tím nejúžasnějším tátou. Že mám zdravého a úžasného syna a že moji blízcí jsou zdraví, ťuk ťuk 😵 😵 😵

kristi
23. bře 2011

ty jo.....toho by bylo

1. prakticky porad, kdyz mam ty moje dva milacky u sebe
2. v lete kdyz sviti slunicko a je vedro a ja si dam orosenou plzen a utopence
3.kdyz se rano probudim vyspinkana doruzova
4.kdyz si vecer po "sichte" zalezu do horky vany s maskou na ksichte
5. kdyz mi nekdo myje hlavu
6. kdyz varim a vsem to chutna
7.kdyz si koupim neco pro radost
8. kdyz se dobre najiim a napiju
9. po cviceni
10. kdyz nejsem nervni a nedockava a povede se mi uder v golfu
11.kdyz mam okolo sebe vsechny,ktery mam rada

berynka
24. bře 2011

Jsem šťastná
1) když jsme celá rodinka pohromadě
2) když mám pro sebe volný den
3) když udělám dobrý skutek
4) když se na mne usměje cizí člověk
5) když se z beznadějné věci stane naděje
6) když vzpomínám
7) když jedu večerním osvíceným městem
8) když se mám komu svěřit
9) když dosáhnu vytčeného cíle
10) když si dokážu udělat pořádek ve vztazích! 😉