Kdy se začíná bříško v těhotenství zpevňovat?

ivanas11
10. čer 2009

Ahoj nastávající maminky!
Chtěla bych znát vaše zkušenosti, kdy jste pozorovaly, že se vám začíná zpevňovat bříško? Je to jen otázka mojí zvědavosti, ale nikde jsem na to nenarazila. 🙂

naty
10. čer 2009

Já hlásím, že mám zatím jen špek... 😀

ivanas11
autor
10. čer 2009

naty to já taky, i když asi o něco menší než ty... 😀 ... nám to zpevňování zatím asi dlouho nehrozí, ale fakt by mě to zajímalo - myslím, že možná většinu "čerstvých těhulek" 🙂

naty
10. čer 2009

jj, mně taky... 😉

amona
10. čer 2009

Ahoj holky, týden už vám přesně neřeknu, ale já začala mít na přelomu 4-5 měsíce problémy s tvrdnutím břicha, tak to jsem ho měla zpevněné skoro pořád..🙂) Ale řekla bych že to bylo pozvolné, jak začalo pomalu vyčnívat tak tím bylo tvrdší...🙂)
Jinak přeji příjemné těhulkování, já už končím a ten závěr je fakt mazec! 😀

ivanas11
autor
10. čer 2009

amon, tak děkujeme za informaci! 🙂 tobě taky příjemný závěr těhotenství a krásné zdravé miminko! 😵

sarlotta
10. čer 2009

Holky děloha se dá nahmatat jako takový šišatý balonek kolem 11tt, úplně dole v podbřišku. Nebojte se, dočkáte se🙂))

jeudi
10. čer 2009

jak komu nekomu uz drive ale vetsinou mezi 5-6mesicem je cas na zmenu satniku 😉

ywushka
10. čer 2009

jeudi: ja musim menit satnik uz ted!!🙂 tehu kalhoty jsou na ceste a jedine co ted oblecu jsou bile plataky na gumu v pase!🙂

jeudi
10. čer 2009

yvu:ja to chapu chces se pochlubit briskem tak ho poradne vystrcis ja to taky tak delala a brzo nic neoblekla 🙂

ivanas11
autor
12. čer 2009

ywu ty čekáš dvojčátka ne? tak to ti poroste asi trochu rychleji 🙂

ivanas11
autor
12. čer 2009

ywu promiň, až te´d jsem si dočetla, že druhé miminko to vzdalo ☹ .... ale o to větší sílu budem mít ten váš šampionek 🙂 držím palečky 🙂

vessna
12. čer 2009

ahojky:no viz moje album, můžete mrknout, už ho mam🙂

heliik
12. čer 2009

Ahoj holky, mě bříško začalo tvrdnout od 4.měsíce... 🙂) Jinak šatník jsem začala měnit okolo 7.měsíce 😉
Jinak vám přejí příjemné těhu, já už jsem na konci, a čekám každým dnem na porod.. 😀

cervenec
12. čer 2009

Ahojky,mne se bříško zpevnilo az tak kolem 16,17 tydne.Do te doby to byl jen špek.Ted uz je pevny jak skála😀