Kdy vám vyrostly zuby moudrosti?

aniska
28. dub 2011

Holky, kdy Vam vylezli osmičky? Je tady někdo, komu již do 15 let? Mně vylezli až kolem 20-25 let

latvia
28. dub 2011

2 mi vyliezli az po 20tke, 1 mi vysekavali lebo sa nechcela predrat von a zapalilo sa mi dasno a 1 je napoly prerezana, zrejme skonci tak ako jej kolegyna neprerezana 😝

terrs
28. dub 2011

Mne dolne lezu uplne nakrivo teraz v 18tke a horne zatial cusia, a mohli by tak aj ostat..
Ale drahemu dolne "vyrasili" v 16tich..

kristi
30. dub 2011

já je nemám ani teď, nevejdou se mi 🙂

vojtisek2007
30. dub 2011

všechny 4 se mi začali drát nejednou v 17ti - šla jsem k zubařovi a všechny mi je najednou vytrhnul...jsou prej k ničemu, jen se kazí....

blabunka
30. dub 2011

Ahoj, o dva moudráky jsem přišla když mi bylo 25. Třetí se vyklubal letos a je mi 36 😉 .

ruzenkas
1. kvě 2011

Ahoj, mně začaly růst kolem 17. 2 mám úplně a dva na půl. Vždycky se mi ozve a je to hrůza, jím přesnídávky atp. 😒 Navíc se mi do pusy nevejdou a tím se mi přední zuby posunuly dopředu a přes sebe, takže moje téměř dvouleté nošení rovnátek bylo na prd. Ale jsou horší věci 🙂 😵

kris2008
26. kvě 2011

me vyrostli moudraky-prvni dva v 15,pak dalsi dva v 17..uz mam kazdopadne jen jeden ☹

verbalinka
28. kvě 2011

Tak mně vyrostl zatím jen jeden, a to mám 29 let 😅 Vylezl v mých cca 24 letech (nejsem si jistá), je vlevo dole, nějak zvlášť to nebolelo. Ty další, předpokládám, se mi do pusy už nevejdou, tak až vylezou, tak si je dám (pod narkózou) vyndat 🙂

tegina
28. kvě 2011

Tak mně vyrostli všechny 4 do 18 let, přesný věk si už nepamatuji. Každopádně my je nechali, takže mě asi ještě budou čekat věci 😒 .

domiz
19. čer 2011

mě rostou snad už dva roky.je mi 23let.a je to teda peklo ta bolest..už mám tři 😀

anatanka
19. čer 2011

Ja si to moc nepamatuju, horni docela brzo a spodni az po dvacitce, ale spodni nemam vyrostle uplne a to jsem ten jeden mela okamzite, jak vykouknul, uz zkazeny. Pred cca mesicem mi trhali jeden horni a muzu rict, ze to prekonalo vsechny me nejhorsi predstavy. No, naprosty peklo to bylo. Pacil mi to asi 45 minut, praskalo to az v lebce. Takze zavidim vsem, kteri meli to stesti a osmicky jim nenarostly...

ffiinnkkaa
19. čer 2011

Mě roste zrovna teď bolí to jak..už vím jaké to je když rostou i malému 🙂

skuzexe
18. lis 2018

Mě vyrostly už ve 14ti

gruyerre
18. lis 2018

Já patřím mezi ty šťastlivce, kterým nikdy nevyrostou 🤩