Kdy vysadit Magnosolv a začít s pitím maliníku?

frantiska85
13. pro 2012

Ahoj holky. Právě jsem ve 33. tt a přemýšlím, kdy nejlépe vysadit magnézko a pít maliník.
K magnéziu mi gynekolog řekl, že tak kolem 35. tt, na maliník jsem se ho neptala 😉
Zkusila bych tak koncem 35. tt vyměnit mg za maliník, co myslíte?
Díky

frantiska85
autor
13. pro 2012

Ještě dodám, že magnosolv jsem pila od půlky těhotenství kvůli tvrdnutí bříška. Tvrdlo tedy i potom, ale méně.

veverka.terka
13. pro 2012

@frantiska85 nejpozděj ve 36tt. by se mělo jakýkoli magnezko vysadit a maliník můžeš už od 34tt., já sem začala před pár dny 🙂 😉

evikj33
13. pro 2012

@veverka.terka No teda tulačko tebe aby člověk hledal 🙂 Ty už piješ maliník a jakej je někdo psal že je brrr,ja zas asi nebudu zkoušet lněné semínko(to mně přijde horší) malá se ještě neotočila? Já taky pořád nevím jak budu rodit,jeden prcek hlavou dole druhej hlavou hore takže 50/50 a ke svému dr.jdu naposled 27.12. a pak 3.1. už do porodky.Magnezko ještě beru 3x1 takže ještě 14dnu a budu taky odbourávat 😕

veverka.terka
13. pro 2012

@evikj33 jj, už piju, sladím si ho trochou medu a přijde mi úplně v pohodě. lněný semínko jím drcený, chutná jak oříšky, takže se to dá, ale ten sliz je pěkně bleee 😝 a ještě sem chtěla začít masírovat hráz, ale ještě počkám do další KO, jdu 18.12., tak jestli se otočí, tak začnu ještě s masáží. zatím se neotočila ☹ a masáž sem už teda jednou zkoušela a je mi to dost nepříjemný, bolí mě to ☹

ange_de_la_morte
13. pro 2012

@frantiska85: magnosolv sem vyrušila n ěkdy v 35tt k maliníku nejsem schopna se dokopat - nejsem schopna zajít do lékárny ( žijem trošku v zapadákově) 😀 ale jinak bych ho už pila

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru