Kdy zdobíte vánoční stromeček?

vafle
4. pro 2010

Který den nebo jak dlouho před Štědrým dnem.....letos první rok nebudu na Vánoce u rodičů (tam jsme zdobili až na Štědrý den ráno) a nějak nemůžu odolat nazdobit ho dříve....tak ať vím jak moc velký jsem blázen.

j.a.n.u.s.
21. pro 2010

Zdobime cca tyden pred stedrym dnem a Elinka si to uziva se mnou 🙂 , poustime si koledy a tancujeme a zpivame a jime i napecene cukrovi....presne jak nekdo nahore psal, stromky jsou vsude kolem po venku nazdobene, tak nevim zbytecne se zamotavat do"lzi" o Jeziskovi....?!
No...uz dost tak, ze darky nosi Jezisek...nedelam si hlavu s odpovedi, jak se El zepta...reknu ji pravdu. 😵 A snazim se ji odmalicka ucit, ze to NENI o darcich, ale o lasce....mame naplanovane jit do utulku a koupit psum mnamky....minuly rok jsme uvarili plny hrnec gulase a zanesli zdejsim bezdomovcum....je to o tom prece, ne? Ne o shonu a komerci-se mi dela zle, jen o tom pisu!

heliik
25. pro 2010

Ahojky.
Tam mi jsme vždycky zdobily, den před Štědrým dnem, nebo až na vánoce.. Ale letos jsem to udělala úplně jinak, jelikož jsem dost vytížená, tak jeden stromeček jsme ozdobyly asi 10Dnů před Vánoci, a druhý asi 3dny před vánoci. A řekla jsem si, že když mám malé dítě, tak si to zavedu. Nějak podobně 😉 😉

nikcaokurka
22. pro 2012

mi ho zdobime 2 dny pred stedrym dnem 😝