Kinderbazar, máte zkušenost?

monavika
5. bře 2014

Dobry den,prosim vas,mate nekdo zkusenosti s obchodem kinderbazar?Ja si tam pred 8dny objednala balik na dobirku a ne a ne se ho dockat.Zajimalo by me,jestli jste si pres kinderbazar take neco objednali a jak dlouho jste cekali?Kdyz jsem jim psala,tak me odkazali na obchodni podminly a napsali mi,ze expedici maji mezi 2-14dny ....dekuji za vase odpovedi

andoneda
8. čer 2015

@vladifuk No vidíš 🙂 1. jakost jsem měla docela dobrý, na to že píšou že to je oblečení nemoderní a hodně nošený se žmolky a fleky tak to jde. Hlavně když se to vypere tak je to hned o něčem jiným 🙂

andoneda
20. čer 2015

@vladifuk Ahoj tak už balíček dorazil?

vladifuk
21. čer 2015

@andoneda Ahoj,dorazil ale obleceni nic moc ☹ Docela zklamana...Hold priste objednam jinde 🙂

andoneda
21. čer 2015

@vladifuk No ona ta 1. jakost nic moc není no. Je to furt oblečení nošený... Můžu fotku poprosit? 🙂

zuzkabarca
20. srp 2015

Také přidám svou zkušenost. Objednala jsem oblečení pro holčičku vel. 3-12 měsíců 30ks, kvalita cream, celorok, nečekala jsem zázraky v podobě jen značkového oblečení, ale aby bylo v balíku 15 bodýček, z toho 8 stejných obyčejných bílých, mě fakt překvapilo a trochu rozladilo. Oblečení posílám zpět, doufám, že vrácení peněz nebude problém.

andoneda
20. srp 2015

@zuzkabarca kolik jste platila? A jinak bylo oblečení ok, nebo flekaté a podobně? Kupovala jsem nedávno obyč bodýnka za 50/kus, jen tak pod šatičky. Myslím že super cena 🙂 Jsou hned zničená tak nechci kupovat moc drahý 🙂

vladifuk
21. srp 2015

@andoneda Platila jsem asi 300k za kilo.obleceni flekate nebylo sem tam chybel knoflicek... 😒 hlavne jsem pocitala s disney a v balicku nebylo ani jedno ☹ Takze uz bych si tam nic nekoupila.A kde jste ty bodicka kupovala? oni z toho rychle vyrostou a nebo se hend znici,taky se mi nechtej kupovat moc drahe 🙂

andoneda
22. srp 2015

@vladifuk Disney maj v tom druhym obchodě. Pre je to super cream balí jen s licenčním oblečením. Taky jsem se ptala. Disney do obyč balíků dávají, měla jsem asi 2 kusy, ale ne všechno. To jsem ani nečekala když jsem si přečetla, že tam má být i next, gap, george, adams... Zase tolik kusů na kilo bejt nemůže 🙂

andoneda
22. srp 2015

@vladifuk Kupovala jsem ty bodýnka od jedné maminy. Kolik těch knoflíků chybělo v kolika kusech? To jste měla tolik knoflíkovejch věcí? 😲

andoneda
22. srp 2015

@vladifuk až teď jsem si přečetla že jste ta co měla tu jedničku a ne paní takdy s creamem :D Tak to jo. To knoflíky chyběj to je normální 🙂

baixy
22. lis 2015

@andoneda Tu sumu, kterou tady píšete, ten zázrak, že jste prodala v průměru každý kus za 80 Kč, to je pěkný nesmysl. Objednala jsem před časem schválně to samé co vy a do dnešního dne neprodala téměř nic, natož pak zázračně za týden jako vy, to je úplný nesmysl. Balíky obsahovaly hodně úplně obyčejných bodýček, triček, pár kousků bylo hezkých kalhot a vyteplených lacláčů, ale ani ty se nedají prodat za tolik, aby to dalo takovou sumu. A obyčejné body vám dnes nikdo nekoupí za více jak 20 - 25 Kč. Trh je naprosto přesycen oblečením malých velikostí, z mé zkušenosti se více prodávají větší velikosti, tzn. dětí, které už chodí do školy. Objednala jsem současně z Gugulandu, ale ne kojenecké, abych měla s čim porovnat a z vlastní zkušenosti můžu říct, že se prodává větší velikost oblečení mnohem lépe. Nesrovnatelně lépe.

andoneda
22. lis 2015

@baixy Je to otázka balíku 🙂 každej je jinej atěžko jste měla ty samé kusy co jsem měla já. Navíc já když nemám poptávku na body tak je neberu 🙂 řeknu jim že body nechci a je to, nemám je. Ale musíte jim napsat a domluvit se 🙂 Jak prodáváte Vy nevím, já mám hodně kamarádek a zaběhlý obchod, takže mi berou lidi pomalu ještě než mi balík dojde 🙂 Každej má jinou potávku, někomu se líp prodávají miminkovské, jinému dětské, je to o lidech a poptávce. Takže bych neříkala, že lžu, pokud si naceníte oblečení na 20 prodáte za 20, pokud za 100 prodáte za 100. Je to jednoduché. Obchodu se věnuji denně, mám denně kamarádky s jejich kamarádkami doma a vždy mi vše vykoupí, málokdy se stane, že mi něco zbude 🙂 nesmíte vyhledávat maminy co chtěj vše zadáčo jako jsou na fb :D tam taky nic neprodam jen reptaj. chce to stálou klientelu co si k vám přijede + reklamu a občas něco hodit na net, ale ne se spolýhat na fb to se nedivím, že nic neprodáte, jsem členem například na bazárku pro maminky a miminka a tam chtěj jen zadarmo a nové s poštou gratis :D takovým blbkám nic nenabízím už. Vybudujte si u Vás ve městě na sídlišti klienty a jste za vodou 🙂

Kalhoty a lacláče nedávám pod stovku, nové stojí okolo 300 a výš a na riflích není třeba ani vidět nošení takže za kilo každej koupí a je rád, vyteplené lacláče 250 s fleku prodám bych byla blázen dávat za 80 :D to se omlouvám, ale pokud jste je Vy neprodala za 80 pak děláte něco špatně.

Pro příště si řekněte co do balíčku chcete a co ne 🙂 vyhnete se tomu, že Vám dojdou body, co nepotřebujete 🙂 Líná huba holý neštěstí - jak se říká 🙂 Hodně štěstí do budoucna 🙂

baixy
22. lis 2015

@andoneda Jo, tak nějak jsem čekala, že odpovíte 🙂 Je mi to nějak jedno. Nejlepší je vlastní zkušenost a tu mám. A na FB neprodávám. A věta, že pokud si naceníte za 100, tak to za 100 prodáte...tak ta mě rozsekala :D Přeju příjemné a ničím nerušené "obchodování" 😎

andoneda
23. lis 2015

@baixy Děkuji 🙂 vám také 🙂

ruzich
31. led 2016

@monavika Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jak jste dopadla s kinderbazarem. S pozdravem Růžena

andoneda
31. led 2016

@ruzich Já objednávám pravidelně a jsem maximálně spokojená! Mám u nich už 9% slevu a nemůžu si vynachválit jak zboží, tak přístup!

ruzich
31. led 2016

@andoneda ok dobře Děkuji krásný večer přeji

laena
11. dub 2016

Nedoporučuji přišlo nám staré škaredé prádlo které vůbec neodpovídalo tomu co psali na internetu a objednávka byla vyřízena po měsíci!!!!!!
Už nikdy !!!!

andoneda
11. dub 2016

@laena nene! jak to? co ste měla objednaný?

andelskajirinka
24. čer 2016

Dobrý den,já mám jen ty nejlepší zkušenosti.Narodilo se nám miminko o dost dřív ,tak jsme rychle hledali ty nejmenší velikosti co se vyrábějí.Objednala jsem a za dva dny jsem měla .Objednávala jsem další včera a dnes už dorazilo.Vše v pořádku a vše opravdu krásné a jako nové.Za nás můžu jen doporučit-spokojená babička 😉

dasa310
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andoneda
14. črc 2016

@dasa310 koli za 385? to asi nebyl kinderbazar, maji kilo za 339. A i kdyby cream neni obrázek ale oblečení bez vad, fotky jsou ilustrační, tím se netají :D s jejich obratem zboží se nedvim. sama 10 kg fotim a dávám na net nelý víkend a co teprve oni? Když se nelíbí vradte a je to :D

nerika
8. čer 2017

Dobry den,včera mi prišiel objednané zboží. Za balík jsem zaplatila 947 kč. Po otvorení balíku jsem,ostala v šoku co jsem dostala. neuveritelne kusy,ako si to možu dovolit prodávat také věci.Nikdy v živote bych to mojmu diteti neoblekla su to hadry na podlahu to se neda ani popsat.Za tie prachy by mali něco poslat lepšího Nikdy viac už neobjednám.Prosím vás ma někdo skušenosti o vracení zboží.Ta firma sa mi nepozdáva nemají ani tel. kontakat dekuji

andoneda
8. čer 2017

nerika mám s nimi jen dobré zkušenosti, ano mají i hrozné kvality, ale také za mnohem levnější peníze. Je hezké, že píšete jen částku co jste uhradila, ale už nepíšete za kolik zboží, protože pokud to je například za 5-10 kg tak je jasné, že to nebude nic moc. Telefon nemají, aby mohli vše jednoduše dohledat, viz jejich informace na webu. Takže než je budete pomlouvat, sáhněte si do svědomí co jste koupila, protože když koupim to nejlevněší a pak se divím že to je hrůza tak jsem divná. To samé jako že koupiát v krámě maso v akci a pak doma se divit že smrdí, to je totéž.

aronisea
8. čer 2017

@nerika jako vy jste ještě ani nezkusila odeslat zpět a už víte že je to divná firma? Já mám s nimi jen dobré zkušenosti a osobní zkušenost z FB - jedna paní dávala fotky co koupila, pode fotek úžasné oblečení, ale ona chtěla jen nové z butiku, takže asi tak, od Vás fotky nevidím, nemůžu posoudit - třeba to je podobné, chtěla jste nové, přišel sekáč, ale co asi tak chcete v sekáči... takže firma co vím z vlastní zkušenosti nemá problém s reklamacemi a ani s vracením, holt musíte stihnout do 14ti dní od převzetí.

sarqueny
12. dub 2018

V první objednávce poslali hrozné oblečení, které vůbec neodpovídalo popisku na internetu - na VLASTNÍ NÁKLADY 500 Kč, jsem zboží vrátila a chtěla vrátit peníze. Za 14 dní, přesně den po propadnutí lhůty na vrácení mi TEN SAMÝ BALÍK poslali zpět. Opět jsem ho vrátila - ZASE ZA DALŠÍCH 500 Kč z mého a musela jsem si vybrat jiné dražší zboží, protože jinak bych neměla absolutně nic !!!!
Po 6 TÝDNECH mi přišlo jiné zboží a pro jistotu chybělo 1 KG oblečení !!!
Z komunikace pouze přes jejich podporu, protože jinak nelze, všechny problémy hodili na dopravce, že to mám řešit s nimi a nic jiného je nezajímalo, takže za zboží jsem zaplatila skoro dvojnásobek, ještě nedorazilo vše, co mělo a v balíku, který se jmenuje 4+1 kg ZDARMA DLE VÝBĚRU BEZ BODY - byly naházené kromě jiného i bodýčka.
Takže za mě už nikdy víc, je to PŘÍŠERNÝ OBCHOD !!!

andoneda
12. dub 2018

Nějak se mi nezdá, abyste odstoupila od kupní smlouvy a oni vám balík poslali zpět. také jsem jeden balíček vracela a peníze mi normálně přišly na účet.

cenc
17. pro 2018

Tak bohužel se musím přidat k negativním zkušenostem s Kinder bazarem! Nedoporučuji! V podstatě se mi stalo to stejné jako sarqueny. Bohužel jsem si recenze přečetla až po objednání. Takže už nikdy víc KINDERBAZAR!

andoneda
17. pro 2018

Ono ženský když balík reklamujete pak se prostě nemůžete divit. Vrátit a je to 🙂

cenc
17. pro 2018

Podle mých zkušeností to na mě celé dělá dojem, že jejich podnikání je založené na klamání zákazníků. Nevím jak můžou mít žaludek na to, okrádat matky. Poučení pro příště. Koukat na recenze. A rozhodně už NIKDY KINDERBAZAR!